Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#545286 09/09/2006 09:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Nadnarwianka
W sobotę o godzinie 16:00 na stadionie w Nowym Mieście Lubawskim Nadnarwianka zagra spotkanie z miejscowa Drwęcą.

Sobotni rywal naszego zespołu jest naszym sąsiadem w ligowej tabeli - zajmuje trzynastą pozycję (Nadnarwianka jest dwunasta). Drwęca słabo wystartowała w rozgrywkach i dopiero w środowym meczu w Suwałkach z Wigrami odniosła pierwsze zwycięstwo, wygrywając 3:1 po bramkach Łukasza Nadolnego, Ernesta Matusewicza i Łukasza Gikiewicza. We wcześniejszych meczach piłkarze z Nowego Miasta Lubawskiego ponosili porażki z Ruchem Wysokie Mazowieckie (0:2), KS Paradyż (2:3) i Zniczem Pruszków (0:3) oraz remisowali ze Stalą Głowno (1:1) i MZKS Kozienice (0:0).

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie powstała w 1919 roku. Trenerem drużyny jest Andrzej Błaszkowski, a prezesem Zygmunt Dąbrowski. Największym sukcesem w historii klubu jest gra w drugiej lidze i to w zeszłym sezonie (2005/2006). Zespół jednak spisywał się słabo i po roku spadł z powrotem do trzeciej ligi.

Po degradacji, w przerwie letniej Drwęcę opuściło kilku podstawowych zawodników - Szymon Sawala, Marcin Wincel, Mike Mouzie, Piotr Bazler czy Grzegorz Sobiech. W ich miejsce sprowadzono następców - Piotra Rybkiewicza, Arnolda Kołakowskiego oraz Nadolnego i Gikiewicza.

Ciężko wskazać faworyta sobotniego meczu. Drwęca nie jest w najwyższej formie, jednak w środę wygrała wyjazdowe spotkanie. Natomiast Nadnarwianka nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu w tym sezonie na wyjeździe i od dwóch meczów nie zdobyła bramki (ze Świtem i Radomiakiem). Zagramy najprawdopodobniej bez kontuzjowanego Artura Salamona.

Podczas jutrzejszego meczu być może przeprowadzimy relację LIVE. Jeśli tak będzie, poinformujemy o tym kilka godzin przed meczem.



Przypuszczalne składy:

Drwęca: R.Gikiewicz - Pietrasik, Zakierski, Kowalski, Matusewicz - Fedoruk, Rybkiewicz, Filipek, Wojtaś - Kołakowski, Nadolny.

Nadnarwianka: Salik - Elak, Wełna, Lendzion, Soska - Ćwik, Granosik, Miąszkiewicz, Biechoński, Potera - Rembowski.

(http://nadnarwianka.blog.onet.pl/)

W obliczu braku Salamona o zodobycie 3 punktów bedzie bardzo trudno. Widac że Drweca zaczyna grac w meczu z liderem na swoim boisku troche ich postraszyła prowadzac 2-0 niestety z koncowym gwizdkiem przegrywajac 2-3. Jestem kibicem Nadnarwianki i smiem twierdzic ze Salamon mimo swojego juz wieku jest jednym z motorów drużyny. Paweł Miaszkiewicz który go zastepuje na srodku pomocy niestety nie potrafi dogrywac bardzo mocnych piłek z stałych fragmentów gry jak to czynił Artur Salamon. A wiec dzis po walce mam nadzieje 3 punkty zostana u gospodarzy meczu.

typ:1
kurs: 2.0
buk:bwin.com

Bonus: Unibet
#545287 09/09/2006 09:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Korona II Kielce - Wierna Małogoszcz


Kurs jaki wystawił bwin na ten mecz moim zdaniem jest mocno przeszacowany (2.00) i śmiało można go grać, oczywiście mówię o graniu na Korone. Bardzo ważne, że mecz jest w niedziele czyli dzień po meczu pierwszej drużyny i w takim przypadku w II drużynie zagrają Ci co nie wystąpią w pojedynku z Łęczną. Zepewne mocno będą się chcieli pokazać Kamil Radulij i Piotr Bagnicki (Ilian Micanski licze, że wystąpi w meczu 1 drużyny). Korona II na starym obiekcie gra w kratkę przegrana z Motorem i remis ze Stalą Sanok nie napawa optymizmem, ale osobiście oglądałem ten mecz i musze powiedzieć, że Stal miała 2 stałe fragmenty gry i je wykorzystała. Młodzi piłkarze Korony wraz z takimi rutyniarzami jak Cichoń, Kozubek, Rutka na obronie powinni bez problemu pokonać Wierne w tym derbowym pojedynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sam się przejdę na ten mecz a żeby były większe emocje to postawi się lajcikowo

[color:"purple"] Typ: 1
kurs: 2.00
Buk: Bwin [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Analizujac to spotkanie oparles sie tylko o ekipe gospodarzy. Moze i wejdzie, ale nie zapominaj, ze Wierna to ekipa z jednym z lepszych skladow w IV gr. III ligi oraz jedna z nielicznych ekip, ktora nie bedzie "unikac" awansu.

