na tamtent moment seta przypomniala mi sie dawna, slaba Polska, ktora nie potrfi grac z Brazil, a koniec koncow ich rozjebalismy i nie wybieraj kretynie pojedynczych postow!!!
hahah kretynie .... to nie ja po pierwszej seri punktowej dla Brazyli wypisuje glupoty
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe
ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe
ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko
Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe
ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko
w moim przypadku byl to 1 post, w ktorym napisalem, jak wygladala gra Polski na tamten moment, a jakis smiec sie mnie czepia...
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe
ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko
Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe
ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko
Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje
na papierze tak to wyglada, ze niby mamy lepszych zawodnikow, przyjecie u nich bedzie najwazniejsze, bo jak sobie dogrywaja spokojnie pilke do siatki, to nie ma co zbierac
jak widzisz trupie, mlodyLewy tez zauwazyl, ze cepiasz sie nie pierwszy raz...
no a jak mam sie nie czepiac jak wystarczy ze pojdzie jedna seria czy jeden set przegraja to juz nasi cieniasy a jak nasi mecz wyciagna to juz sa zajebisci ehhh ale co tu pisac jak uwage sie zwroci to od razu od kretynow i smieci
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe
ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko
Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje
Mają zdecydowanie większe " pierdalniecie". Tak słaba gra Brazylii była spowodowana brakiem bloku, który Kubańczycy mają bardzo dobry. Kuba zagra prostą i skuteczną siatkówke. Jak dla mnie 0:3 ew. 1:3
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe
ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko
Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
Dobra Panowie te spory będziecie sobie ćwiczyć jutro, nie zapominajmy ,że jeszcze przed nami mecz Niemc - USA czy rzeczywiście USA takie dobre, że kurs na nich w granicach 1,45 wczorajsze mecze pokazały że tzw. Faworyci gładko dostawali lanie