|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
co powiedzial Cieslak?
bet365 rozliczy mi over 34 ruskich jako przegrana? zrobili z jokerem ale w regulaminie nie ma nic, ze joker sie nie liczy nie ma w regulaminie wiec wygrana  a juz myslalem, ze bedzie kolejna moja batalia z bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
co powiedzial Cieslak?
bet365 rozliczy mi over 34 ruskich jako przegrana? zrobili z jokerem ale w regulaminie nie ma nic, ze joker sie nie liczy powiedzial, ze zawierzyl Walaskowi, bo mial ostatnio dobre wyniki i do tego jezdzil tu 2 lata i ze tego zaluje teraz, widocznie mial watpliwosci, czy go wystawic myslalem, ze jakos lepiej pojechal po bandzie, w koncu to Cieslak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Szkoda, ze Cieslak nie dal szansy 17-letniemu Zmarzlikowi. Dania postawila na mlodych - Jensenow idorbze na tym wyszla. Zmarzlik w lidze swietnie jedzie, 3 miejsce w grand prix...Szkoda..
Z kim Polacy pojada w barazu i ile ekip awansuje? wystarczayło dac Buczka z Walaska pewnie z Danią, Wielką Brytanią i Czechami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Panowie a gdzie jest Szwecja?  w drugim polfinale jej nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Szkoda, ze Cieslak nie dal szansy 17-letniemu Zmarzlikowi. Dania postawila na mlodych - Jensenow idorbze na tym wyszla. Zmarzlik w lidze swietnie jedzie, 3 miejsce w grand prix...Szkoda..
Z kim Polacy pojada w barazu i ile ekip awansuje? chuja by na Sportowej pojechal, Buczek by lepiej pasowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Panowie a gdzie jest Szwecja?  w drugim polfinale jej nie widze w finale jako gospodarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie a gdzie jest Szwecja?  w drugim polfinale jej nie widze gospodarz imprezy glownej, miejsce z urzedu w finale
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
09.07 20:30 Australia 1.18 Great Britain 3.55 Czechy 50.00 Niemcy 50.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
kangury wchodząc z drugiego miejsca do baraży wpychaja tam angoli i w finale juz maja lżej,eliminując dunów i nasze pokraki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
watpie zeby az tak zaryzykowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
kangury wchodząc z drugiego miejsca do baraży wpychaja tam angoli i w finale juz maja lżej,eliminując dunów i nasze pokraki  pojechales teraz jak Smuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
watpie zeby az tak zaryzykowali  tak tym bardziej że angole których obserwuje w ostatnich meczach ligowych oprócz Tajskiego jakos mizernie -chodzi o lige angielską tobet dał 1.18 unibet 1.35 + pary zawodników
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
to co na dzisiaj panowie widzicie?? Polska -6 z rosja wzglada ciekawie jak na moje
Ogolnie widze
Polska Dania Rosja USA
jakies opinie??  Rosja Dania
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
nie sądze żę australia będzie dzisiaj kalkulować,po mojemu to bez mydła z 1 miejsca wejdą a za nimi daleko daleko angole
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Kurde zwykle nie gram takich hc jak 36 Aussi Dojcze ale tak patrząc oni z 10 nie powinni wyjść te na Czechy i Angole troche ryzykone przy dobrym Jokerze... Może jednak te -7 z Gospodarzami.... co gracie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Angole czym mają postraszyć Aussie Power ? na każdej pozycji u kangurów jest lepszy zawodnik niż w WB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
w sumie masz racje.. a tak dla oglądania lepszego (i zarobku mam nadzieję) 3x100 Aussi hc Gejmany Czechy hc Gejmany Aussi hc Wyspiarze 3x 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
sytuacja się trochę zmienia jak Darcy nie jedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
sytuacja się trochę zmienia jak Darcy nie jedzie i tak nie wiadomo jak po kontuzji dałby radę jechać w walce na łokcie...liczyłem się z tym że może nie jechać a kto w zastępstwie?? Pewnie Batch ostatnio nawet już się nie kmpromituje jak na początku sezonu więc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
tak Troy jedzie w jego miejsce
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|