Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Rybnik(+5.5) - Leszno 1 @1.90 ex 2/10

Licze, ze po pierwszym biegu bedziemy mieli juz 9.5 handicapu. Dodatkowo jak ktorys z leszczynian zawiedzie, to mozemy miec mecz na styku.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
przepraszam czy dzis buki naziemne spia z kursami kto cos wie czy moze pozniej dadza oferte ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
zawsze to samo, nie wiem dlaczego żużel jest tak ostro olewany.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Przyjrzyj sie składom awizowanym w których napewno zajdą zmiany.

Odpowiedz nasuwa sie sama

Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
Zgoda,ale bez przesady, przecież o absencjach w składach wiadomo przynjamniej od wczoraj wiec nie wiem jaki problem ustalić kursy??? akurat w żużlu az tak bardzo skomplikowane to nie jest.Poza tym ktos w koncu powinnien zwrocić uwage jak wielkim zainteresowaniem cieszy sie żużel, i zaczac nas powazniej traktowac.
pozdr

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
dobrze ze BETGUN juz od rana oferuje

BALINSKI srednia 2,01 mniej 1,84, wychodzi ze damian nie moze zrobic wiecej jak 10 punktow, jak dla mnie bedzie bardzo ciezko dzisiaj przekroczyc ta granice, i to nie chodzi ze moze byc jeszzce wplyw zeszlotygodniowej gleby ale preciwnicy sa z gornej polki, crump, hans, jarek a do teho jakis punkt dobrus moze urwac

HLIB-PAWLASZCYK(+1) 1 1,95 jak dla mnie to hlib wyrywa bieg mlodziezowy i juz niweluje strate handicapu, pozniej dla pawlaszczyka same ciezki biegi z gospodarzami a hlib u siebie gdzie juz pokazal ze moze wygrywac z lepszymi rywalami niz zawodnicy ROWu wiec pare punktow powinien spokojnie naklepac

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Antek dokladnie hlib z pawlaszczykiem 1 i do tego miskowiak under 1,61 na bieg to promo wg.mnie ktore tylko taki buk jak betgun mogl wystawic:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
Ma ktoś jakieś info
czy jakis buk naziemny wystawił żużel??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Ma ktoś jakieś info
czy jakis buk naziemny wystawił żużel??

toto-mix, ale marna oferta

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Tak toto-mix

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
sorry, czy w baw licza sie wszystkie starty zawodnika czy tylko 5 pierwszych jak u naziemnych ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
member
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 193
licza wszystkie starty zawodnika

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
z mixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

CZĘSTOCHOWA-TORUŃ H(0-18) 2 @1.80 8/10

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
kurs na Toruń spadł już na 1,5

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Jonsson-Pedersen 2

hmm,ciekawa para.Adrenalina zdaje się odzyskiwac forme po kontuzji,nieźle pojechał w GP,ale czy dziś bedzie tak mocny jak zwykle na bydgoskim torze?
Je typuje duńczyka,mimo operowanych nadgarstków jeździ doskonale,napewno pojedzie w taktycznej,no będzie liderem swojej ekipy,te 14 powinien zrobić.

Rybnik +32 ??

Co o tym sadzicie,czy to nie za wiele...?
Tarnów w krajowym skałdzie,bez Burzy ,w sumie Rybnik to dno,ale te 15 punktów mogą uskubać na Zielińskim,Hlibie czy Jacusiu:)
Do tego moze trener Tarnowa da pojeździć młodym i Tomek pojedzie tylko w 4 wyscigach?
Chyba dam lekko na dwóje,choć mam mieszane uczucia,bo tutaj anwet z 25 moze Rybnik nie wyjsć,ale licze,ze Unia lekko odpuści ten mecz,tzn. zlekceważy rywala.

Toruń(+18) 2

Czewa ostatnio troche podgoniła w tabeli,ale to i tak jest dla mnie sredniak na miejsca 5-6 i sądze,patrzac na obecną formę i historie meczy tych ekip przy Olsztyńskiej,że Apator pokkryje handi.

