Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
T.Gollob 12,5 pt linia,kurcze wie ktos czy tarnowianie stosuja z/z za rickiego cy wkoncu tony pojedzie.Jesli z/z to taka linie tylko brac na over

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Quote
T.Gollob 12,5 pt linia,kurcze wie ktos czy tarnowianie stosuja z/z za rickiego cy wkoncu tony pojedzie.Jesli z/z to taka linie tylko brac na over


Nie bedzie zz ale Tomek dzisiaj okolo kompletu.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
expekt rozlicza pt zawodnikow jak baw,czyli wszystkie starty??

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Jak unia ma wygrac to kolodziej musi zrobic powyzej 11punktow ja to biore w baw! Burza,Jacus to zlamasy,punkty musi robic Tomek i Koldi!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
Kolodziej i TG to chyba najmocniejsza para Polakow w tym sezonie.Oni sa fenomenalni!! Nie wiem jakim cudem K.Kasprzak jedzie w GP w sobote.....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
K.Kasprzak był jednak dziś lepszy od Kołodzieja -deklasował rywali o pół prostej 14+1. A w GP jedzie dlatego,że Leszno jest blisko Wrocławia a na Kasprzaka przyjadą Leszczyniacy.Biznes to biznes.Gdyby GP było w Rzeszowie to by jechał Kołodziej więc starajcie się o GP bliżej Tarnowa.I zejdźcie już z K.Kasprzaka bo jest bardziej kompletnym i utytułowanym zawodnikiem od Kołodzieja,który będzie miał jeszcze swój czas.Jak na razie to mistrzem świata jest Kasprzak.
pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
i co dalej niektórzy twierdzą,że Czewa jest mocna a Suli się obudzi?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 30
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 30
czy moze ktos napisac jakei byly kursy na mecz Unia-Wlokniarz?

niestety nie zdazylem postawic,bo poszedlem na mecz. wyglada na to ze dobrze zrobilem.nei spodziewalem sie takiego obrotu sprawy i ze Czewa jest tak beznadziejnie slaba poprostu. Sullivan przeszedl samego siebie..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
Czewa jest taka słaba bo tam rządzi Jan Krzystyniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam mam prosbe podobna jak kolega wyzej
mozecie napisac czy ub exp i baw wystawili kursy na mecz leszna i tarnowa a jak tak to ewntualnie kursy
dzieki wielkie
kurde kurs 1.60 na tarnow fuck promocja rokumnie ominela, ale zly jestem na siebie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
i uważajcie na Kasprzaka w sobotę przy obstawianiu bo ma na czym jechać.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
Quote
K.Kasprzak był jednak dziś lepszy od Kołodzieja -deklasował rywali o pół prostej 14+1. A w GP jedzie dlatego,że Leszno jest blisko Wrocławia a na Kasprzaka przyjadą Leszczyniacy.Biznes to biznes.Gdyby GP było w Rzeszowie to by jechał Kołodziej więc starajcie się o GP bliżej Tarnowa.I zejdźcie już z K.Kasprzaka bo jest bardziej kompletnym i utytułowanym zawodnikiem od Kołodzieja,który będzie miał jeszcze swój czas.Jak na razie to mistrzem świata jest Kasprzak.
pozdrawiam
Moge sie z toba zalozyc ze z gdyby Janusz Kolodziej dostal dzika karte to napewno wybralolby sie wiecej ludzi z tarnowa niz wybierze sie z leszna. Kaprzak mial szanse w GP w ubieglym roku, i co pokazal? nic!!
Kasprzak obecnie nie doruwnuje w niczym kolodziejowi, sprzet, walecznosc, i ogromna ambincja.
Tylko jak kasprzak zdobyl tego mistrza swiata??!! Przez Rzut Moneta!!
I sytuacja z bydgoszczy o ktora pokazuje jak kompletnym zawodnikiem jest kasprzak, krzysio z tatusiem sie obrazili na caly swiat bo wystawili "wielka gwiazde" na rezerwe, a on sobie nie poradzil, smiech na sali!!

