|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
a niby dlaczego?.. wszystko wygrywal oprocz szlema, pokonywal feda djoko nadala w ich najwyzszych formach, a mimo wszystko jest niedoceniany..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
a ja to widzę tak jutro Lindstedt/Tecau ewentualnie +1,5 seta Williams/Williams Bryan/Bryan -1,5 seta albo że Marray/Nielsen nie ugrają więcej niż 1 Tsonga - Murray over 3,5 seta Bagnis Sweeting Pashanski Salamanca Bellucci Kevin Kim coś bym z tego wybierał  wystawil juz ktos kursy na te czelki?  niezawodny panbet jak zawsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
a ja to widzę tak jutro
Tsonga - Murray over 3,5 seta jaki masz na to kurs i gdzie? 1,5 jest w bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
jeszcze kursów na chelki nie ma albo są tylko paru spotkań
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
kobietkami się nie interesuje, więc może głupie pytanie  aż tak ta Serena mocna, że na Isie można @6,00 złapać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
kobietkami się nie interesuje, więc może głupie pytanie  aż tak ta Serena mocna, że na Isie można @6,00 złapać? Z fizycznie grającymi zawodniczkami Isia nigdy sobie nie radziła ale...z leworęcznymi też się jej źle grało a jednak ograła Kerber 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
a ja to widzę tak jutro
Tsonga - Murray over 3,5 seta jaki masz na to kurs i gdzie? 1,5 jest w bet365 ok, dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ten over 3.5seta u tsongi i mareya podchodzi pod lokate 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
to jakis mit z tym Murrayem,ze zwala.wine na innych.. w.ku.rwia sie czasem po jednym punkcie ok.. ale zwykle pretensje ma do siebie i tyle.. zreszta w meczu z Ferrerem widzialem u niego niesamowity spokoj i pewnosc siebie mimo niekorzystnego wyniku w 1. i 2. secie.. ciezko przekonac jesli ktos ma juz wyrobione zdanie ale naprawde Murray jest ambitny i waleczny i wg mnie pokazuje to na tym turnieju..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
poprostu wta dzieli sie na dwie grupy jedna grupa to solidne zawodniczki"z parą " (Williams,Vika,Sharapova(z drobną wpadką w Indian Wells bodajże) a druga grupa to zawodniczki typu Radwańska,Kerber,Woźniacki itp które wiecznie będą dłubać w nosie bo Szlema niewygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
to wyżej do Jose*  kemp-nie ma sie co sprzeczać,możesz lubić Murraya ale jest w nim coś nietak.Nie bez powodu sie mówi Czołowa trójka rankingu plus jakiś tam Murray. Troche niekompletny zawodnik poprostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
poprostu wta dzieli sie na dwie grupy jedna grupa to solidne zawodniczki"z parą " (Williams,Vika,Sharapova(z drobną wpadką w Indian Wells bodajże) a druga grupa to zawodniczki typu Radwańska,Kerber,Woźniacki itp które wiecznie będą dłubać w nosie bo Szlema niewygrają zgadzam sie, ze zawodniczki z tej drugiej grupy beda miec bardzo ciezko, aby wygrac Szlema, Serena musialaby popelnic z 60 niewymuszonych, zeby Isia miala szanse wygrac w finale, 2-0 dla Sereny @1.5 w bet365 trzeba pobrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Dutra Silva  greenujemy ostatni mecz i  ale najważniejsze jest przerwanie złej passy w końcu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
lindstedy + dzoko win wimb + polska w siate ew bo na belucciego 1.4 to dziadowa  @gonzo z kim sweeting? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
lindstedy + dzoko win wimb + polska w siate ew bo na belucciego 1.4 to dziadowa  @gonzo z kim sweeting?  z Berankisem, to nie będzie łatwy mecz cały czas się zastanawiam czy to pogram
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
zgadza sie, vamos rafa, lubie go i nie ma sie co sprzeczac  najlepiej nieh wygra tego szlema i bedzie kompletny i "czolowa czworka" dobranoc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Panowie warto walnac jutro over asów w meczu Tsongi?? linia 26,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
wiesz jaki to jest z asami,dotknie lekko rakietą i już sie nie liczy jako as. Próg sprytnie wymyslony,moze wejsc i nie,a więc najlepiej odpuścić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Panowie warto walnac jutro over asów w meczu Tsongi?? linia 26,5 rzuc moneta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Ja czuje długi mecz, minimum 4 sety, jakiś TB po drodze i myśle czy dać over asów czy powyżej 170 minut  Ale dzięki za opinie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|