|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Podgorica 1X @ 1.95 + Limassol -1,5 @ 1.44 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Od wczoraj widzę duży pęd na Podgorice. Dzisiaj w PS napisali że ta drużyna od 2006roku grała 6 dwumeczy e europejskich pucharach. Przegrała wszystkie, awansując tylko raz dzięki walkowerowi. Do tego nie gra ich najlepszy zawodnik poieważ odchodzi z klubu. Nazwiska ich zawodników całkowicie anonimowe, żadnego nie kojarzę z ich kadry. Dla mnie dzisiaj Śląsk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Zastanawiam się nad Chojniczanką w pucharze. Jakby ktoś znał bliżej sytuacje w klubie po przerwie letniej. To niech coś skrobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Panowie w jakim buku nie ma limitów przy wpłacie przez Moneybookers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109 |
Ja polecam na dziś Sokół AL - Znicz Pruszków. Sokół zaczał treningi 9 lipca wiec sa w najciezszym okresie, znicz pewnie tydzien wczesniej zaczał dlatego jest w lepszej sytuacj. W alksandrowie niepewna sytuacja kadrowa ze względu na problemy finansowe. Jedyny atut to małe boisko gdzie łatwiej się bronić. typ 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
ja zaproponuje coś z własnego podwórka, dziś w PP Tur-MKS Kluczbork. Dwa słowa o druzyne z Kluczborka: po sezonie odeszli od nich: ich najlepszy zawodnik Glanowski poszedł do Stomilu 35meczów/8goli, Pajączkowki do Sosnowca 28/1, Skrzypczak 11/1 i Fryzowicz 33/3 skonczylo im sie wypozyczenie, Kaczmarek 22/2, Sudoł 19/4, Ulatowski do Chrobrego 32/2, Dymkowski 10/0, Ekwueme 24m/4. zostali póki co Burski, Abramowicz, Deja ale rowniez mogą odejść bo jest zainteresowanie z innych klubów nimi, a dodam tez ze w ostatnim roku do tej rozsypki dodać należy Tuszynskiego który poszedł do Lechii, Wilusza do Bełchatowa, Nitkiewicza do Kolejarza. Tak wiec przez rok zupełnie rozsypał sie ten zespół. pojawiło sie młodych 20latków u nich: Arian, Jurga, Kojder, no i Bzdęga z 3 ligi wiec wzmocnienia szału nie robią. co do Tura napisze tylko że w 2 ostatnich sparingach pokonali Bełchatów 2-1 i Sokół Aleks.Łódzki 2-0, zespół oparty na najlepszych graczach SMSu Łódź Matusiaka, z czołowych graczy Mikołajczyk, Nowak i Staroń byli na testach w innych klubach. Biorąc pod uwage osłabienia Kluczborka kurs @ 2,40 na zwyciestwo Tura mysle że jest warty przemyslenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109 |
ja zaproponuje coś z własnego podwórka, dziś w PP Tur-MKS Kluczbork. Dwa słowa o druzyne z Kluczborka: po sezonie odeszli od nich: ich najlepszy zawodnik Glanowski poszedł do Stomilu 35meczów/8goli, Pajączkowki do Sosnowca 28/1, Skrzypczak 11/1 i Fryzowicz 33/3 skonczylo im sie wypozyczenie, Kaczmarek 22/2, Sudoł 19/4, Ulatowski do Chrobrego 32/2, Dymkowski 10/0, Ekwueme 24m/4. zostali póki co Burski, Abramowicz, Deja ale rowniez mogą odejść bo jest zainteresowanie z innych klubów nimi, a dodam tez ze w ostatnim roku do tej rozsypki dodać należy Tuszynskiego który poszedł do Lechii, Wilusza do Bełchatowa, Nitkiewicza do Kolejarza. Tak wiec przez rok zupełnie rozsypał sie ten zespół. pojawiło sie młodych 20latków u nich: Arian, Jurga, Kojder, no i Bzdęga z 3 ligi wiec wzmocnienia szału nie robią. co do Tura napisze tylko że w 2 ostatnich sparingach pokonali Bełchatów 2-1 i Sokół Aleks.Łódzki 2-0, zespół oparty na najlepszych graczach SMSu Łódź Matusiaka, z czołowych graczy Mikołajczyk, Nowak i Staroń byli na testach w innych klubach. Biorąc pod uwage osłabienia Kluczborka kurs @ 2,40 na zwyciestwo Tura mysle że jest warty przemyslenia  Z sokołem wygrali bo w 2 połowie grali w druzynie gości testowani, w Turku też duzo osłabień na pewno nie zagra najlepszy strzelec Adamiec. Także tu wynik może być każdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2011
Posty: 109 |
ja zaproponuje coś z własnego podwórka, dziś w PP Tur-MKS Kluczbork. Dwa słowa o druzyne z Kluczborka: po sezonie odeszli od nich: ich najlepszy zawodnik Glanowski poszedł do Stomilu 35meczów/8goli, Pajączkowki do Sosnowca 28/1, Skrzypczak 11/1 i Fryzowicz 33/3 skonczylo im sie wypozyczenie, Kaczmarek 22/2, Sudoł 19/4, Ulatowski do Chrobrego 32/2, Dymkowski 10/0, Ekwueme 24m/4. zostali póki co Burski, Abramowicz, Deja ale rowniez mogą odejść bo jest zainteresowanie z innych klubów nimi, a dodam tez ze w ostatnim roku do tej rozsypki dodać należy Tuszynskiego który poszedł do Lechii, Wilusza do Bełchatowa, Nitkiewicza do Kolejarza. Tak wiec przez rok zupełnie rozsypał sie ten zespół. pojawiło sie młodych 20latków u nich: Arian, Jurga, Kojder, no i Bzdęga z 3 ligi wiec wzmocnienia szału nie robią. co do Tura napisze tylko że w 2 ostatnich sparingach pokonali Bełchatów 2-1 i Sokół Aleks.Łódzki 2-0, zespół oparty na najlepszych graczach SMSu Łódź Matusiaka, z czołowych graczy Mikołajczyk, Nowak i Staroń byli na testach w innych klubach. Biorąc pod uwage osłabienia Kluczborka kurs @ 2,40 na zwyciestwo Tura mysle że jest warty przemyslenia  Z sokołem wygrali bo w 2 połowie grali w druzynie gości testowani, w Turku też duzo osłabień na pewno nie zagra najlepszy strzelec Adamiec. Także tu wynik może być każdy. aa i Staroń też nie gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dobra poszło Znicz x2, Bytovia x2, Kotwica 1x, Chojniczanka 1x 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
nie wydaje mi sie zeby slask wygral na wyjezdzie ... remis bardzo mozliwy wiec +0,5 na pinna wyglada sympatycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Lechia Zielona Gora - Chrobry Glogow 0:0 do przerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Bate 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
Bate  BATE po over na pełnej.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Bate  BATE po over na pełnej....  niech cos laduja do polowy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Komentator twierdzl ze Jarota nie potrafi wyjsc z własnej polowy - sprawdzam wynik 0:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
Bate  BATE po over na pełnej....  niech cos laduja do polowy! BATE razzzzzzzz  po over jazda
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|