Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 26 1 2 12 13 14 15 16 25 26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dobra ale jakis nowszy czy cos tam - ja sie nie znam smile w sumie mniejsza z tym androidem. Mnie bardziej interesuje co zrobic zeby mi nei zamókł podczas biegania smile A telefon chyba nienajgorszy wybralem jak na moje wymagania smile

Bonus: Unibet
Conrad #5463424 19/07/2012 02:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Za 20 zl kupisz futerał na miescie.

lupus #5463511 19/07/2012 03:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
http://allegro.pl/sport-etui-opaska-na-ramie-samsung-galaxy-pocket-i2492221573.html mysłalem o czyms tego typu ale nie widze wodoodpornych dla mojego telefonu :/

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by McKracken
niekoniecznie, treningi z garmina (innych moze tez bo 2 czy 3 rodzaje plikow sa akceptowane) tez mozna zaladowac na endomondo
mowisz o takim zegarku garmin? z navi?
dokladnie, nie tyle z nawigacja co z odbiornikiem gps (wpisz 'garmin forerunner' w google)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606
Originally Posted by McKracken
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by McKracken
niekoniecznie, treningi z garmina (innych moze tez bo 2 czy 3 rodzaje plikow sa akceptowane) tez mozna zaladowac na endomondo
mowisz o takim zegarku garmin? z navi?
dokladnie, nie tyle z nawigacja co z odbiornikiem gps (wpisz 'garmin forerunner' w google)
ta, o forerunner slyszalem

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dzisiejszy trening http://www.endomondo.com/workouts/75207597?country=pl&lang=en&measure=metric

temepratura powyzej 30 stopni crazy ludzie ze żegnali jak nas widzieli laugh wink

Conrad #5473905 26/07/2012 15:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To nie Twoje konto.

lupus #5473908 26/07/2012 15:48
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
napisalem NAS. Biegalem z kolesiem i to jest pomiar z jego telefonu smile Na swoim bede biegał juz neidlugo, czekam jeszcze na gadztey z allegro( opaske do biegania na ramie plus kabel usb i folie ochronna)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
w ogole jaki beton laugh myslisz ze wklejalbym trasy jakiegos typa mowiac ze to ja biegam laugh hahaha GRUUUUUUUUUUuUBOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Conrad #5473916 26/07/2012 15:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Masz tel, wiec z nim smigaj, a nie wklejaj z konta kolegi.
Wprowadzasz ludzi w blad, bo zaczynaja przegladac inne treningi.

lupus #5473920 26/07/2012 15:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
to neich przegladaja , ja z nim biegam od miesiaca kazdy trening smile na swoim telefonie jeszcze nie biegam wiec nie mam co wklejac smile Ale ok, juz nie bede nic wklejal skoro niektorym to przeszkadza a innych wprowadzam w blad laugh

Conrad #5473929 26/07/2012 15:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie jest istotne czy biegasz obok niego, za nim czy z nim na plecach.
Skoro masz juz telefon, to smigaj z nim, a akcesoria nie beda przeciez szly wiecznie.
Biegaj na swoje konto i wbijaj do grupy mecz.pl

Proste.

lupus #5473934 26/07/2012 16:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nie lubie biegac z kluczami w spodenkach a co dopeiro zeby mi sie telefon majtał w kieszeni dlatego zakupilem opaske plus kabel usb przez ktory chce sciagnac za free endo. Bo chyba tak sie da? Jak dojdą te gadzety to pewnei wbije do grupy. Ogolnei jestem przyzwyczajony do klasycznych telefonów i ten dotykowy to dla mnei narazie czarna magia. Nie wiem tez jak obslugiwac to endo laugh ale pewnei sie na dniach naucze

Conrad #5473944 26/07/2012 16:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ściagasz ze strony endo za pomoca internetu. Skonfiguruj telefon i sciagnij za darmo.

lupus #5473951 26/07/2012 16:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
jak skonfigurowac? ja jestem zupelnie neiczający tongue Zarejestrowlaem sie juz na stronce ndo i tam jest napisane zebym wpisał swoj numer i ze mi przesla jakiegos linka, jeszcze tego nie zrobilem bo myslalem ze przez kabel dam rade sciagnac za free

Conrad #5473998 26/07/2012 16:22
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
już kilka razy próbowałem ściągnąć aplikację i zawsze jest napisane, że operacja nie powiodła się wink

Conrad #5474002 26/07/2012 16:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bo masz ch*****o neta.

Idz do tego Mcdonalda, tam masz wifi za darmo grin
Podlaczysz sie i sciagasz tongue

Conrad #5474010 26/07/2012 16:27
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wczoraj właśnie w macu próbowałem laugh
dzisiaj podejmę ostatnią próbę

Conrad #5474031 26/07/2012 16:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
J.w laczysz tel z internetem np w domu/u kumpli lub jak nie masz to w jakiejs publicznej sieci np Mcdonald i wchodzisz na ten link z smsa i instalujesz.

Conrad #5474247 26/07/2012 18:15
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
To całe endomondo działa tylko z ich aplikacją, czy współpracuje również z zegarkami z GPS jak choćby Garmin Forerunner 305?

Strona 14 z 26 1 2 12 13 14 15 16 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, betowiec), 583 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,588
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1