|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał hunter750: [qb]... A tacy typerzy jak rafałek z naszego forum to się jeszcze dziwię, że żaden buk go nie zwerbował.
Nara, wkońcu jakas normalna dyskusja na tym forum.[/qb] Hunter, z całym szacunkiem dla rafałka i jego niesamowitej passy, znam lepszych typerów. Jeśli trafiałby tak przez ... no powiedzmy 6 miesięcy wtedy możnaby smaiało uznać go za najlepszego. 13 meczy to trochę mało, a prawdę mówiąc nie wiem jak typował wcześniej, więc trudno ocenić. P.S Lepiej zatrudnić DJ Sachiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Podaje więcejm typów, a i zarobek większy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Nie mówiąc już o ustawianiu kursów. Tam od wiedzy sportowej liczy sie bardziej matematyka,a rafałek to pomimo wszystko bardziej kibic (przynajmniej z tego co pisze na forum)
Pozdrawiam nathan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Benfica v Moreirense 0:1 1/2 1.85
dużo ludzi (owieczek) gra to ze względu na obchody 100 - lecia Benfici, jednak goście sie zamurują patzrec na ich ostatnie wyniki i taki handi można grać - under też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Benfica v Moreirense 0:1 1/2 1.85
dużo ludzi (owieczek) gra to ze względu na obchody 100 - lecia Benfici, jednak goście sie zamurują patzrec na ich ostatnie wyniki i taki handi można grać - under też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Panowie, nie wiem czy nie za duzo juz tych "bomb"??? Inter, Panionios, Lille itd. Moze dac NA DZISIAJ spokoj???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
:rolleyes: Nigdy nie wiesz kiedy umrzesz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To tylko propozycja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał P-07: [qb]Panowie, nie wiem czy nie za duzo juz tych "bomb"??? Inter, Panionios, Lille itd. Moze dac NA DZISIAJ spokoj???[/qb] No mercy ... 27' Real Madrid 0 - 1 Celta de Vigo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Jedno jest pewne....trzeba grac 5. Befica - Moirense 2 @15 betfair na pewno tez dodam przegrana Bruggi, bo jeszcze wiecej ludzi to gra niz Benfice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zaraz kursu poszukam...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
6. beveren - brugge 1 @4,65 NB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
hehe chlopaki ja sobie odpoczywalem przed tv i tylko patrzylem w telegazetke i wszytsko pieknie juz jak rano zobaczylem w dziale hiszpanskiej wpisy typu ja dzis dwa pewniaki real i sociedad to wiedzialem co sie swieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191 |
nathan masz w 100 % rację, że to za mało. Sam miałem kiedyś passę 17 trafnych singli o średnim kursie 1,7. Ale to widać, że chłop ma łep, że umie przeprowadzić analizę. Poza tym ciekaw jest szczerze mówiąc jaką ma metodę. Czy np. z góry wybrał sobie spotkanie Ipswich - Preston, chciał je rozpracować czy uznał że z kilku analiz jakie przeprowadził tu jest najmniejsze ryzyko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał hunter750: [qb]nathan masz w 100 % rację, że to za mało. Sam miałem kiedyś passę 17 trafnych singli o średnim kursie 1,7. Ale to widać, że chłop ma łep, że umie przeprowadzić analizę. Poza tym ciekaw jest szczerze mówiąc jaką ma metodę. Czy np. z góry wybrał sobie spotkanie Ipswich - Preston, chciał je rozpracować czy uznał że z kilku analiz jakie przeprowadził tu jest najmniejsze ryzyko.[/qb] Też miewałem podobne passe, ale nie o to chodzi, żeby teraz sie przechwalać (zresztą passy z wtopami tez były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). To, że rafałek ma łeb to oczywiste, a jeśli chodzi o sposoby to mi wydaje sie, że ta druga opcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam nathan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183 |
Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]6. beveren - brugge 1 @4,65 NB[/qb] w/g mnie X Exp. 3,40
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]6. beveren - brugge 1 @4,65 NB[/qb] Może tropem rafałka jedziem po majstra? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 19' Beveren 1 - 0 Club Brugge
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Benfica v Moreirense 0:1 1/2 1.85
dużo ludzi (owieczek) gra to ze względu na obchody 100 - lecia Benfici, jednak goście sie zamurują patzrec na ich ostatnie wyniki i taki handi można grać - under też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
czas na male podsumowanie tego co wyznaczylem subiektywnie do grania... zakladam ze kazdy byl grany za 10u Wygrane:3 Przegrane:3 Zwroty:0 Skuteczność:50,00% Śr. kurs trafionych:2,53 Profit: 15,75 Obrót:60,00 Zysk %:26,25%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Czas skonstruowac pewne dodatkowe zalozenia: 1.skad typy? - proste -->Owieczki 2.Bede grac 2(1) z Xem na zwrot stawki 3.Oczywiscie nie wszystkie mecze...metoda selekcji jeszcze w trakcie opracowywania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
[img] http://www.easybetnet.com/getimg.php?id=10155[/img] Buki w ten w ten weekend obłowiły się za wszystkie czasy chyba. Tysiące graczy na całym świecie przegrywały swoje pieniądze, powodując usmiech na twarzach bukmacherów. Oto lista meczy, dzięki którym było to możliwe (w nawiasie średni kurs):
Besiktas - Instanbulspor 2:1 (10.00)
Dundee U. - Rangers 2:0 (9.00)
PSV - Roda Kerkrade 1:2 (9.00)
Inter - Brescia 1:3 (6.50)
Blsany - Banik Ostrawa 2:1 (6.50)
Real Sociedad - Albecete 0:1 (5.50)
Espanyol - Valencia 2:1 (4.50)
Utrecht - Ajax 2:1 (3.50) Zagrać takiego akumulatorka chociażby za 2 złote ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam nathan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
jako ze troche zmienilem zasady, to bilans policze od poczatku... na dzis owieczki wybraly:
Academica - Porto 1 @9,2 BF 7,5U Academica - Porto X @4 Ladbrokes 2,5U kurs zaczyna spadac, wiec trzeba brac...
Braga - Alverca 2 @6 BF Braga - Alverca X @3,7 BF (stawka w sumie 10u,w tym X na zwrot stawki) Kursy koncowe zostana wedytowane pozniej, owieczki przeciez nie spia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Z calym szacunkiem ,ale rozbawil mnie ten temat. Wiele z wymieninych przez Was "niespodzianek" bylo udzialem druzyn ktore graly w srodku tygodnia mecze europejskich pucharow.Na tym etapie pucharow ,najczesciej ciezkie mecze ,z przeciwnikami o podobnym poziomie pilkarskim.Do tego dochodzi intensywnosc gier ligowych,kontuzje,przeziebienia,wykluczenia, nienajlepsza pogoda i wiele innych czynnikow nasilajacych sie wlasnie w tej fazie sezonu, kiedy druzyny sa znuzone i kryzysy ktore w czasie sezonu przechodzi prawie kazdy zespol staja sie ich udzialem,.
Z "niespodziankowi" druzyn wymienianych w tym temacie w pucharach grały : Monaco,Villareal,San Sebastian, Besiktas, Benfica, Man.U.,PSV,Inter
Swoich meczow nie wygrali rowniez: AJ Auxerre, Stuttgart,Bordeaux,OlympiqueM., Mallorca,Galatasaray,Liverpool,Newcastle, Gencelbirligi,Lyon, ale trudno to uznac za jakies niespodzianki
Jezeli dodac do tego ze bylo kilka meczow ligowych miedzy "pucharowiczami" to spotkania ligowe z "wypoczetymi" druzynami wygraly tylko Gaziantepspor,Panathinaikos,Club Brugge,Celtic,Sochaux,Arsenal,Chelsea,Bayern,Real, Milan,Juventus
Spisek bukmacherów ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|