|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Piłke zostaw Smudzie  Ale cos w tym jest, ja tez czasy lepsze mialem w marcu na tej pizgawicy niż teraz. Dopiero dzis na jednej z tras zrobiłem życiowke, pobilem sie o 45 sekund, ale bylem bliski porzygania się. Kolejny cel, poprawić się o 18 sekund  Jak masz konto na endo, daj dane na priv posle Ci zaproszenie do grupy mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Nie mam ale sprawdzę o co z tym cho w weekend. Daj znać tylko na jakich telefonach to hula bo obawiam się, że na moim może nie działać... ewentualnie jakiś link na czym działa na czym nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie liczy sue tel, a system, smiga na np androidzie czy symbianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
a co do telefonow to jaki proponujecie dla "aktywnych"?  Koleżka mi polecil sony-ericssona xperia active ale nie widze zeby byl dostepnu u ktoregos z operatorów w abonamencie, a ze wlasnei konczy mi sie umowa to chcialbym przedluzyc, doplacic i wziac jakis telefon w abonamencie. Co innego polecacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Zdecydowanie polecam wsluchac sie w swoj oddech. Osobiscie nie lubie biegac juz z paskiem, a nie wyobrazam sobie biegania z mp3 a juz wogole z telefonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ale duzo osob biega z endomondo i wszyscy bardzo polecają, dodatkowo liczy sie dla mnei wytrzymalosc, zeby nei byl za duzy itd. itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kup po prostu porządną komórkę z Androidem. Ale licz sie z tym, ze te komorki to trzymaja 2 dni teraz. Takie czasy, bajery, a dlugosc pracy baterii nie idzie w parze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
5 lipca chyba coś się pojebało bo max. prędkość masz mniejszą od średniej, a średnia prędkość jest wyższa niż każdy jednostkowy wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
to zrzut z telefonu kolesia  Ja na swoim bede biegał dopiero za tydzien, góra dwa tygodnie bo jak kiedys pisalem konczy mi see umowa i mysle nad nowym telefonem i zainstalowaniem tego programu  Ogolnie trenuje teraz z dwoma znajonymi do tego polmaratonu o którym wczesniej pisał lama A ten ziomek ktory to wrzuca to straszny wczutowiec jesli chodzi o bnieganie - ma juz za sobą maraton w debnie i kilka mniejszych imprez  Ale daje rade  Gosc mówi ze jak zaczne z nimi biegac regularnie to bedzie dobrze, bo jak na poczatkujacego juz mam niezle wyniki i kondyche 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
Piękny temat. Biegajcie tyłem będzie wolniej, ale schudniecie szybciej. Pozdrawiam grubasków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
tutaj nie kazdy biega by schudnąc  Zdziwlbys sie z tymi grubaskami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Co polecacie zakupić do biegania, jakieś urządzenia itp.? Strój i buty to mam. Coś z mierzeniem pulsu itp. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
do mierzenia postępów w treningu warto beigac razem z endomondo, ktory dziala na telefonach z androidem i symbianem. Poza tym dobre buty i lecisz  Bo nie wiem co masz na mysli pisząc o reszcie stroju. Ja biegam w normalnych spodenkach i zwyklej koszulce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,581 |
do mierzenia postępów w treningu warto beigac razem z endomondo, ktory dziala na telefonach z androidem i symbianem. Poza tym dobre buty i lecisz  Bo nie wiem co masz na mysli pisząc o reszcie stroju. Ja biegam w normalnych spodenkach i zwyklej koszulce  widze czasami wymiataczy bez koszulek, wiec mozna i tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Co polecacie zakupić do biegania, jakieś urządzenia itp.? Strój i buty to mam. Coś z mierzeniem pulsu itp. ? odtwarzacz mp3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Najpierw to ja polecam nie kupować niczego, a po prostu wyjść w plener, żebyś zobaczył czy będziesz to lubił, czy będziesz miał motywacje na kolejne km biegu, a nie się opkupisz, ubierzesz w super spodenki z koszulką, samobiegające świecące buty, pulsometry, odtwarzacze, słuchawki czy inne mierzacze jakbyś leciał w kosmos a po 15 min powiesz że ciężko i idziesz do domu.
Każdy jakieś spodenki i koszulkę oraz buty jakieś posiada i to jest na początek najlepszy zestaw, dopiero z czasem można coś pomyśleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
widze czasami wymiataczy bez koszulek, wiec mozna i tak To mnie zabiło:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|