W dzisiejszym meczu Jaskolki pokazaly wreszcie taki speedway jak w ubieglym sezonie, brak rickardssona wplynal mobilzujaca na druga linie, bardzo dobry wystep marcina rempaly, a staszek burza i starszy gollob zrobili swoje:)
Unia wraca na fotel lidera, a za tydzien mecz na szcycie w toruniu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
Quote
Witam mam prosbe podobna jak kolega wyzej
mozecie napisac czy ub exp i baw wystawili kursy na mecz leszna i tarnowa a jak tak to ewntualnie kursy
dzieki wielkie
kurde kurs 1.60 na tarnow fuck promocja rokumnie ominela, ale zly jestem na siebie
ja postawilem Unie za 1.4, ale widzialem jak bylo 1.55, niestety staiwalem przez wap, i nie chcialo mi pokazac calej oferty, wiec nie wiem jaki by HC.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
Tylko że BSI nie podejmuje decyzji w ostatnim momencie.
Czy rzutem monetą czy czymkolwiek tytuł jest tytułem i się nie podważa.Wynik idzie w świat.Kasprzak to już wyrobiona marka a Kołodziej jeszcze nie.To Kasprzak został zaproszony również na zawody indywidualne w Anglii.Więc chyba Kołodziej musi jeszcze trochę popracować nad renomą.W Tarnowie nie przychodzi tyle tysięcy co w Lesznie,więc nagle na GP się wybiorą gdzie bilety 4x droższe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ps.gdyby nie Tomasz Gollob i jego praca na torze,jazda parą to nie wiem czy dorobek zawodników tarnowskich byłby tak udany.Wrocław już Wam strachu napędził i gdyby nie defekty Crumpa.Więc spokojnie. pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Quote
Witam mam prosbe podobna jak kolega wyzej
mozecie napisac czy ub exp i baw wystawili kursy na mecz leszna i tarnowa a jak tak to ewntualnie kursy
dzieki wielkie
kurde kurs 1.60 na tarnow fuck promocja rokumnie ominela, ale zly jestem na siebie

Exp miał @1,60 i handi podajrze 2,5, leszna nie wystawili. Unibet dzisiaj w ogóle oferty na zuzel nie wystawił.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
acha i sprzęt u Kasprzaka z tego co dziś widziałem jest ok a na rzut monetą też trzeba sobie zapracować co życzę Kołodziejowi.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Nie ma sie o co klocic Panowie,Kasper i Kolodziej to niewatpliwie dwojka naj w naszym kraju i oby tak dalej.
Kasper jedzie w Wrocku ,Kolodziej pojedzie w Bydgoszczy i wszystko OK.Porownywac i oceniac ich kto lepszy tez nie ma co,bo roznia sie od siebie w technice jazdy.Kasperowi chyba lepiej idzie w Angli chociaz juz spuscil z tonu po dobrym poczatku.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 101
Ależ my się nie kłócimy,tylko czysta dyskusja i małe sprostowanie dlaczego jedzie Kasprzak.Kto powiedział że w GP mają jechać najlepsi na obecną chwilę.Tak myśląc to ja bym kilku wyrzucił ze składu GP,np.Protasia.Nie podważam umiejętności Kołodzieja,jeszcze trochę i BSI też to zauważy.

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
no to z tym protasem sie troche udalo

trzeba podziekowacf iversenowi ze go minal na wyjsciu z 1 luku bo jesli protas wszedlby jako prowadzacy w 2 luk to raczej komplet by walnal, a tak pare groszy wpadlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeszcze raz dzieki NIELS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Dlatego ze w GP powinni jechac najlepsi-po to jest ten cykl ale niestety tak nie jest.BSI juz to zauwazylo ale to co mowiles -Leszno jest blizej Wroclawia niz Tarnow i mysle ze dlatego Kasper,zreszta poza dzisiejszym wystepen srednio Krzychowi idzie,zobaczymy,i tak Jemu bede najbardziej kibicowal w sobote:)

Strona 21 z 25 1 2 19 20 21 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1