|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
dobra ale jakis nowszy czy cos tam - ja sie nie znam  w sumie mniejsza z tym androidem. Mnie bardziej interesuje co zrobic zeby mi nei zamókł podczas biegania  A telefon chyba nienajgorszy wybralem jak na moje wymagania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Za 20 zl kupisz futerał na miescie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
niekoniecznie, treningi z garmina (innych moze tez bo 2 czy 3 rodzaje plikow sa akceptowane) tez mozna zaladowac na endomondo mowisz o takim zegarku garmin? z navi? dokladnie, nie tyle z nawigacja co z odbiornikiem gps (wpisz 'garmin forerunner' w google)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,606 |
niekoniecznie, treningi z garmina (innych moze tez bo 2 czy 3 rodzaje plikow sa akceptowane) tez mozna zaladowac na endomondo mowisz o takim zegarku garmin? z navi? dokladnie, nie tyle z nawigacja co z odbiornikiem gps (wpisz 'garmin forerunner' w google) ta, o forerunner slyszalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
napisalem NAS. Biegalem z kolesiem i to jest pomiar z jego telefonu  Na swoim bede biegał juz neidlugo, czekam jeszcze na gadztey z allegro( opaske do biegania na ramie plus kabel usb i folie ochronna)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
w ogole jaki beton  myslisz ze wklejalbym trasy jakiegos typa mowiac ze to ja biegam  hahaha GRUUUUUUUUUUuUBOOOOOOOOOOOOOOOOOO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Masz tel, wiec z nim smigaj, a nie wklejaj z konta kolegi. Wprowadzasz ludzi w blad, bo zaczynaja przegladac inne treningi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
to neich przegladaja , ja z nim biegam od miesiaca kazdy trening  na swoim telefonie jeszcze nie biegam wiec nie mam co wklejac  Ale ok, juz nie bede nic wklejal skoro niektorym to przeszkadza a innych wprowadzam w blad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie jest istotne czy biegasz obok niego, za nim czy z nim na plecach. Skoro masz juz telefon, to smigaj z nim, a akcesoria nie beda przeciez szly wiecznie. Biegaj na swoje konto i wbijaj do grupy mecz.pl
Proste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nie lubie biegac z kluczami w spodenkach a co dopeiro zeby mi sie telefon majtał w kieszeni dlatego zakupilem opaske plus kabel usb przez ktory chce sciagnac za free endo. Bo chyba tak sie da? Jak dojdą te gadzety to pewnei wbije do grupy. Ogolnei jestem przyzwyczajony do klasycznych telefonów i ten dotykowy to dla mnei narazie czarna magia. Nie wiem tez jak obslugiwac to endo  ale pewnei sie na dniach naucze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ściagasz ze strony endo za pomoca internetu. Skonfiguruj telefon i sciagnij za darmo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
jak skonfigurowac? ja jestem zupelnie neiczający  Zarejestrowlaem sie juz na stronce ndo i tam jest napisane zebym wpisał swoj numer i ze mi przesla jakiegos linka, jeszcze tego nie zrobilem bo myslalem ze przez kabel dam rade sciagnac za free
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
już kilka razy próbowałem ściągnąć aplikację i zawsze jest napisane, że operacja nie powiodła się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bo masz ch*****o neta. Idz do tego Mcdonalda, tam masz wifi za darmo  Podlaczysz sie i sciagasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
wczoraj właśnie w macu próbowałem  dzisiaj podejmę ostatnią próbę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
J.w laczysz tel z internetem np w domu/u kumpli lub jak nie masz to w jakiejs publicznej sieci np Mcdonald i wchodzisz na ten link z smsa i instalujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
To całe endomondo działa tylko z ich aplikacją, czy współpracuje również z zegarkami z GPS jak choćby Garmin Forerunner 305?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|