Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 25 1 2 21 22 23 24 25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
Co sadzicie o meczu w Toruniu? Dla mnie to wielka niespodzianka. Nie wyobrazalem sobie Kolodzieja na poziomie 1pkt.Z drugiej strony Riki zupelnie odmieniony, chyba juz mu grypa przeszla:))

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
no koldi sie nie popisal 4 zera w jednym meczu to troche slabo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale coz nie mozna ciagle smigac z przodu

osobiscie postawilem na apator z handicapem 2 i spodziewalem sie ich zwyciestwa ale to co zrobili z mistrzami kraju zasluguje na najwyzsze slowa uznania

pojechala cala druzyna, zadnych slabych punktow

po prostu

BRAWO APATOR!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
W Toruniu zawsze bylo ciezko.Nie liczylem nawet na wygrana dlatego kurs mi bardzo odpowiadal:)
Na Unie jest prosty sposob-jedna,dwie sciezki przy krawezniku-reszta toru bezuzyteczna ,ale traci na tym zuzel.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
Nie kumam dlaczego teraz wszyscy przyznaja sie do grania na Apator dopiero po tym jak juz mecz sie zakonczyl po Waszej mysli.Nie wiem jak dokladnie bylo rok temu,ale o ile dobrze pamietam to bylo na styku i ten hadni na Adriane dzisiaj (2-4pkt) nie spadl z nieba. Po tym co Tarnow zrobil w Bydgoszczy, nie spodziewalem sie takiego pogromu. Zuzel to naprawde wielce nieprzewidywalny sport.....

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Harris - dziś Tony przy swoich atakach ocierał sie o bandy, co w Toruniu raczej jest niebywałe, wiec chyba nie bylo 1-2 sciezek po małej.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Co to było w Toruniu,jakieś tsunami??????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
patrz co sie dzialo w Rzeszowie : 42-36 dla Rzeszowa przed nominowanymi a po nich wynik brzmiał 44-46 dla gości z Wrocławia.


WTS WTS WTS !

Pozdrawiam Wszystkich fanów speedwaya

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Teamt zdych bardzo szybko pelno bezsensownych podumowan mimo ze jst do etgo osbny temat ... przed meczami nikt bei potrafi nic napsiac natomaist po jest pelno madrych ludzie zastnowcie sie komu po oc to potrzebne?? Wy wogole potafice myslec cyz tylko sie chwalic i w dodtaku po fajkcie gdy sa wyniki znane wtedy to nawet moje 5 miesieczna corka by wskazala zwyciezce!!!!A nasi wspaniali moderatorzy oczywisce milcza nic nie robia <SZOK> po co tu jestescie za jedna kurwe dajecie ostrzezenia a z wypisywaniem bzdur zasmiecajacych temat nic nei robicie<SZOK> wiec po co wy tu jestescie?? Mysle ze moje zdanie nie jest odosobnione....

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
nic nie robia, nic; wiesz ile postow usuwam, nie wiesz; piszesz, ze twoje zdanie nie jest odosobnione, moze i nie jest, tylko pewnie tych osob wpisy tez czesto nadawalby sie do wyciecia, wiec moze lepiej najpierw sie zastanowic przed wpisaniem czegos gdy "glowka sie gotuje"; chcecie moge kasowac wszystko co nie wnosi nic do tematu, wtedy tez bedzie lament; dodatkowo bedziesz mial mase postow z wpisem "post deleted by..."; no i oczywiscie beda lecialy wszystkie posty z jakimkolwiek przeklenstwem; powtarzam nie wiesz ile postow nawycinam, bo tego nie widzisz

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
z perspektywy czasu w jakim buku wg Was są najlepsze kursy na zuzel (extralige polską) ???

