|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Federer przed meczem powiedział że nie wyklucza wygranej przez Mareja sensei badz powazny a co mial powiedziec? tak jestem zdecydowanym faworytem i wygram  wlasnie, jeszcze nie slyszalem (np. pomeczowego) wywiadu, w ktorym gosc powiedzial, ze nigdy nie watpil w swoja wygrana i byl duzo lepszym od przeciwnika i rezultat nie pozostawia watpliwosci  pewnie nawet Szwedowa powiedziała, że pierwszy set z Errani to była ciężka przeprawa i wynik nie odzwierciedla przebiegu seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wracamy powoli na normalne i wlasciwe tory w tym pojedynku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
motorki zajechaly do mety wiec moze wrzuca mecz na Polsat Sport  Oby! Partnerze żużlowy  na razie 5-1 ciśniemy  Ferdek go!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Federer przed meczem powiedział że nie wyklucza wygranej przez Mareja sensei badz powazny a co mial powiedziec? tak jestem zdecydowanym faworytem i wygram  to miał być żart  mozesz i tak to potraktowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
kurwa nie da sie sluchac tego tomaszewskiego teraz a kiedys lubilem jak gadal placzki skonczccie sie mazac, wlaczccie strima angielskiego albo glos wylaczccie, i po sprawie dzieki za rade mamo co ja bym bez tych twoich zbawiennych porad uczynil a hiszpanski moge? myslenie ci sprawia ból wiec co nie co podpowiedzialem, tak jak nie da sie sluchac tomaszewskiego tak tutaj czytac posty takich dewot internetowych  twoja zdolnosc wyciagnia wnioskow duzo bardziej kuleje masz zadatki na kleche z tymi swoimi radami pewnie tylko siedzisz i czekasz aby dac komus "dobra rade" pod kosciol z tym niedzielny doradco
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
z Ciebie niewiele mniejszy napinacz niż z dupajasa  mam chwile radości bo Endi walczy a przecież i tak wiadomo, że się skończy max 3-1 więc się napinam  nie wiem czy się tak skończy... Roż mógłby uruchomić serwis Mówisz, masz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ile tu JADU dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Federer wlasnie sie rozgrzal,a dziwnie,czuje breaka zaraz u Muraya.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
z Ciebie niewiele mniejszy napinacz niż z dupajasa  mam chwile radości bo Endi walczy a przecież i tak wiadomo, że się skończy max 3-1 więc się napinam  nie wiem czy się tak skończy... Roż mógłby uruchomić serwis uruchomił  Marej beznadziejnie gra w swoich gemach serwisowych na razie, jak serwis nie siądzie to nie istnieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
Federer przed meczem powiedział że nie wyklucza wygranej przez Mareja sensei badz powazny a co mial powiedziec? tak jestem zdecydowanym faworytem i wygram  wlasnie, jeszcze nie slyszalem (np. pomeczowego) wywiadu, w ktorym gosc powiedzial, ze nigdy nie watpil w swoja wygrana i byl duzo lepszym od przeciwnika i rezultat nie pozostawia watpliwosci  pewnie nawet Szwedowa powiedziała, że pierwszy set z Errani to była ciężka przeprawa i wynik nie odzwierciedla przebiegu seta dokladnie, ciezki mecz, moj przeciwnik bardzo walczyl o wygranie kazdej pilki, przeciwnik gral swietnie i takie spiewki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Yaniego ktos rusza dzis ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
czuje ze sie juz nie zatrzyma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
wczoraj Barkley na trybunach , dziś Becks i Ferguson , nono
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Hanescu @2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Mira znowu cos przyouchła na twarzy.Moze Ferdek znow forme zalał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Dobra Fedex już wszedł w rytm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
motorki zajechaly do mety wiec moze wrzuca mecz na Polsat Sport  Oby! Partnerze żużlowy  na razie 5-1 ciśniemy  Ferdek go! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|