Pozdrowka. Troche sie orientuje w realiach tej grupy III ligi, bo tu gram moj Motor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#545288 09/09/2006 16:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Quote
Hetman Zamość - Hutnik kraków 2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Typ:2 @2.6

Analiza:

"Pazdi 08-09-06 11:31:24:
Ej człowieku szedlem dzisiaj parkiem i konczylem jeść jabłko i przede mna jakies 20 metrów byla latarnia i sobie myśle tak - jak trafie to wygramy 2-0 i co ? trafiłem !! graj na wygraną !! dobra spadam bo zaraz wyjezdzamy do zamoscia nar..."


Coś w tym musiało być skoro Pazdi strzelił gola na 3-2 i hutnik wygrał mecz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ps. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#545289 09/09/2006 16:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
edit: na 2-2

#545290 09/09/2006 19:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Znicz Pruszków - Stal Głowno

Jutro o 12.00 Znicz podejmie na swoim stadionie Stal. Gospodarze w tym sezonie grają dość ładny futbol. Widać efekty pracy nowego trenera - Andrzeja Blachy. Jest to młody ambitny szkoleniowiec, który w zeszłym sezonie z Warszawskim Hutnikiem wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W jutrzejszym meczu zagra już nowy nabytek pruszkowskiego klubu Łukasz Jaroszewicz i zastąpi on młodego pomocnika Radosława Majewskiego. Blacha w meczach u siebie nastawia zespół bardzo ofensywnie, nakazuje grę pressingiem i pruszkowskim piłkarzom wychodzi to nieźle. W zespole nie ma żadnych kontuzji, nie zagra jedynie zawieszony za kartki skrzydłowy Tomczyk Paweł. Stal natomiast po odejściu środkowego napastnika Adriana Świątka gra bardzo chaotycznie w ataku. Preferują oni futbol fizyczny i walkę o każdy metr boiska.

Przypuszczalne składy:
Znicz: : Pazdan &#8211; Maciej Rybaczuk, Lewczuk, Piotrowski, Herman &#8211; Mikołaj Rybaczuk, Osoliński, Majewski (lub Jarosiewicz), Wiśniewski &#8211; Wojtulewicz, Lewandowski.
Stal: Woźniak &#8211; Dopierała, Brodecki, Golański, Gajewski - Kamiński, Ignaciuk, Łochowski, Potocki - Majdziak, Sobkowicz.
Typ:1
Kurs: 1.60 Bwin
Stawka: 7/10

#545291 10/09/2006 09:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
Znicz-GOSSO Stal Głowno
Trudne zadanie czeka piłkarzy GOSSO, któzy w Prsuzkowie zmierzą się ze Zniczem. Pruszkowianie, po bardzo dobrym starcie, potknęli się w ostatniej, środowej kolejce, przegrywając na wyjeździe z Unią Skeirniewice 0:1. Z kolei "stalowcy" po serii remisów i porażce z Mazowszem w Grójcu 1:2, pokonali wreszcie Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0.To prawda, że Piotr Bajdziak (nie Majdziak, jak napisano wyżej)nie ma jeszcze takiej skuteczności, jak Świątek, jednak to groźny napastnik, który wespół z Sobkowiczem, jak się w końcu zgrają, mogą być groźnym duetem napastników. Moim zdaniem głownian stać jest na wywiezienie remisu z Pruszkowa.
(źródło: dlakibica.pl)

#545292 10/09/2006 12:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Znicz - Stal 4:0(3:0)

#545293 10/09/2006 12:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Quote
Znicz Pruszków - Stal Głowno

Jutro o 12.00 Znicz podejmie na swoim stadionie Stal. Gospodarze w tym sezonie grają dość ładny futbol. Widać efekty pracy nowego trenera - Andrzeja Blachy. Jest to młody ambitny szkoleniowiec, który w zeszłym sezonie z Warszawskim Hutnikiem wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W jutrzejszym meczu zagra już nowy nabytek pruszkowskiego klubu Łukasz Jaroszewicz i zastąpi on młodego pomocnika Radosława Majewskiego. Blacha w meczach u siebie nastawia zespół bardzo ofensywnie, nakazuje grę pressingiem i pruszkowskim piłkarzom wychodzi to nieźle. W zespole nie ma żadnych kontuzji, nie zagra jedynie zawieszony za kartki skrzydłowy Tomczyk Paweł. Stal natomiast po odejściu środkowego napastnika Adriana Świątka gra bardzo chaotycznie w ataku. Preferują oni futbol fizyczny i walkę o każdy metr boiska.

