Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 25 1 2 17 18 19 20 21 24 25
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by sieyahh
Kube jebniemy z ich niepoukładaną grą boks
Nie ma sznas. 0:3

Co Ty, Co Ty, mówisz, że Kuba jes miła...i, że jes miła ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Originally Posted by sieyahh
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by sieyahh
Kube jebniemy z ich niepoukładaną grą boks
Nie ma sznas. 0:3

Co Ty, Co Ty, mówisz, że Kuba jes miła...i, że jes miła ?
BO JES MIŁA

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by sieyahh
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by sieyahh
Kube jebniemy z ich niepoukładaną grą boks
Nie ma sznas. 0:3

Co Ty, Co Ty, mówisz, że Kuba jes miła...i, że jes miła ?

hahaahahahahahahahahahhahhahahahahhahaha laugh Siaraaaaaa laugh

Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by vvisnia
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by tronk
wysylamy gwiazdorow na chate wypier.. papa

Polacy klasa swiatowa aplauz aplauz aplauz

hehe trafiles w sedno, puta Brazil laugh

POTĘŻNA POLSKAAAAAA!!!!!

Originally Posted by ZlatanCristiano
dawna, beznadziejna Polska powraca frown

to jaka wreszcie potezna czy beznadziejna ?

na tamtent moment seta przypomniala mi sie dawna, slaba Polska, ktora nie potrfi grac z Brazil, a koniec koncow ich rozjebalismy i nie wybieraj kretynie pojedynczych postow!!!

hahah kretynie .... to nie ja po pierwszej seri punktowej dla Brazyli wypisuje glupoty

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
jak widzisz trupie, mlodyLewy tez zauwazyl, ze cepiasz sie nie pierwszy raz...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Memory, fajf, POLSKA.... i wszystko jasne piwo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
czepiasz*

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Originally Posted by tronk
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
warto USA?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by tronk
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

w moim przypadku byl to 1 post, w ktorym napisalem, jak wygladala gra Polski na tamten moment, a jakis smiec sie mnie czepia...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
mozna gdzieś poogladać Czeszki i Holenderki ( poza wycieczką do tych krajów smile ) ma ktos link ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Egon
mozna gdzieś poogladać Czeszki i Holenderki ( poza wycieczką do tych krajów smile ) ma ktos link ?



prosze:P

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by tronk
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO
wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by Egon
mozna gdzieś poogladać Czeszki i Holenderki ( poza wycieczką do tych krajów smile ) ma ktos link ?



prosze:P

dziękuję

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
z tymi Niemcami bym uważał, USA w sezonie olimpijskim jest zawsze groźne.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by muminek bez ogonka
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by tronk
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO
wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje

na papierze tak to wyglada, ze niby mamy lepszych zawodnikow, przyjecie u nich bedzie najwazniejsze, bo jak sobie dogrywaja spokojnie pilke do siatki, to nie ma co zbierac

Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
Originally Posted by ZlatanCristiano
jak widzisz trupie, mlodyLewy tez zauwazyl, ze cepiasz sie nie pierwszy raz...

no a jak mam sie nie czepiac jak wystarczy ze pojdzie jedna seria czy jeden set przegraja to juz nasi cieniasy a jak nasi mecz wyciagna to juz sa zajebisci
ehhh ale co tu pisac jak uwage sie zwroci to od razu od kretynow i smieci

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Originally Posted by muminek bez ogonka
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by tronk
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.
jakies argumenty?NA zadnej pozycji nie maja lepszego gracza. NA KAZDEJ MAJA SŁABSZEGO
wiec jak oni nas maja pyknac po za tym ze sa nieoblczalni i jak beda mieli swoj dzien to moze byc ciezko? stracimy jutro seta, ciekawe jakim skladem zagramy, ciekawe czy nasi beda kalkulowac z kim lepiej zagrac w polfinale. Sądze ze nasi sa na tyle mocni ze powinno ich to jebac i jutro nie kalkulowac tylko zagrac swoje
Mają zdecydowanie większe " pierdalniecie". Tak słaba gra Brazylii była spowodowana brakiem bloku, który Kubańczycy mają bardzo dobry. Kuba zagra prostą i skuteczną siatkówke. Jak dla mnie 0:3 ew. 1:3

Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Roberto Carlos
Roberto Carlos
Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Originally Posted by mlodyLewy
Originally Posted by tronk
bez napinki powiem ze naprawde wstrzymajcie sie od obrazliwych komentarzy, bo teraz ci co gnojem rzucali w siatkarzy to teraz im mega glupio, ta druzyna ma potencjal i nawet jakby dzis przegrali to moja wiara w ten zespol by wcale nie wygasla, jutro z kuba o 1miejsce bedzie ciekawie.. obiektywnie hmm po tai breku wygrywamy grupe tongue

ps Polacy wypadalo by odprowadzic gwiazdeczki na lotnisko hmm laugh

Ja ciągle uważam, że jutro bez problemu Kuba nas puknie.

Dobra Panowie te spory będziecie sobie ćwiczyć jutro, nie zapominajmy ,że jeszcze przed nami mecz Niemc - USA czy rzeczywiście USA takie dobre, że kurs na nich w granicach 1,45 wczorajsze mecze pokazały że tzw. Faworyci gładko dostawali lanie

Strona 19 z 25 1 2 17 18 19 20 21 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1