|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Rybnik(+5.5) - Leszno 1 @1.90 ex 2/10
Licze, ze po pierwszym biegu bedziemy mieli juz 9.5 handicapu. Dodatkowo jak ktorys z leszczynian zawiedzie, to mozemy miec mecz na styku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
przepraszam czy dzis buki naziemne spia z kursami kto cos wie czy moze pozniej dadza oferte ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299 |
zawsze to samo, nie wiem dlaczego żużel jest tak ostro olewany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Przyjrzyj sie składom awizowanym w których napewno zajdą zmiany.
Odpowiedz nasuwa sie sama
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299 |
Zgoda,ale bez przesady, przecież o absencjach w składach wiadomo przynjamniej od wczoraj wiec nie wiem jaki problem ustalić kursy??? akurat w żużlu az tak bardzo skomplikowane to nie jest.Poza tym ktos w koncu powinnien zwrocić uwage jak wielkim zainteresowaniem cieszy sie żużel, i zaczac nas powazniej traktowac. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
dobrze ze BETGUN juz od rana oferuje
BALINSKI srednia 2,01 mniej 1,84, wychodzi ze damian nie moze zrobic wiecej jak 10 punktow, jak dla mnie bedzie bardzo ciezko dzisiaj przekroczyc ta granice, i to nie chodzi ze moze byc jeszzce wplyw zeszlotygodniowej gleby ale preciwnicy sa z gornej polki, crump, hans, jarek a do teho jakis punkt dobrus moze urwac
HLIB-PAWLASZCYK(+1) 1 1,95 jak dla mnie to hlib wyrywa bieg mlodziezowy i juz niweluje strate handicapu, pozniej dla pawlaszczyka same ciezki biegi z gospodarzami a hlib u siebie gdzie juz pokazal ze moze wygrywac z lepszymi rywalami niz zawodnicy ROWu wiec pare punktow powinien spokojnie naklepac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Antek dokladnie hlib z pawlaszczykiem 1 i do tego miskowiak under 1,61 na bieg to promo wg.mnie ktore tylko taki buk jak betgun mogl wystawic:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322 |
Ma ktoś jakieś info czy jakis buk naziemny wystawił żużel??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Ma ktoś jakieś info czy jakis buk naziemny wystawił żużel?? toto-mix, ale marna oferta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
sorry, czy w baw licza sie wszystkie starty zawodnika czy tylko 5 pierwszych jak u naziemnych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193 |
licza wszystkie starty zawodnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
z mixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
CZĘSTOCHOWA-TORUŃ H(0-18) 2 @1.80 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5 |
kurs na Toruń spadł już na 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Jonsson-Pedersen 2
hmm,ciekawa para.Adrenalina zdaje się odzyskiwac forme po kontuzji,nieźle pojechał w GP,ale czy dziś bedzie tak mocny jak zwykle na bydgoskim torze? Je typuje duńczyka,mimo operowanych nadgarstków jeździ doskonale,napewno pojedzie w taktycznej,no będzie liderem swojej ekipy,te 14 powinien zrobić.
Rybnik +32 ??
Co o tym sadzicie,czy to nie za wiele...? Tarnów w krajowym skałdzie,bez Burzy ,w sumie Rybnik to dno,ale te 15 punktów mogą uskubać na Zielińskim,Hlibie czy Jacusiu:) Do tego moze trener Tarnowa da pojeździć młodym i Tomek pojedzie tylko w 4 wyscigach? Chyba dam lekko na dwóje,choć mam mieszane uczucia,bo tutaj anwet z 25 moze Rybnik nie wyjsć,ale licze,ze Unia lekko odpuści ten mecz,tzn. zlekceważy rywala.
Toruń(+18) 2
Czewa ostatnio troche podgoniła w tabeli,ale to i tak jest dla mnie sredniak na miejsca 5-6 i sądze,patrzac na obecną formę i historie meczy tych ekip przy Olsztyńskiej,że Apator pokkryje handi.
Leszno-Wrocek(+2) 2
Kasprzak raczej nie pojedzie,będzie ZZ,ponadto Baliński zdeka poobijany,Miśkowiak i Loram słabi,mecze tych ekip zawsze były zawzięte i ten też taki będzie,jednak ja stawiam na remis lub wygraną gości,bo w moim mniemaniu prezentują sie lepiej od leszczynian.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
Jonsson-Pedersen 2
hmm,ciekawa para.Adrenalina zdaje się odzyskiwac forme po kontuzji,nieźle pojechał w GP,ale czy dziś bedzie tak mocny jak zwykle na bydgoskim torze? Je typuje duńczyka,mimo operowanych nadgarstków jeździ doskonale,napewno pojedzie w taktycznej,no będzie liderem swojej ekipy,te 14 powinien zrobić.
Rybnik +32 ??
Co o tym sadzicie,czy to nie za wiele...? Tarnów w krajowym skałdzie,bez Burzy ,w sumie Rybnik to dno,ale te 15 punktów mogą uskubać na Zielińskim,Hlibie czy Jacusiu:) Do tego moze trener Tarnowa da pojeździć młodym i Tomek pojedzie tylko w 4 wyscigach? Chyba dam lekko na dwóje,choć mam mieszane uczucia,bo tutaj anwet z 25 moze Rybnik nie wyjsć,ale licze,ze Unia lekko odpuści ten mecz,tzn. zlekceważy rywala.
Toruń(+18) 2
Czewa ostatnio troche podgoniła w tabeli,ale to i tak jest dla mnie sredniak na miejsca 5-6 i sądze,patrzac na obecną formę i historie meczy tych ekip przy Olsztyńskiej,że Apator pokkryje handi.
Leszno-Wrocek(+2) 2
Kasprzak raczej nie pojedzie,będzie ZZ,ponadto Baliński zdeka poobijany,Miśkowiak i Loram słabi,mecze tych ekip zawsze były zawzięte i ten też taki będzie,jednak ja stawiam na remis lub wygraną gości,bo w moim mniemaniu prezentują sie lepiej od leszczynian. Tylko jedna twoja prognoza sie sprawdzi prawdopodobnie bedzie to typ dotyczacy Apatora.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
Antek dokladnie hlib z pawlaszczykiem 1 i do tego miskowiak under 1,61 na bieg to promo wg.mnie ktore tylko taki buk jak betgun mogl wystawic:) tylko ze miskowiak jedzie z rezerwy, wiec w sumie granie go chyba nie ma wiekszego sensu bo nie wystapi przynajmniej 4 razy a tyle trzeba zeby zaklad sie liczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 260 |
Witam. Czy w Betandwin jeżeli sa kursy na żużel, to są one w specjalnej zakładce, czy np. w sportach motorowych?? Pytam, bo niestety nie mogę znależć...
Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
z milenium wybralem troche przekornie ale realnie
UNIA-SPARTA 2 1,85 ADAMS-CRUMP 2 1,80 BALINSKI-ANDERSEN+2 2 1,85 CZEWA-TORUN+16 2 1,85
jesli unia przegra to raczej i crump bedzie lepszy od adamsa i hans od damiana, a wtedy zostalby tylko torun ktory ma dosc pokazny handi
to teraz czekamy na BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Witam. Czy w Betandwin jeżeli sa kursy na żużel, to są one w specjalnej zakładce, czy np. w sportach motorowych?? Pytam, bo niestety nie mogę znależć...
Pozdro. Zuzel na Baw jest osobno. Powinien wkrotce sie pokazac. pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|