|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Po dogłębnej analizie wyszło mi że jednak Kerber...
A więc: Angelique Kerber - pewka dnia Zgadza sie! dorzucic do tego Victorie i kurs jak w bajce  z forumowych peffek wynika więc by grać Agnieszkę i Serenę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 417 |
ale ten kurs na Radwanska jest przesadzony, MA SA KRA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
zupelnie nie wiem , nie rozumiem dlaczego tak faworyzujecie fojczdojczlandke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718 |
Viki, tylko pod warunkiem, że Serena może już odczuwac trudy turnieju, w każdym innym przypadku ma raczej niewielkie szanse. Na serwis Amerykanki żadna zawodniczka nie ma odpowiedzi, w wymianach mimo swojej masy Serena też świetnie sobie radzi. Niby we wcześniejszych rundach potraciłą jakieś sety ale tak naprawdę nawet mimo np kilku piłek dzielących Jie Zheng od wygranej nie czuło się żadnego zagrożenia. Pełna kontrola
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
dzisiaj czujki dogi nie idą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
co wy tak za tą Azą... rywalki do tej pory słabiutkie, tylko Paszek ale i ta nie ze ścisłej czołówki z Sereną h2h 1:7 czy 1:8 jakoś tak ja jestem przekonany o zwycięstwie Sereny w turnieju i mam to pograne po 2.30 tego meczu nie ruszam ze względu na kursy typ wyżej wydaje mi się bardziej atrakcyjny pewnie Aza coś powalczy, ale czy warto ją grać choćby z handi, uważałbym Kvitova na minus pięć gemów skończyła, możliwy jest dziś podobny scenariusz, jeden set z przełamaniem wygra Serena 6:3/6:4 jeden set może być jakoś na tb i teraz pytanie w którą stronę i w trzecim znów Serena górą 2 gemami, ja to tak widze... o handi Azy może być też ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
to, że jakiś Janusz napisał na forum, że Kerber to pewka dnia, to nie znaczy od razu, żeby uznawać go za autorytet, szanujmy się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
szfagier,skoro Shvedova złamała Serene 2 razy to czemu Victoria niemoże  To jest mecz na trawie i Williams nie ma takiej przewagi na starcie jak na nieszczęsnym finale w Madrycie  AMATORnowicjusz- a czemu Radwańska ma być faworytką w kursach  ? Bo miała najłatwiejszą drabinke z możliwych i trafiła tylko na jedną dziewczyne w 1/4 która umie przebijać piłke na drugą strone  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
szfagier,skoro Shvedova złamała Serene 2 razy to czemu Victoria niemoże  To jest mecz na trawie i Williams nie ma takiej przewagi na starcie jak na nieszczęsnym finale w Madrycie  AMATORnowicjusz- a czemu Radwańska ma być faworytką w kursach  ? Bo miała najłatwiejszą drabinke z możliwych i trafiła tylko na jedną dziewczyne w 1/4 która umie przebijać piłke na drugą strone  ? Bo Isia napewno jest zawodniczką kompletniejszą na tej nawierzchni + w czajniku ma troszke wiecej 1 minus że ma czasem focha
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
to, że jakiś Janusz napisał na forum, że Kerber to pewka dnia, to nie znaczy od razu, żeby uznawać go za autorytet, szanujmy się... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
gdyby nie serwis Sereny bralbym Aze to wiadome ale tak to NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829 |
hehe jakie mecze santoro z rusedskim w deblu na gorana z piolinem,ale pooglądać nie pooglądasz :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
choc AG ma racje i pewnie Serenka wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829 |
a co do meczu kobiet dziś, to bardzo bardzo ciężko, być może upatrywał bym się trzech setów ze wskazaniem na finał aza-iśka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
errani/vinci bedzie gdzies do obejrzenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
to, że jakiś Janusz napisał na forum, że Kerber to pewka dnia, to nie znaczy od razu, żeby uznawać go za autorytet, szanujmy się... janusz januszem , ale chodzilo mi bardziej o tendencje spadkowowzrostowa kursow ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
ISIA  mam nadzieje ze przejdzie do historii
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
po ile asow w poprzednich meczach serwowala Serena bo chyba mam ciekawy bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Williams, Serena-9,5 (2,10 ) Azarenka +9,5 (1,68)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|