|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
I oczywiście i Pironkova i Haas biorą to. Na oboje było ponad 2. Pieprzona fortuna tym razem wycyckała mnie bez gry Zmień buka i po sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
I oczywiście i Pironkova i Haas biorą to. Na oboje było ponad 2. Pieprzona fortuna tym razem wycyckała mnie bez gry Czemu nie założysz w becie np ? Grasz takimi stawkami to tylko net, zawsze można kontry robić na zwroty. a w Fortunie online nie mozna ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
I oczywiście i Pironkova i Haas biorą to. Na oboje było ponad 2. Pieprzona fortuna tym razem wycyckała mnie bez gry Czemu nie założysz w becie np ? Grasz takimi stawkami to tylko net, zawsze można kontry robić na zwroty. a w Fortunie online nie mozna ? Jak widać można ale za mniejsze stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
I oczywiście i Pironkova i Haas biorą to. Na oboje było ponad 2. Pieprzona fortuna tym razem wycyckała mnie bez gry Czemu nie założysz w becie np ? Grasz takimi stawkami to tylko net, zawsze można kontry robić na zwroty. a w Fortunie online nie mozna ? Jak mam grać online to nie w jakiejś fortunie, no sorrry  też biorą podatek w necie ? gra tam ktoś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Niestety pracuję w takim zawodzie, że nawet gdy szansa na wykrycie nielegalnej gry u buków wynosi jak obecnie 0,000001 %, to nie mogę zaryzykować, bo oznaczałoby to zmarnowanie kilkunastu lat. Dlatego gram u tych polskich amatorów z podatkami i wiecznymi wątpliwościami czy przyjmą mi zakład.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Niestety pracuję w takim zawodzie, że nawet gdy szansa na wykrycie nielegalnej gry u buków wynosi jak obecnie 0,000001 %, to nie mogę zaryzykować, bo oznaczałoby to zmarnowanie kilkunastu lat. Dlatego gram u tych polskich amatorów z podatkami i wiecznymi wątpliwościami czy przyjmą mi zakład. Chyba, że tak. Następnym razem razem zgraj za 500 w fortunie i toto mixie ( też chyba mają online) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
[quote=pawel Wafel][quote=mafia]I oczywiście i Pironkova i Haas biorą to. Na oboje było ponad 2. Pieprzona fortuna tym razem wycyckała mnie bez gry Jak mam grać online to nie w jakiejś fortunie, no sorrry  też biorą podatek w necie ? gra tam ktoś ? no ja tez ale ale kolega chyba myslał ze gra przy okienku i latgeo napisałem ze w Fortunie online tez mozna grac kontry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
Julke to ja bym w tym meczu nawet pokonał. maskara, w ogóle nie zmienia rytmu gry tylko jeb i jeszcze mocniej jeb, a ostatnia piłka szok chciała skrót a wyjebała metr w aut
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Niestety pracuję w takim zawodzie, że nawet gdy szansa na wykrycie nielegalnej gry u buków wynosi jak obecnie 0,000001 %, to nie mogę zaryzykować, bo oznaczałoby to zmarnowanie kilkunastu lat. Dlatego gram u tych polskich amatorów z podatkami i wiecznymi wątpliwościami czy przyjmą mi zakład. Chyba, że tak. Następnym razem razem zgraj za 500 w fortunie i toto mixie ( też chyba mają online)  zminiejszaj stawki i na pewno całosc czy przyjma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172 |
40-0 do 40-40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
laskonen co to za kmiot ja jebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
jednak Hercog 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
no chyba zaczynaja w Niemczech
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
bp  co za patafian, jakie bledy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
ale sie kurwa polamala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172 |
Ja pierdziele co za oferma..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
nie wierze co robi Julia ;/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|