Przypuszczalne składy:
Znicz: : Pazdan &#8211; Maciej Rybaczuk, Lewczuk, Piotrowski, Herman &#8211; Mikołaj Rybaczuk, Osoliński, Majewski (lub Jarosiewicz), Wiśniewski &#8211; Wojtulewicz, Lewandowski.
Stal: Woźniak &#8211; Dopierała, Brodecki, Golański, Gajewski - Kamiński, Ignaciuk, Łochowski, Potocki - Majdziak, Sobkowicz.
Typ:1
Kurs: 1.60 Bwin
Stawka: 7/10

Znicz - Stal 4:0 (3:0)

pozdrawiam

#545294 19/09/2006 20:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Motor Lublin - AKS Busko Zdrój

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek inny wynik niż pewne zwycięstwo mojego klubu. Od dłuzszego czasu zajmujemy fotel lidera i to w pełni zasłuzenie. Nasz bilans to 6-2-0. AKS ma podobny tylko że w 2 strone 2-0-6. Jednak nie statystyki grają. Od której strony nie patrząc na jutrzejsze spotkanie jesteśmy murowanym faworytem. Busko ma fatalny wyjazdowy bilans 0-0-3 bramki 0-5. Raczej cieżko bedzie im cokolwiek ustrzelić. O naszą formę nikt nie musi sie bać. Ostatni wyjazd do 9 w tabeli Wiernej zakończył sie wynikiem 3:1 dla naszego klubu. Szkoda że BAW nie oferuje handi.

[/b]Motor @1.30 9/10 [/b](nie 10/10 bo to 3 liga polska...)

#545295 21/09/2006 12:51
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Polecam granie Rakowa Częstochowa z Nową Solą. Kurs może nie za wielki 1,25 w profesjonalu, ale powinno być szybko, łatwo i przyjemnie. W ekipie Rakowa po zwycięstwie w Gawinie nastroje naprawdę dobre i optymizm przed kolejnym spotkaniem. Okazja na zdobycie 3 puktów wyśmienita gdyż Nowa Sól w 7 meczach zdobyła tylko 6 pkt i plasuje się wśród drużyn, które będą walczyły o utrzymanie.

#545296 21/09/2006 20:23
Dołączył: Aug 2006
Posty: 27
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 27
ludzie fajny konkurs kliknijcie na link
www.typerzy.net/index.php?ref=2940 [typerzy.net]

#545297 21/09/2006 20:42
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
Radomiak Radom- Una Skierniewice

Już w niedzielne popołudnie przyjdzie się zmierzyć Radomiakowi z Unią Skierniewice. Nasz rywal przed sezonem wymieniany był w gronie trzecioligowych faworytów, a przymiarki transferowe (m.in. po gry w Unii szykowana była gwiazda Widzewa Łódź- Rafał Pawlak) mogły budzić niepokój wśród przeciwników. Jednak transfery w większosci pozostały na papierze i obecnie, podobnie zresztą jak i radomianie, Unia nie zachwyca. Bilans 13 pkt w 8 meczach nikogo nie może rzucić na kolana.
Rywala jednak z pewnością lekceważyć nie można, choćby dlatego, że skierniewiczanie w 4 dotychczas rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli 4 pkt.Powie ktoś, że nie jest to bilans budzący specjalną grozę. Zgoda. Ale przypomnieć w tym miejscu trzeba, iż Radomiak również w 4 oficjalnych (nie liczę tu spotkania z Kozienicami) meczach ligowych u siebie zdobył punktów... 3. Mimo wszystko to Zieloni są faworytem niedzielnej potyczki. Optymizmem napawa przede wszystkim wynik i gra we wtorkowym meczu przeciw wodzisławskiej Odrze. Rywale nie bądą również dużo bardziej wypoczęci od naszych piłkarzy, gdyż dzień po meczu Radomiaka z Odrą i oni rozgrywali swoje spotkanie w ramach Pucharu Polski (przy czym był to szczebel okręgu). Warto temu wydarzeniu poświęcić kilka słów. Otóż rywalem Unii Skierniewice była... Unia Skierniewice. A dokładniej jej rezerwy. Gratulacje dla PZPN-u za przygotowanie bardzo mądrego regulaminu pozwalającego na tego typu potyczki w ramach oficjalnych rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Mysle jednak że nowy trener zielonych- Józef Antoniak, dał duzo zmian na lepsze i teraz drużyna będzie się pieła w górę tabeli. Maciej Terlecki, Artur Błąrzejewski, Rafal SZwed i spóła moim zdaniem zrobią wszystko aby trzy punkty zostały na Struga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mój typ: Radomiak Radom (6/10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#545298 21/09/2006 21:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
adi1910 : wszystko pieknie ładnie ale naprawdę wypadałoby podac na koniec "za http://radomiak.info/ " i wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#545299 22/09/2006 13:00
Dołączył: Jan 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 289
GKS Jastrzębie - Lechia Zielona Góra

