Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał hunter750:
[qb]... A tacy typerzy jak rafałek z naszego forum to się jeszcze dziwię, że żaden buk go nie zwerbował.

Nara, wkońcu jakas normalna dyskusja na tym forum.[/qb]
Hunter, z całym szacunkiem dla rafałka i jego niesamowitej passy, znam lepszych typerów. Jeśli trafiałby tak przez ... no powiedzmy 6 miesięcy wtedy możnaby smaiało uznać go za najlepszego. 13 meczy to trochę mało, a prawdę mówiąc nie wiem jak typował wcześniej, więc trudno ocenić.

P.S Lepiej zatrudnić DJ Sachiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Podaje więcejm typów, a i zarobek większy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Nie mówiąc już o ustawianiu kursów. Tam od wiedzy sportowej liczy sie bardziej matematyka,a rafałek to pomimo wszystko bardziej kibic (przynajmniej z tego co pisze na forum)

Pozdrawiam
nathan

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Benfica v Moreirense 0:1 1/2 1.85

dużo ludzi (owieczek) gra to ze względu na obchody 100 - lecia Benfici, jednak goście sie zamurują patzrec na ich ostatnie wyniki i taki handi można grać - under też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb]Benfica v Moreirense 0:1 1/2 1.85

dużo ludzi (owieczek) gra to ze względu na obchody 100 - lecia Benfici, jednak goście sie zamurują patzrec na ich ostatnie wyniki i taki handi można grać - under też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Panowie, nie wiem czy nie za duzo juz tych "bomb"??? Inter, Panionios, Lille itd. Moze dac NA DZISIAJ spokoj???

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
:rolleyes: Nigdy nie wiesz kiedy umrzesz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To tylko propozycja.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał P-07:
[qb]Panowie, nie wiem czy nie za duzo juz tych "bomb"??? Inter, Panionios, Lille itd. Moze dac NA DZISIAJ spokoj???[/qb]
No mercy ... 27' Real Madrid 0 - 1 Celta de Vigo

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Jedno jest pewne....trzeba grac
5. Befica - Moirense 2 @15 betfair
na pewno tez dodam przegrana Bruggi, bo jeszcze wiecej ludzi to gra niz Benfice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zaraz kursu poszukam...

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
6. beveren - brugge 1 @4,65 NB

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
hehe chlopaki ja sobie odpoczywalem przed tv i tylko patrzylem w telegazetke i wszytsko pieknie
juz jak rano zobaczylem w dziale hiszpanskiej wpisy typu ja dzis dwa pewniaki real i sociedad to wiedzialem co sie swieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
nathan masz w 100 % rację, że to za mało. Sam miałem kiedyś passę 17 trafnych singli o średnim kursie 1,7. Ale to widać, że chłop ma łep, że umie przeprowadzić analizę. Poza tym ciekaw jest szczerze mówiąc jaką ma metodę. Czy np. z góry wybrał sobie spotkanie Ipswich - Preston, chciał je rozpracować czy uznał że z kilku analiz jakie przeprowadził tu jest najmniejsze ryzyko.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał hunter750:
[qb]nathan masz w 100 % rację, że to za mało. Sam miałem kiedyś passę 17 trafnych singli o średnim kursie 1,7. Ale to widać, że chłop ma łep, że umie przeprowadzić analizę. Poza tym ciekaw jest szczerze mówiąc jaką ma metodę. Czy np. z góry wybrał sobie spotkanie Ipswich - Preston, chciał je rozpracować czy uznał że z kilku analiz jakie przeprowadził tu jest najmniejsze ryzyko.[/qb]
Też miewałem podobne passe, ale nie o to chodzi, żeby teraz sie przechwalać (zresztą passy z wtopami tez były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). To, że rafałek ma łeb to oczywiste, a jeśli chodzi o sposoby to mi wydaje sie, że ta druga opcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
nathan

Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]6. beveren - brugge 1 @4,65 NB[/qb]
w/g mnie X Exp. 3,40