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
z perspektywy czasu w jakim buku wg Was są najlepsze kursy na zuzel (extralige polską) ???
wszyscy netowi wystawiaja podobne kursy na spotkania ( roznica jest niewielka co do wysokosci handi - ci ktorzy wystawiaja wczesniej maja zawsze lepsze handi ) ale z kolejki na kolejke coraz pozniej wystawiaja oferte na mecz ( wyjatkiem jest betgun u ktorego kursy pojawiaja sie zwykle okolo 10/11 rano )

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
dzieki jarko

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
okazja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
sportingbet wystawil zalegly mecz wroclaw-rybnik dajac na wroclaw oszalamiajcy kurs 1.001 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
a teraz na powaznie
z oferty sportingbetu
2 wyscig 5-1 dla wroclawia kurs 1.6
3 wyscig 5-1 dla wroclawia kurs 1.65

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
a teraz na powaznie
z oferty sportingbetu
2 wyscig 5-1 dla wroclawia kurs 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
3 wyscig 5-1 dla wroclawia kurs 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
2 wyscig swiderski 3 hampel 2 powazny 1 romanek 0
czyli 5-1
3 wyscig andersen 3 gapinski 2 czerwinski 1 chromik 0
czyli 5-1
pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Dzisiaj mecz Czestochowa - Leszno wybralem:

Czestochowa - Leszno+18,5 2 2,0
L.Adams 16 under 1,95
G.Hancock +3,5 - L.Adams-3,5 1 2,05

Wszystkie kursy z ekspekt.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Witam.

Dzisiaj mecz Czestochowa - Leszno wybralem:

Czestochowa - Leszno+18,5 2 2,0
L.Adams 16 under 1,95
G.Hancock +3,5 - L.Adams-3,5 1 2,05

Wszystkie kursy z ekspekt.

UWAGA: Troszke sie zmienilo bowiem teraz zauwazylem ze za K.Kasprzaka bedzie zz.Wiec prosze sie nie sugerowac moim typem. Pisze by ewentualnie przestrzec kolegow.Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Quote
Witam.

Dzisiaj mecz Czestochowa - Leszno wybralem:

Czestochowa - Leszno+18,5 2 2,0
L.Adams 16 under 1,95
G.Hancock +3,5 - L.Adams-3,5 1 2,05

Wszystkie kursy z ekspekt.

UWAGA: Troszke sie zmienilo bowiem teraz zauwazylem ze za K.Kasprzaka bedzie zz.Wiec prosze sie nie sugerowac moim typem. Pisze by ewentualnie przestrzec kolegow.Pozdrawiam.

Zaliczylem wielka ...wtope!Zamysl byl dobry bowiem G.Hancock pojechal b. dobrze 14pkt.tylko ze ..L.Adams 19 w 7-miu startach.Kurna pozno wrocilem z pracy , popatrzylem na sklady(sp.fakty)i byl K.Kasprzak.Juz po wyslaniu, spostrzegem ze bedzie zz, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />szkoda ze nikt tu dzisiaj nic nie pisal, coz trudno , dobrze ze chociaz hc+18,5 na Leszno weszlo.Inna sprawa pospiech jest wskazany przy lapaniu...Pozdrawiam.

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
BAW wystawil mecz

ROW-UNIA

gram 2 za 1,50 ale sa pewne obawy, gdyby damian wczoraj nie zaliczyl gleby to bylby to dla mnie extra kurs

dobre pozycje to

ADAMS 15,5 over 1,60

ADAMS zwyciestwo 2.bieg 1,65

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
BAW wystawil mecz

ROW-UNIA

gram 2 za 1,50 ale sa pewne obawy, gdyby damian wczoraj nie zaliczyl gleby to bylby to dla mnie extra kurs

dobre pozycje to

ADAMS 15,5 over 1,60

ADAMS zwyciestwo 2.bieg 1,65

kurs na adamsa po 1.6 nie oplacalny
adams musi wygrac 4 biegi na 6 mozliwych, ciezko moze nie byc ale po takim kursie czy warto ryzykowac?
wg mnie nie
Pozdrawiam

Strona 23 z 25 1 2 21 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, $-man, forty, aker, burbon, ANZELMO), 1,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1