|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
z wta dzis tylko hantuchova po 1.6, ktos sie wypowie bo obok takiego kursu nie moglem przejsc obojetnie  wyniki tragiczne ma Hanti, a ostatnio zajeta nowa sesja zdjeciowa do jakiegos magazynu byla :  + Radwanska widac ze w calkiem niezlej formie jak na nia jest, przegrana z Coco ktora miala turniej zycia wstydu jej nie przynosi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
wta grac po 1.2  no gratule tu co niektorym z wta dzis tylko hantuchova po 1.6, ktos sie wypowie bo obok takiego kursu nie moglem przejsc obojetnie  jak dla mnie to raczej solidne value na naszą. no nie widze tutaj za bardzo value bo ulka to ulka jak idzie to super a jak przestanie to przegra po kolei gem po gemie do tego hantuchowa lubi z takimi grac co calkiem mocno bija tyle że Hantuchova to ostatnimi czasy tylko nazwisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
bez przesady na ulke starczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Smyczek można próbować, Kosakowski też może wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
smyczek tez mi sie podobal jak rano patrzylem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wta sie za bardzo nie interesuje i pobralem wlasnie hanti ''nazwiskiem'' teraz patrze na jej wyniki no i nie najlepsze, takze trzeba bedzie bardziej liczyc ze ulce leb zaparuje czy cos i bedzie pomagac  co bedzie to bedziechoy z tym stream jakis bedzie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
bez przesady na ulke starczy zastanawia mnie wiecznie deprecjonowanie wyników polskich tenisistów i tenisitek. A to wszyscy grali mocno przeciwko Janowiczowi na Wimbie, potem przeciwko Radwańskiej. Ostatnio też wszyscy Ule od pierwszej rundy wywalili. Fakty są takie, że Ula złapała forme i nie wiem po czym wnioskujesz, że Hantuchova bez formy ją ogra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
bez przesady na ulke starczy zastanawia mnie wiecznie deprecjonowanie wyników polskich tenisistów i tenisitek. A to wszyscy grali mocno przeciwko Janowiczowi na Wimbie, potem przeciwko Radwańskiej. Ostatnio też wszyscy Ule od pierwszej rundy wywalili. Fakty są takie, że Ula złapała forme i nie wiem po czym wnioskujesz, że Hantuchova bez formy ją ogra. odnosze identyczne wrazenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Tomik drugi serwis jak u Radwańskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Zależy jak siostry myślą o przygotowaniach do Olimpiady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
uwazam ze daniela w koncu zaskoczy i to moze byc ten turniej a ze trafila na ulke to dla niej dobrze bo wedlug mnie z nia wygra nie wiem skad ci sie wzielo jakies deprecjonowanie - sam sobie dodales bo ja nic o polskosci nie pisalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Zależy jak siostry myślą o przygotowaniach do Olimpiady. a co ma się Ula przygotowywać? Nic specjalnego tam nie ugra więc będzie grała po takich turniejach żeby naciułać jak najwięcej punktów. @bukma - to o polskości to nie było do CIebie tylko ogólnie bo chyba nie zaprzeczysz, że tak jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
zastanawia mnie wiecznie deprecjonowanie wyników polskich tenisistów i tenisitek. jedna jaskolka wiosny nie czyni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Zależy jak siostry myślą o przygotowaniach do Olimpiady. a co ma się Ula przygotowywać? Nic specjalnego tam nie ugra więc będzie grała po takich turniejach żeby naciułać jak najwięcej punktów. @bukma - to o polskości to nie było do CIebie tylko ogólnie bo chyba nie zaprzeczysz, że tak jest? nie zwracam na takie rzeczy uwagi jak typuje dla mnie liczy sie tylko to kto z kim wygra a polakom zawsze kibicuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
zastanawia mnie wiecznie deprecjonowanie wyników polskich tenisistów i tenisitek. jedna jaskolka wiosny nie czyni  no akurat ta trójka którą wymieniłem ma od pewnego czasu niezłe jak na siebie wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
09.02.12 2. runda Daniela Hantuchova Urszula Radwanska 6-3, 6-2 twarda takie sprzed pol roku wygrzebane  licze na powtorke ofkors 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|