|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
dziadek voest 3 juz dluga 3setowka w tych kwalach, juz nie te lata i tankuje  a baran leci z turnieju w next rundzie, odpowiednio albo russel,ram,tursunov czy ebden, z nikim nie widze tego pusiaku, juz go nie powinno byc ale dziadek dostal zadyszki to przejdzie  Nie wiesz co piszesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dziadek voest 3 juz dluga 3setowka w tych kwalach, juz nie te lata i tankuje  a baran leci z turnieju w next rundzie, odpowiednio albo russel,ram,tursunov czy ebden, z nikim nie widze tego pusiaku, juz go nie powinno byc ale dziadek dostal zadyszki to przejdzie  Nie wiesz co piszesz. a moglbys w konkretach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
dziadek voest 3 juz dluga 3setowka w tych kwalach, juz nie te lata i tankuje  a baran leci z turnieju w next rundzie, odpowiednio albo russel,ram,tursunov czy ebden, z nikim nie widze tego pusiaku, juz go nie powinno byc ale dziadek dostal zadyszki to przejdzie  Nie wiesz co piszesz. a moglbys w konkretach? W konkretach to Berankis ma zadatki na top30, tylko prześladują go kontuzje. Ze wszystkimi, których wymieniłeś Rycka jest w stanie spokojnie podjąć walkę, a ty piszesz, że gładko leci z którymkolwiek z nich. Ebden? Russell? Ram? Każdemu z nich Rycka może zadać pytanie cytując klasyka - kim ty kurwa jesteś pedale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dziadek voest 3 juz dluga 3setowka w tych kwalach, juz nie te lata i tankuje  a baran leci z turnieju w next rundzie, odpowiednio albo russel,ram,tursunov czy ebden, z nikim nie widze tego pusiaku, juz go nie powinno byc ale dziadek dostal zadyszki to przejdzie  Nie wiesz co piszesz. a moglbys w konkretach? W konkretach to Berankis ma zadatki na top30, tylko prześladują go kontuzje. Ze wszystkimi, których wymieniłeś Rycka jest w stanie spokojnie podjąć walkę, a ty piszesz, że gładko leci z którymkolwiek z nich. Ebden? Russell? Ram? Każdemu z nich Rycka może zadać pytanie cytując klasyka - kim ty kurwa jesteś pedale? ja nie napisalem ze gladko, ale nie widze barana jak ma tak grac jak dzis, psim swedem awansuje bo dziadkowi paliwa zabraklo, gram przeciwko niemu w nastepnej rundzie i wg mnie on leci z tego turnieju, bedzie widac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
GSM Rycka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Baran @1.28 izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
No to teraz Martin +4.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
beck po win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
teraz Owieczkin (hokeista), a wcześniej był Andreev. ani jeden ani drugi uroda nie grzeszy, a tak dupe jak kiri heblowali, no ovieczkin to robi caly czas obecnie  jest cos wazniejszego od urody kasiorka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
co ten beck gra z kim on chce ujebac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Muller +1.5 gema (1set) @1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
teraz Owieczkin (hokeista), a wcześniej był Andreev. ani jeden ani drugi uroda nie grzeszy, a tak dupe jak kiri heblowali, no ovieczkin to robi caly czas obecnie  jest cos wazniejszego od urody kasiorka liczy sie wnetrze.. portfela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
jest cos wazniejszego od urody
kasiorka liczy sie wnetrze.. portfela  [/quote] dziela ze soba wielka milosc do pieniedzy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
kuznetsov 6-1 melo nie istnieje i juz ciec oddaje w 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Jakies typy na wieczorna sesje...?? Czy kazdy uderza juz do lozka..??;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Jakies typy na wieczorna sesje...?? Czy kazdy uderza juz do lozka..??;) Daniela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
beck na tym korcie to polaczenie komedi z dramatem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Jakies typy na wieczorna sesje...?? Czy kazdy uderza juz do lozka..??;) Daniela  daniela varvara i mahut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Bogo pora w końcu coś wygrać bo wstyd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Jakies typy na wieczorna sesje...?? Czy kazdy uderza juz do lozka..??;) Daniela  daniela varvara i mahut  co za duzo to nie zdrowo choc tripel to nie pociag i jeszcze ujdzie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|