|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
MARIUSZ WACH @11.010 WLADIMIR KLITSCHKO @1.059
Kursy z pinn, myslicie ze dobrze oddaja szanse naszego w jutrzejszej walce? Nie za specjalnie sledzilem kariere Wacha ale patrzac na jego walki widze ze gosc jest strasznie wolny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Mimo, że okazjonalnie oglądam walki to uważam, że trochę kurs zawyżony na Wacha, jest dość wolny, ale posiada silny cios, jest to prawdziwy ciężki, a nie dopakowany cruiser. Do tego wreszcie bokser nie odbiegający warunkami fizycznym i zasięgiem ramion ukraińcowi. Jeżeli przetrwa pierwsze 5-6 rund bez mocnego obicia, to ma szanse wyprowadzić nokautujący cios, na punkty szans moim zdaniem nie ma, za słaby technicznie jednak jest, do tego musiałby zdecydowanie trafiać większą ilość czystych ciosów. Mo i Kliczką lata lecą , tylko słabość obecnej wagi ciężkiej sprawia, że walki są jednostronne, najlepszych obecnie bokserów obili, więc mogą brać sporo gorszych bokserów do śrubowania ilości obron pasów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Myślę, że dobrze.
Wach jest dość wolny, nawet jak na jego warunki fizyczne. Ciosu super nie ma, nie jest puncherem rozbijającym rywala jednym młotkiem. Umiejętności, wiadomo, mniejsze niż Kliczko. Doświadczenia też specjalnie wielkiego nie ma. Nie walczył jeszcze z nikim z topu. Jak mu plan A na walkę nie wypali (a zwykle przeciw Kliczce nie wypala, jaki by nie był) to pewnie nie będzie miał planu B i się pogubi. To nie Adamek, który potrafi się przestawić na inny styl i szukać innych rozwiązań.
Wach wygląda dobrze jeśli chodzi o jakiś over rundowy. Powinien długo wytrzymać. Jego warunki i zasięg powinny spowodować, że Kliczko nie będzie trafiał zbyt wiele. I nie powinien Wacha rozbić zbyt szybko. Ale trudno tu znaleźć argumenty, żeby Wach mógł to wygrać.
Dla mnie to wygląda na 12-0 w rundach dla Kliczki. No, może przy dobrych wiatrach Wach mu jedną urwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Ta walka to paradoks pod tym wględemże choć Wach jest zawodnikiem klase gorszym od Adamka to z Wladem ma i tak większe szanse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Z tego co widze ta walka bedzie na RTL-u mam nadzieje ze niekodowana tak jak było z Adamekiem jak walczył z Kliczko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Z tego co widze ta walka bedzie na RTL-u mam nadzieje ze niekodowana tak jak było z Adamekiem jak walczył z Kliczko. Jesli RTL nie robi problemow to platformy cyfrowe nie maja prawa kodowac. Po chamsku mogliby wyrzucic z ramowki na czas walki  Jedynie co groza aby jak najwiecej ludzi wykupilo PPV. Takze do 23 RTL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
RTL na cyfrze plus jest gdzieś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
eroll kanał 302 na cyfrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
o ktorej walczyc bedzie Wach z Kliczka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
o ktorej walczyc bedzie Wach z Kliczka? nie wczesniej niz 23.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
eroll kanał 302 na cyfrze dzięki  bedzie co do piwa obejrzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
...a Cyfrowy Polsat, wie ktoś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
a na polascie sport nie bedzie tej walki ? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
RTL na n-ce też szukam i na razie widze tylko RTL Schweiz....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
RTL na n-ce też szukam i na razie widze tylko RTL Schweiz.... jak nzjadziesz to podaj nr kanału
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
eroll kanał 302 na cyfrze dzięki  bedzie co do piwa obejrzeć a jednak u mnie na cyfra + na kanale 202 ,,,może kwestia dekodera
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
...a Cyfrowy Polsat, wie ktoś ? 248 kanal RTL Schweiz tym sie rozni, ze podobno szwajcarskie reklamy daja w przerwach, ale na nim ma byc walka. Poczekamy... zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Jeszcze znalazlem na pewnym forum "Witam, odkryłem patent na to żeby nie było że zakodowany kanał a mianowicie właczasz na ten kanał potem wyciagasz i wkładasz karte tak z 2-3 razy i znika Wesoły tylko nie mozesz przełaczać tego kanalu :D" I ktos potwierdzil czyli obejrzymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|