Leszno-Wrocek(+2) 2

Kasprzak raczej nie pojedzie,będzie ZZ,ponadto Baliński zdeka poobijany,Miśkowiak i Loram słabi,mecze tych ekip zawsze były zawzięte i ten też taki będzie,jednak ja stawiam na remis lub wygraną gości,bo w moim mniemaniu prezentują sie lepiej od leszczynian.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Quote
Jonsson-Pedersen 2

hmm,ciekawa para.Adrenalina zdaje się odzyskiwac forme po kontuzji,nieźle pojechał w GP,ale czy dziś bedzie tak mocny jak zwykle na bydgoskim torze?
Je typuje duńczyka,mimo operowanych nadgarstków jeździ doskonale,napewno pojedzie w taktycznej,no będzie liderem swojej ekipy,te 14 powinien zrobić.

Rybnik +32 ??

Co o tym sadzicie,czy to nie za wiele...?
Tarnów w krajowym skałdzie,bez Burzy ,w sumie Rybnik to dno,ale te 15 punktów mogą uskubać na Zielińskim,Hlibie czy Jacusiu:)
Do tego moze trener Tarnowa da pojeździć młodym i Tomek pojedzie tylko w 4 wyscigach?
Chyba dam lekko na dwóje,choć mam mieszane uczucia,bo tutaj anwet z 25 moze Rybnik nie wyjsć,ale licze,ze Unia lekko odpuści ten mecz,tzn. zlekceważy rywala.

Toruń(+18) 2

Czewa ostatnio troche podgoniła w tabeli,ale to i tak jest dla mnie sredniak na miejsca 5-6 i sądze,patrzac na obecną formę i historie meczy tych ekip przy Olsztyńskiej,że Apator pokkryje handi.

Leszno-Wrocek(+2) 2

Kasprzak raczej nie pojedzie,będzie ZZ,ponadto Baliński zdeka poobijany,Miśkowiak i Loram słabi,mecze tych ekip zawsze były zawzięte i ten też taki będzie,jednak ja stawiam na remis lub wygraną gości,bo w moim mniemaniu prezentują sie lepiej od leszczynian.


Tylko jedna twoja prognoza sie sprawdzi prawdopodobnie bedzie to typ
dotyczacy Apatora.

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
Quote
Antek dokladnie hlib z pawlaszczykiem 1 i do tego miskowiak under 1,61 na bieg to promo wg.mnie ktore tylko taki buk jak betgun mogl wystawic:)

tylko ze miskowiak jedzie z rezerwy, wiec w sumie granie go chyba nie ma wiekszego sensu bo nie wystapi przynajmniej 4 razy a tyle trzeba zeby zaklad sie liczyl

Dołączył: May 2003
Posty: 260
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 260
Witam.
Czy w Betandwin jeżeli sa kursy na żużel, to są one w specjalnej zakładce, czy np. w sportach motorowych??
Pytam, bo niestety nie mogę znależć...

Pozdro.

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
z milenium wybralem troche przekornie ale realnie

UNIA-SPARTA 2 1,85
ADAMS-CRUMP 2 1,80
BALINSKI-ANDERSEN+2 2 1,85
CZEWA-TORUN+16 2 1,85

jesli unia przegra to raczej i crump bedzie lepszy od adamsa i hans od damiana, a wtedy zostalby tylko torun ktory ma dosc pokazny handi

to teraz czekamy na BAW

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Quote
Witam.
Czy w Betandwin jeżeli sa kursy na żużel, to są one w specjalnej zakładce, czy np. w sportach motorowych??
Pytam, bo niestety nie mogę znależć...

Pozdro.

Zuzel na Baw jest osobno. Powinien wkrotce sie pokazac. pozdro

Strona 24 z 25 1 2 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,383 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,740
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1