Zespół z Jastrzębia w poprzednim sezonie minimalnie przegrał walkę o 3 ligę i zakończył rozgrywki na 3 miejscu. Jastrzębianie w tym sezonie również mają aspiracje 2 ligowe, chociaż konkurentów do awansu jest kilku. Drużyna GKS-u sezon rozpoczęła średnio i po 8 kolejkach tracą do lidera z Częstochowy 5 punktów, jednak chyba powoli zaczynają się rozkręcać o czym może świadczyć ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Chrobrym w Głogowie 2-1. Humory w klubie na pewno poprawiła deklaracja prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej, że w przypadku awansu do 2 ligi klub otrzyma na dzień dobry milion złotych.

Natomiast co do drużyny gości to jest to ligowy średniak, który jest typowym zespołem własnego boiska, a na wyjazdach zdecydowanie tracą swoją wartość o czym świadczą wyjazdowe statystyki z tego sezonu,gdzie na 4 mecze tylko raz zremisowali, a 3 razy ponieśli porażkę. Bilans bramek spotkań wyjazdowych 2-10.

Podsumowując uważam, że jeżeli GKS myśli poważnie o awansie do 3 ligi to mecze z takimi przeciwnikami powinien pewnie wygrywać, a kurs 1.75 w Profie wydaje się dosyć atrakcyjny.

GKS Jastrzębie- Lechia Zielona Góra 1 (8/10)

#545300 22/09/2006 14:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Quote
Radomiak Radom- Una Skierniewice

Już w niedzielne popołudnie przyjdzie się zmierzyć Radomiakowi z Unią Skierniewice. Nasz rywal przed sezonem wymieniany był w gronie trzecioligowych faworytów, a przymiarki transferowe (m.in. po gry w Unii szykowana była gwiazda Widzewa Łódź- Rafał Pawlak) mogły budzić niepokój wśród przeciwników. Jednak transfery w większosci pozostały na papierze i obecnie, podobnie zresztą jak i radomianie, Unia nie zachwyca. Bilans 13 pkt w 8 meczach nikogo nie może rzucić na kolana.
Rywala jednak z pewnością lekceważyć nie można, choćby dlatego, że skierniewiczanie w 4 dotychczas rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli 4 pkt.Powie ktoś, że nie jest to bilans budzący specjalną grozę. Zgoda. Ale przypomnieć w tym miejscu trzeba, iż Radomiak również w 4 oficjalnych (nie liczę tu spotkania z Kozienicami) meczach ligowych u siebie zdobył punktów... 3. Mimo wszystko to Zieloni są faworytem niedzielnej potyczki. Optymizmem napawa przede wszystkim wynik i gra we wtorkowym meczu przeciw wodzisławskiej Odrze. Rywale nie bądą również dużo bardziej wypoczęci od naszych piłkarzy, gdyż dzień po meczu Radomiaka z Odrą i oni rozgrywali swoje spotkanie w ramach Pucharu Polski (przy czym był to szczebel okręgu). Warto temu wydarzeniu poświęcić kilka słów. Otóż rywalem Unii Skierniewice była... Unia Skierniewice. A dokładniej jej rezerwy. Gratulacje dla PZPN-u za przygotowanie bardzo mądrego regulaminu pozwalającego na tego typu potyczki w ramach oficjalnych rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Mysle jednak że nowy trener zielonych- Józef Antoniak, dał duzo zmian na lepsze i teraz drużyna będzie się pieła w górę tabeli. Maciej Terlecki, Artur Błazejewski, Rafał Szwed i spóła moim zdaniem zrobią wszystko aby trzy punkty zostały na Struga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> On dawno już w Radomiaku nie gra

