Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 26 1 2 10 11 12 13 14 25 26
Conrad #5446097 06/07/2012 03:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Piłke zostaw Smudzie wink

Ale cos w tym jest, ja tez czasy lepsze mialem w marcu na tej pizgawicy niż teraz.
Dopiero dzis na jednej z tras zrobiłem życiowke, pobilem sie o 45 sekund, ale bylem bliski porzygania się. Kolejny cel, poprawić się o 18 sekund wink

Jak masz konto na endo, daj dane na priv posle Ci zaproszenie do grupy mecz.pl

Bonus: Unibet
lupus #5446181 06/07/2012 04:16
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Nie mam ale sprawdzę o co z tym cho w weekend. Daj znać tylko na jakich telefonach to hula bo obawiam się, że na moim może nie działać... ewentualnie jakiś link na czym działa na czym nie...

Conrad #5446184 06/07/2012 04:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie liczy sue tel, a system, smiga na np androidzie czy symbianie.

lupus #5451647 09/07/2012 12:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a co do telefonow to jaki proponujecie dla "aktywnych"? smile Koleżka mi polecil sony-ericssona xperia active ale nie widze zeby byl dostepnu u ktoregos z operatorów w abonamencie, a ze wlasnei konczy mi sie umowa to chcialbym przedluzyc, doplacic i wziac jakis telefon w abonamencie.
Co innego polecacie?

Conrad #5451657 09/07/2012 14:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Zdecydowanie polecam wsluchac sie w swoj oddech. Osobiscie nie lubie biegac juz z paskiem, a nie wyobrazam sobie biegania z mp3 a juz wogole z telefonem.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ale duzo osob biega z endomondo i wszyscy bardzo polecają, dodatkowo liczy sie dla mnei wytrzymalosc, zeby nei byl za duzy itd. itp.

Conrad #5452366 10/07/2012 02:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kup po prostu porządną komórkę z Androidem.
Ale licz sie z tym, ze te komorki to trzymaja 2 dni teraz. Takie czasy, bajery, a dlugosc pracy baterii nie idzie w parze wink

lupus #5458050 14/07/2012 15:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
moj dzisiejszy trening - http://www.endomondo.com/workouts/71547953?country=pl&lang=en&measure=metric tongue Spokojny bo jutro rano robimy 16km smile

Conrad #5458138 14/07/2012 17:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rąbnąłeś maraton?!

Conrad #5458169 14/07/2012 17:45
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
5 lipca chyba coś się pojebało
bo max. prędkość masz mniejszą od średniej, a średnia prędkość jest wyższa niż każdy jednostkowy wynik

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
to zrzut z telefonu kolesia smile Ja na swoim bede biegał dopiero za tydzien, góra dwa tygodnie bo jak kiedys pisalem konczy mi see umowa i mysle nad nowym telefonem i zainstalowaniem tego programu smile Ogolnie trenuje teraz z dwoma znajonymi do tego polmaratonu o którym wczesniej pisał lama smile
A ten ziomek ktory to wrzuca to straszny wczutowiec jesli chodzi o bnieganie - ma juz za sobą maraton w debnie i kilka mniejszych imprez smile Ale daje rade smile Gosc mówi ze jak zaczne z nimi biegac regularnie to bedzie dobrze, bo jak na poczatkujacego juz mam niezle wyniki i kondyche smile

Conrad #5458357 14/07/2012 20:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Piękny temat.
Biegajcie tyłem będzie wolniej, ale schudniecie szybciej.
Pozdrawiam grubasków.

kleks #5458388 14/07/2012 20:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
tutaj nie kazdy biega by schudnąc smile Zdziwlbys sie z tymi grubaskami smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
http://www.endomondo.com/workouts/71817299?country=pl&lang=en&measure=metric

zrzut z dzisijeszego treningu tongue

Mysle, ze nie ma lipy jak na fakt ze to moje początki smile

Za tydzien juz sie podlacze do Waszej grupy na endo bo jakos na poczatku tygodnia jade po nowy tel.

Conrad #5459308 15/07/2012 20:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Co polecacie zakupić do biegania, jakieś urządzenia itp.? Strój i buty to mam. Coś z mierzeniem pulsu itp. ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
do mierzenia postępów w treningu warto beigac razem z endomondo, ktory dziala na telefonach z androidem i symbianem. Poza tym dobre buty i lecisz smile Bo nie wiem co masz na mysli pisząc o reszcie stroju. Ja biegam w normalnych spodenkach i zwyklej koszulce smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
Originally Posted by Vendetta
do mierzenia postępów w treningu warto beigac razem z endomondo, ktory dziala na telefonach z androidem i symbianem. Poza tym dobre buty i lecisz smile Bo nie wiem co masz na mysli pisząc o reszcie stroju. Ja biegam w normalnych spodenkach i zwyklej koszulce smile
widze czasami wymiataczy bez koszulek, wiec mozna i tak

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Sphinx
Co polecacie zakupić do biegania, jakieś urządzenia itp.? Strój i buty to mam. Coś z mierzeniem pulsu itp. ?
odtwarzacz mp3 wink

M@rcin #5459445 15/07/2012 22:39
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Najpierw to ja polecam nie kupować niczego, a po prostu wyjść w plener, żebyś zobaczył czy będziesz to lubił, czy będziesz miał motywacje na kolejne km biegu, a nie się opkupisz, ubierzesz w super spodenki z koszulką, samobiegające świecące buty, pulsometry, odtwarzacze, słuchawki czy inne mierzacze jakbyś leciał w kosmos a po 15 min powiesz że ciężko i idziesz do domu.

Każdy jakieś spodenki i koszulkę oraz buty jakieś posiada i to jest na początek najlepszy zestaw, dopiero z czasem można coś pomyśleć.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by betowiec
widze czasami wymiataczy bez koszulek, wiec mozna i tak

laugh

To mnie zabiło:)

Strona 12 z 26 1 2 10 11 12 13 14 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, Sensei, aker, forty, alfa, $-man), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1