|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Co sadzicie o meczu w Toruniu? Dla mnie to wielka niespodzianka. Nie wyobrazalem sobie Kolodzieja na poziomie 1pkt.Z drugiej strony Riki zupelnie odmieniony, chyba juz mu grypa przeszla:))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
no koldi sie nie popisal 4 zera w jednym meczu to troche slabo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale coz nie mozna ciagle smigac z przodu
osobiscie postawilem na apator z handicapem 2 i spodziewalem sie ich zwyciestwa ale to co zrobili z mistrzami kraju zasluguje na najwyzsze slowa uznania
pojechala cala druzyna, zadnych slabych punktow
po prostu
BRAWO APATOR!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
W Toruniu zawsze bylo ciezko.Nie liczylem nawet na wygrana dlatego kurs mi bardzo odpowiadal:) Na Unie jest prosty sposob-jedna,dwie sciezki przy krawezniku-reszta toru bezuzyteczna ,ale traci na tym zuzel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Nie kumam dlaczego teraz wszyscy przyznaja sie do grania na Apator dopiero po tym jak juz mecz sie zakonczyl po Waszej mysli.Nie wiem jak dokladnie bylo rok temu,ale o ile dobrze pamietam to bylo na styku i ten hadni na Adriane dzisiaj (2-4pkt) nie spadl z nieba. Po tym co Tarnow zrobil w Bydgoszczy, nie spodziewalem sie takiego pogromu. Zuzel to naprawde wielce nieprzewidywalny sport.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Harris - dziś Tony przy swoich atakach ocierał sie o bandy, co w Toruniu raczej jest niebywałe, wiec chyba nie bylo 1-2 sciezek po małej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Co to było w Toruniu,jakieś tsunami??????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
patrz co sie dzialo w Rzeszowie : 42-36 dla Rzeszowa przed nominowanymi a po nich wynik brzmiał 44-46 dla gości z Wrocławia.
WTS WTS WTS !
Pozdrawiam Wszystkich fanów speedwaya
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Teamt zdych bardzo szybko pelno bezsensownych podumowan mimo ze jst do etgo osbny temat ... przed meczami nikt bei potrafi nic napsiac natomaist po jest pelno madrych ludzie zastnowcie sie komu po oc to potrzebne?? Wy wogole potafice myslec cyz tylko sie chwalic i w dodtaku po fajkcie gdy sa wyniki znane wtedy to nawet moje 5 miesieczna corka by wskazala zwyciezce!!!!A nasi wspaniali moderatorzy oczywisce milcza nic nie robia <SZOK> po co tu jestescie za jedna kurwe dajecie ostrzezenia a z wypisywaniem bzdur zasmiecajacych temat nic nei robicie<SZOK> wiec po co wy tu jestescie?? Mysle ze moje zdanie nie jest odosobnione....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
nic nie robia, nic; wiesz ile postow usuwam, nie wiesz; piszesz, ze twoje zdanie nie jest odosobnione, moze i nie jest, tylko pewnie tych osob wpisy tez czesto nadawalby sie do wyciecia, wiec moze lepiej najpierw sie zastanowic przed wpisaniem czegos gdy "glowka sie gotuje"; chcecie moge kasowac wszystko co nie wnosi nic do tematu, wtedy tez bedzie lament; dodatkowo bedziesz mial mase postow z wpisem "post deleted by..."; no i oczywiscie beda lecialy wszystkie posty z jakimkolwiek przeklenstwem; powtarzam nie wiesz ile postow nawycinam, bo tego nie widzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
z perspektywy czasu w jakim buku wg Was są najlepsze kursy na zuzel (extralige polską) ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
z perspektywy czasu w jakim buku wg Was są najlepsze kursy na zuzel (extralige polską) ??? wszyscy netowi wystawiaja podobne kursy na spotkania ( roznica jest niewielka co do wysokosci handi - ci ktorzy wystawiaja wczesniej maja zawsze lepsze handi ) ale z kolejki na kolejke coraz pozniej wystawiaja oferte na mecz ( wyjatkiem jest betgun u ktorego kursy pojawiaja sie zwykle okolo 10/11 rano )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
okazja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sportingbet wystawil zalegly mecz wroclaw-rybnik dajac na wroclaw oszalamiajcy kurs 1.001 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
a teraz na powaznie z oferty sportingbetu 2 wyscig 5-1 dla wroclawia kurs 1.6 3 wyscig 5-1 dla wroclawia kurs 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
a teraz na powaznie z oferty sportingbetu 2 wyscig 5-1 dla wroclawia kurs 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 3 wyscig 5-1 dla wroclawia kurs 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 2 wyscig swiderski 3 hampel 2 powazny 1 romanek 0 czyli 5-1 3 wyscig andersen 3 gapinski 2 czerwinski 1 chromik 0 czyli 5-1 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Dzisiaj mecz Czestochowa - Leszno wybralem:
Czestochowa - Leszno+18,5 2 2,0 L.Adams 16 under 1,95 G.Hancock +3,5 - L.Adams-3,5 1 2,05
Wszystkie kursy z ekspekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Dzisiaj mecz Czestochowa - Leszno wybralem:
Czestochowa - Leszno+18,5 2 2,0 L.Adams 16 under 1,95 G.Hancock +3,5 - L.Adams-3,5 1 2,05
Wszystkie kursy z ekspekt. UWAGA: Troszke sie zmienilo bowiem teraz zauwazylem ze za K.Kasprzaka bedzie zz.Wiec prosze sie nie sugerowac moim typem. Pisze by ewentualnie przestrzec kolegow.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Dzisiaj mecz Czestochowa - Leszno wybralem:
Czestochowa - Leszno+18,5 2 2,0 L.Adams 16 under 1,95 G.Hancock +3,5 - L.Adams-3,5 1 2,05
Wszystkie kursy z ekspekt. UWAGA: Troszke sie zmienilo bowiem teraz zauwazylem ze za K.Kasprzaka bedzie zz.Wiec prosze sie nie sugerowac moim typem. Pisze by ewentualnie przestrzec kolegow.Pozdrawiam. Zaliczylem wielka ...wtope!Zamysl byl dobry bowiem G.Hancock pojechal b. dobrze 14pkt.tylko ze ..L.Adams 19 w 7-miu startach.Kurna pozno wrocilem z pracy , popatrzylem na sklady(sp.fakty)i byl K.Kasprzak.Juz po wyslaniu, spostrzegem ze bedzie zz, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />szkoda ze nikt tu dzisiaj nic nie pisal, coz trudno , dobrze ze chociaz hc+18,5 na Leszno weszlo.Inna sprawa pospiech jest wskazany przy lapaniu...Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
BAW wystawil mecz
ROW-UNIA
gram 2 za 1,50 ale sa pewne obawy, gdyby damian wczoraj nie zaliczyl gleby to bylby to dla mnie extra kurs
dobre pozycje to
ADAMS 15,5 over 1,60
ADAMS zwyciestwo 2.bieg 1,65
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
BAW wystawil mecz
ROW-UNIA
gram 2 za 1,50 ale sa pewne obawy, gdyby damian wczoraj nie zaliczyl gleby to bylby to dla mnie extra kurs
dobre pozycje to
ADAMS 15,5 over 1,60
ADAMS zwyciestwo 2.bieg 1,65 kurs na adamsa po 1.6 nie oplacalny adams musi wygrac 4 biegi na 6 mozliwych, ciezko moze nie byc ale po takim kursie czy warto ryzykowac? wg mnie nie Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|