Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Wolf
jak myślicie? Lech po tej wygranej zorganizuje jakąś fete na rynku?
a była w tym roku jakaś feta na rynku?? Dowiedz się, zanim pierdolniesz następną głupotę.

to coś na czym Stilic spiewał o zawodzie Legii to niby jak się nazywało?