|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Linzer @1.25 live lokata  no chyba sobie zartujesz teraz hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320 |
Linzer @1.25 live lokata  powodzenia hehe grac kurs 1,25 na live gdzie jest tylko jedna przewaga przelamania, a w meczu bylo ich 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
wszystkie statystyki ,rankingi,dotychczasowe mecze mozna sobie wsadzic bo najwazniejsza jest dyspozycja dnia,Djokovic nie zagra z Panfilem tylko Federerem pamietajcie o tym. ciekawostka- nigdy niegrali ze sobą na trawie.no chyba ze cos pominalem ale wątpie ta jasne, djoko nie oddał w ostatnich trzech meczach Fedexowi seta, teraz może jakiegoś seta urwie dziadek ale żeby wygrać, bez przesady, niewielkie szanse ma na to, Dyspozycja dnia ? bez jaj jakoś dziwnym trafem o ostatnich ich pojedynkach to Serb ma zawsze lepszy dzień  to nic że grali na ziemi, Serb jest w tym momencie leszy tyle w temacie. Djoko -1.5 Murray miałby przegrać z Tsongą?, jedynie wtedy gdy Francuz poprawił by regularność, w tej chwili to może buty piłki podawać Anglikowi. Tutaj nie mam wątpliwosci że Andy go wypunktuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
i się połamał z 40-15 fajtłapa... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320 |
chyba chciales napisac........'';/'' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
no teraz 1,53 mozna poprawiac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
hej ho, hej ho... do szkoły by się szło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Z tym Andym to nie przesadzajcie, że taka pewka. Wystarczy, że pomyśli - "mogę być w finale" i się zaczną UE i głupie pomysły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Mazur jak juz to szkotowi a nie anglikowi bedzie widac, kto by z nich nie awansowal to i tak w finale bedzie musial uznac wyzszosc djokera
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320 |
wszystkie statystyki ,rankingi,dotychczasowe mecze mozna sobie wsadzic bo najwazniejsza jest dyspozycja dnia,Djokovic nie zagra z Panfilem tylko Federerem pamietajcie o tym. ciekawostka- nigdy niegrali ze sobą na trawie.no chyba ze cos pominalem ale wątpie ta jasne, djoko nie oddał w ostatnich trzech meczach Fedexowi seta, teraz może jakiegoś seta urwie dziadek ale żeby wygrać, bez przesady, niewielkie szanse ma na to, Dyspozycja dnia ? bez jaj jakoś dziwnym trafem o ostatnich ich pojedynkach to Serb ma zawsze lepszy dzień  to nic że grali na ziemi, Serb jest w tym momencie leszy tyle w temacie. Djoko -1.5 Murray miałby przegrać z Tsongą?, jedynie wtedy gdy Francuz poprawił by regularność, w tej chwili to może buty piłki podawać Anglikowi. Tutaj nie mam wątpliwosci że Andy go wypunktuje. Murray to mial farta z Ferrerem, w drumi secie w Tie'u dostawal w pizde 5;3, jakby bylo 2;0 to raczej dzisiaj by Tsonga gral z Ferrerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
młody teraz masz 2 poprawiasz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
młody teraz masz 2 poprawiasz ?  zbyt wysoko oprocentowałem lokatę, by poprawiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
młody teraz masz 2 poprawiasz ?  zbyt wysoko oprocentowałem lokatę, by poprawiać  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
młody teraz masz 2 poprawiasz ?  zbyt wysoko oprocentowałem lokatę, by poprawiać  warto teraz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Domel pw hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wszystkie statystyki ,rankingi,dotychczasowe mecze mozna sobie wsadzic bo najwazniejsza jest dyspozycja dnia,Djokovic nie zagra z Panfilem tylko Federerem pamietajcie o tym. ciekawostka- nigdy niegrali ze sobą na trawie.no chyba ze cos pominalem ale wątpie ta jasne, djoko nie oddał w ostatnich trzech meczach Fedexowi seta, teraz może jakiegoś seta urwie dziadek ale żeby wygrać, bez przesady, niewielkie szanse ma na to, Dyspozycja dnia ? bez jaj jakoś dziwnym trafem o ostatnich ich pojedynkach to Serb ma zawsze lepszy dzień  to nic że grali na ziemi, Serb jest w tym momencie leszy tyle w temacie. Djoko -1.5 Murray miałby przegrać z Tsongą?, jedynie wtedy gdy Francuz poprawił by regularność, w tej chwili to może buty piłki podawać Anglikowi. Tutaj nie mam wątpliwosci że Andy go wypunktuje. Murray to mial farta z Ferrerem, w drumi secie w Tie'u dostawal w pizde 5;3, jakby bylo 2;0 to raczej dzisiaj by Tsonga gral z Ferrerem 5-2 nawet w taju w 2secie, no i wczesniej serwis na seta *5-3 ferrer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Linzer walczym jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Linzer walczym jeszcze  hehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|