|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Idioci chyba zawsze mógł mieć coś jeszcze na kuponie?, nie wiedziałem że kurs na Isie był taki wysoki w końcu to 3 rakieta świata. tak jeszcze mial toresa krola strzelcow i Polska nie wyjdzie z grupy ja bym raczej powiedział ze Holandia nie wyjdzie z grupu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Idioci chyba zawsze mógł mieć coś jeszcze na kuponie?, nie wiedziałem że kurs na Isie był taki wysoki w końcu to 3 rakieta świata. tak jeszcze mial toresa krola strzelcow i Polska nie wyjdzie z grupy mnie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ciekawe tu macie gusta co do kobiet jak Radwańska to wg Was straszny paszczur a Azarenka jest śliczna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Bryany z takimi dziadami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
mysle ze na przeciwniczke Radwanskiej bedzie okolo 1.3 wiec moglbym zarobic 6 stowek na czysto Jakbym szukał kontry to tylko na 2:0 np dla Azy lub Sereny po kursi 1.6 minimum za 1000.Jak Aga seta by wygrała pierwszego to wtedy kontra po dużym kursie za 600 np i masz kilka stówek w kieszeni pewne, otwierasz piwo i się delektujesz na live. Ale zależy czy + 800 to dla Ciebie dużo czy mało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ciekawe tu macie gusta co do kobiet jak Radwańska to wg Was straszny paszczur a Azarenka jest śliczna  Aza też ma spoko nóżki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ciekawe tu macie gusta co do kobiet jak Radwańska to wg Was straszny paszczur a Azarenka jest śliczna  Aga jest ot zwykla, a Viki jest swietna Nanek HKS na Kałuży bedziemy grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ciekawe tu macie gusta co do kobiet jak Radwańska to wg Was straszny paszczur a Azarenka jest śliczna  no ciekawe naprawde co poniektorzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Idioci chyba zawsze mógł mieć coś jeszcze na kuponie?, nie wiedziałem że kurs na Isie był taki wysoki w końcu to 3 rakieta świata. tak jeszcze mial toresa krola strzelcow i Polska nie wyjdzie z grupy mnie?  a Ty jestes Fernando Torres? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ciekawe tu macie gusta co do kobiet jak Radwańska to wg Was straszny paszczur a Azarenka jest śliczna  przystojniacy z mecz.pl nawet Zmudy-Trzebiatowskiej nie ruszyliby metrowym kijem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
ciekawe tu macie gusta co do kobiet jak Radwańska to wg Was straszny paszczur a Azarenka jest śliczna  o gustach nie powinno sie dyskutowac ale z kolega musze sie zgodzic ze lepsza Aga od Azy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
ale czarna naparza te asy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
i gdzie ma Isia szanse z taką Syreną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
mysle ze na przeciwniczke Radwanskiej bedzie okolo 1.3 wiec moglbym zarobic 6 stowek na czysto Jakbym szukał kontry to tylko na 2:0 np dla Azy lub Sereny po kursi 1.6 minimum za 1000.Jak Aga seta by wygrała pierwszego to wtedy kontra po dużym kursie za 600 np i masz kilka stówek w kieszeni pewne, otwierasz piwo i się delektujesz na live. Ale zależy czy + 800 to dla Ciebie dużo czy mało. tylko, że jak będzie 1.20 , to na 2:0 nie dadza 1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ciekawe tu macie gusta co do kobiet jak Radwańska to wg Was straszny paszczur a Azarenka jest śliczna  Aga jest ot zwykla, a Viki jest swietna Nanek HKS na Kałuży bedziemy grac i gitara
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Teraz łamiesz Słoniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
i gdzie ma Isia szanse z taką Syreną. trzeba grać tak jak Kubot mówił przed meczem z Isnerem. Grać swoje i czekać, aż przestanie trafiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
mysle ze na przeciwniczke Radwanskiej bedzie okolo 1.3 wiec moglbym zarobic 6 stowek na czysto Jakbym szukał kontry to tylko na 2:0 np dla Azy lub Sereny po kursi 1.6 minimum za 1000.Jak Aga seta by wygrała pierwszego to wtedy kontra po dużym kursie za 600 np i masz kilka stówek w kieszeni pewne, otwierasz piwo i się delektujesz na live. Ale zależy czy + 800 to dla Ciebie dużo czy mało. największa głupota bo co jak pierwszego aga przegra, drugiego wygra i trzeciego przegra? kupa kasy w plecy. Wydaje mi się że jedyne co to wpłacić pare stówek i czekać że Aga na początku powalczy (może wygra seta) i uda się złapać coś w graniach 1.80-2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
U mnie z tenisistek to Kirilenko, Rus, Urszula , Barthel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
1 gem do zera Williams po @5.50 i kolejny, nastepny rowniez po @5.50 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|