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]6. beveren - brugge 1 @4,65 NB[/qb]
Może tropem rafałka jedziem po majstra? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

19' Beveren 1 - 0 Club Brugge

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
nathan, masz priva

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb]Benfica v Moreirense 0:1 1/2 1.85

dużo ludzi (owieczek) gra to ze względu na obchody 100 - lecia Benfici, jednak goście sie zamurują patzrec na ich ostatnie wyniki i taki handi można grać - under też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
czas na male podsumowanie tego co wyznaczylem subiektywnie do grania...
zakladam ze kazdy byl grany za 10u
Wygrane:3
Przegrane:3
Zwroty:0
Skuteczność:50,00%
Śr. kurs trafionych:2,53
Profit: 15,75
Obrót:60,00
Zysk %:26,25%

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Czas skonstruowac pewne dodatkowe zalozenia:
1.skad typy? - proste -->Owieczki
2.Bede grac 2(1) z Xem na zwrot stawki
3.Oczywiscie nie wszystkie mecze...metoda selekcji jeszcze w trakcie opracowywania

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
[img]http://www.easybetnet.com/getimg.php?id=10155[/img]

Buki w ten w ten weekend obłowiły się za wszystkie czasy chyba. Tysiące graczy na całym świecie przegrywały swoje pieniądze, powodując usmiech na twarzach bukmacherów. Oto lista meczy, dzięki którym było to możliwe (w nawiasie średni kurs):
Code
   
Besiktas - Instanbulspor 2:1 (10.00)
Dundee U. - Rangers 2:0 (9.00)
PSV - Roda Kerkrade 1:2 (9.00)
Inter - Brescia 1:3 (6.50)
Blsany - Banik Ostrawa 2:1 (6.50)
Real Sociedad - Albecete 0:1 (5.50)
Espanyol - Valencia 2:1 (4.50)
Utrecht - Ajax 2:1 (3.50)
Zagrać takiego akumulatorka chociażby za 2 złote ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
nathan

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
jako ze troche zmienilem zasady, to bilans policze od poczatku...
na dzis owieczki wybraly:

Academica - Porto 1 @9,2 BF 7,5U
Academica - Porto X @4 Ladbrokes 2,5U
kurs zaczyna spadac, wiec trzeba brac...

Braga - Alverca 2 @6 BF
Braga - Alverca X @3,7 BF
(stawka w sumie 10u,w tym X na zwrot stawki)
Kursy koncowe zostana wedytowane pozniej, owieczki przeciez nie spia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Z calym szacunkiem ,ale rozbawil mnie ten temat.
Wiele z wymieninych przez Was "niespodzianek" bylo udzialem druzyn ktore graly w srodku tygodnia mecze europejskich pucharow.Na tym etapie pucharow ,najczesciej ciezkie mecze ,z przeciwnikami o podobnym poziomie pilkarskim.Do tego dochodzi intensywnosc gier ligowych,kontuzje,przeziebienia,wykluczenia,
nienajlepsza pogoda i wiele innych czynnikow nasilajacych sie wlasnie w tej fazie sezonu, kiedy druzyny sa znuzone i kryzysy ktore w czasie sezonu przechodzi prawie kazdy zespol staja sie ich udzialem,.

Z "niespodziankowi" druzyn wymienianych w tym temacie w pucharach grały : Monaco,Villareal,San Sebastian, Besiktas, Benfica, Man.U.,PSV,Inter

Swoich meczow nie wygrali rowniez: AJ Auxerre, Stuttgart,Bordeaux,OlympiqueM.,
Mallorca,Galatasaray,Liverpool,Newcastle,
Gencelbirligi,Lyon, ale trudno to uznac za jakies niespodzianki

Jezeli dodac do tego ze bylo kilka meczow ligowych miedzy "pucharowiczami" to spotkania ligowe z "wypoczetymi" druzynami wygraly tylko Gaziantepspor,Panathinaikos,Club Brugge,Celtic,Sochaux,Arsenal,Chelsea,Bayern,Real,
Milan,Juventus

Spisek bukmacherów ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1