|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
przy pewnym zwycięstwie i wyniku + bonus, mając równą ekipę można pokombinować z przełożeniami, ustawieniami itd. wiadomo, że mecz to nie trening i tor się zmienia raz szybciej raz wolniej i można pozmieniać, aczkolwiek zbijanie KSM też może wchodzić w grę, bo Greg do najmłodszych nie należy niestety, no i po Lee Adamsie, to będzie kolejna chyba największa strata w ostatnich latach jak przejdzie na emeryturę sportową kowboj z Kalifornii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Tak najczęściej właśnie jest, szkoda, wielka tego sympatycznego zawodnika, nie znam zawodnika jeżdżącego bardziej fair, przywiązanego do danego klubu, wielka postać. Oby mu się powiodła ta rehabilitacja.
A co się dzieje z Toddem Wiltshire?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
E tam Greg jeszcze z 3 razy zdobędzie z taką równą jazdą Gp i dopiero odejdzie  na sportową emeryturę, ma ostatnio patent na to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Greg jak wino i bardzo dobrze, niech jeździ, dobrze, równo, zdobywa medale GP, i niech będzie królował przez 10 lat jeszcze,
o Toddzie nie słyszałem nic już przez długi czas,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Pamiętam jego występ w 2000 lub 2001 roku w barwach ROW-u w Krośnie i komplet punktów, a kevlar jak na prezentacji jak i po meczu był śnieżnobiały niczym uśmiech Sebastiana Kolgejta  Ahh Todd wspaniały zawodnik, już prawie 10 lat poza torem, nie wiadomo gdzie się podziewa ten wspaniały niegdyś zawodnik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
W Kurri Kurri rozgrywa się "Todd Wiltshere Cup" turniej dla juniorów, więc jeszcze ktoś tak o nim pamięta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
O, a sam zainteresowany pojawia się na tych zawodach Akhu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
W Kurri Kurri rozgrywa się "Todd Wiltshere Cup" turniej dla juniorów, więc jeszcze ktoś tak o nim pamięta  Wiltshire oczywiście, ach te piłkarskie naleciałości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
http://jzspeedway.blox.pl/2010/01/Byli-zawodnicy1-Todd-Wiltshire.html ciekawe wspomnienie o Toddzie, tam Henka w Bydzi pomykał za tych czasów, pamiętam jeszcze dobrze zapowiadający się bodajże Michał Robacki, ciekawe też co z nim się podziało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Ciekawy materiał wilku, podziękował.
A Robacki po zakończeniu kariery skupił się na pracy we własnej pizzerii PizzaMario, która w Bydgoszczy ma cztery lokale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
O, a sam zainteresowany pojawia się na tych zawodach Akhu? Oj nie wiem, trzebaby pobuszować w necie i pewnie takie informacje by się znalazło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Jak to czasem fajnie sobie powspominać piękne czasy speedwaya, a pamiętacie jak żużel wchodził do oferty u naziemnych buków, jeszcze za czasów gdy były 2 ligi, ah pamiętam na tablicy szalone kursy z meczów, tyle że człowiek nie miał takiej głowy do tego, ah młodość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Częste kontuzje miał, urazy pleców więc nie było co ryzykować, ale był walczak  bracia Cieślewicze też dawali radę, pamiętacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Betsyf się streszcza z rozliczeniem speedwaya 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
To ciekawa rodzinka też była Dawid się boryka z cięzkim urazem kręgosłupa niestety. Z Tomaszem nie mam pojęcia co się dzieje. A Marek w tiurmie chyba siedzi po tym całym kabarecie z listami gończymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Betsyf się streszcza z rozliczeniem speedwaya  Hehe taka firma  Tobet za to bez problemów rozliczył HC -8 na Falubaz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
To - 8 to chyba niecałą minute było dostępne, Akhu szybkiś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
To - 8 to chyba niecałą minute było dostępne, Akhu szybkiś. No, nie wiele myśląc logowałem się i na szybcika grałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
dużo ciekawych nazwisk przewinęło się przez jakże bogatą historię polskiego speedway'a i trzeba by nie lada głowę, aby wszystko spamiętać i pomieścić, jest to wręcz niemożliwe, kogoś kto ma mniejsze pojęcie odesłać można do strony: http://rlach.republika.pl/ ogólnie wielki szacunek, dla prowadzącego stronę za trud i wysiłek, a dzięki temu mamy historię w małej pigułce
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|