Mój typ: Radomiak Radom (6/10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#545301 22/09/2006 21:27
Dołączył: May 2006
Posty: 256
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 256
Znicz Pruszków-Paradyz 1 1.7
Paradyz po bardzo dobrym poczatku sezonu dostał lekkiej zadyszki.Znicz mocny u siebie jutro zagra w najmocniejszym składzie napewno beda liczyli się w walce o awans.Jak dla mnie kurs atrakcyjny do grania.
Do tego mysle ze mozna dodac Raków za 1.25 i Jastrzębie za 1.6 ako 3.4 wychodzi dla mnie to dosc pewna inwestycja

#545302 23/09/2006 07:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
Quote
Quote
Radomiak Radom- Una Skierniewice

Już w niedzielne popołudnie przyjdzie się zmierzyć Radomiakowi z Unią Skierniewice. Nasz rywal przed sezonem wymieniany był w gronie trzecioligowych faworytów, a przymiarki transferowe (m.in. po gry w Unii szykowana była gwiazda Widzewa Łódź- Rafał Pawlak) mogły budzić niepokój wśród przeciwników. Jednak transfery w większosci pozostały na papierze i obecnie, podobnie zresztą jak i radomianie, Unia nie zachwyca. Bilans 13 pkt w 8 meczach nikogo nie może rzucić na kolana.
Rywala jednak z pewnością lekceważyć nie można, choćby dlatego, że skierniewiczanie w 4 dotychczas rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli 4 pkt.Powie ktoś, że nie jest to bilans budzący specjalną grozę. Zgoda. Ale przypomnieć w tym miejscu trzeba, iż Radomiak również w 4 oficjalnych (nie liczę tu spotkania z Kozienicami) meczach ligowych u siebie zdobył punktów... 3. Mimo wszystko to Zieloni są faworytem niedzielnej potyczki. Optymizmem napawa przede wszystkim wynik i gra we wtorkowym meczu przeciw wodzisławskiej Odrze. Rywale nie bądą również dużo bardziej wypoczęci od naszych piłkarzy, gdyż dzień po meczu Radomiaka z Odrą i oni rozgrywali swoje spotkanie w ramach Pucharu Polski (przy czym był to szczebel okręgu). Warto temu wydarzeniu poświęcić kilka słów. Otóż rywalem Unii Skierniewice była... Unia Skierniewice. A dokładniej jej rezerwy. Gratulacje dla PZPN-u za przygotowanie bardzo mądrego regulaminu pozwalającego na tego typu potyczki w ramach oficjalnych rozgrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Mysle jednak że nowy trener zielonych- Józef Antoniak, dał duzo zmian na lepsze i teraz drużyna będzie się pieła w górę tabeli. Maciej Terlecki, Artur Błazejewski, Rafał Szwed i spóła moim zdaniem zrobią wszystko aby trzy punkty zostały na Struga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> On dawno już w Radomiaku nie gra

Mój typ: Radomiak Radom (6/10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Przepraszam, pomylilem Szweda z Nykielem ... no ale coz oboje byli juz dobrze znani na pierwszoligowych boiskach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Z reszta Nykiel jest nominalnym obrońcą a w meczu z Odrą zagrał na pozycji napastnika, i naprawde zagrał dobry mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#545303 23/09/2006 08:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Znicz Pruszków-Paradyz 1 1.7
Paradyz po bardzo dobrym poczatku sezonu dostał lekkiej zadyszki.Znicz mocny u siebie jutro zagra w najmocniejszym składzie napewno beda liczyli się w walce o awans.Jak dla mnie kurs atrakcyjny do grania.
Jedno małe 'ale'.

Już w najbliższy wtorek Znicz rozegra spotkanie 1/16 Pucharu Polski z Groclinem Grodzisk Wlkp.
Spotkanie poprzedzi bardzo miła uroczystość oficjalnego otwarcia nowej trybuny na stadionie w Pruszkowie, a samo spotkanie z Groclinem to dla tej drużyny absolutny priorytet w najbliższym czasie i wszystkie działania są podporządkowane przygotowanion do tego spotkania.

Mimo tego faktu także uważam drużynę Znicza za faworyta dzisiejszego spotkania z Paradyżem, ale...

#545304 23/09/2006 16:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Znicz 1 0 Paradyż
Bramka zdobyta w ostatniej minucie(akcji) meczu.

#545305 23/09/2006 21:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Ciekawie zapowiadają się jutrzejsze derby pomiędzy Avią Świdnik i Motorem Lublin. Mecz rozegrany zostanie przy pustych trybunach.

Tutaj mała zapowiedź - artykuł: derby tylko na boisku [aviaswidnik.com]

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11), 2,126 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,197
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1