Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#546995 05/04/2006 07:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Ja w tą niedzielę zagrałem za 1200 zł w Toto-mixie na ligę włoską, strzeli-nie strzeli, 26 minut po rozpoczęciu spotkań.
W tym momencie, już cztery drużyny strzeliły bramki. Myślałem, że mi nie wypłacą, ale poszedłem dosyć wcześnie w poniedziałek i wypłacili.

Oczywiście chciałem obstawić za więcej, ale zablokowali podczas wysyłania kuponów po 300 zł.

Bonus: Unibet
#546996 05/04/2006 18:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
rob roy -> no ale przeciez w toto-mixie jak grasz zdarzenie po czasie, to na monitorku milej pani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z buka pojawia sie jakies czerwone info ze jest po czasie, mam rozumiec ze jak wysyłałeś w toto, (btw świadomie, czy nieświadomie???) to elegancko system to przyjął?

PS. No i jak to pisał ostatnio już żyła własnie w toto-mixie, lakersi (h 0-8) ładnei postawilem 42 zł (tyle ile mialem w portfelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) i fajnie weszło, i bez pytania wypłacili.

A propos, może nie tyle co pomyłki, ale można zauważyc że buki teraz blokują wiele meczy w greckiej i włoskiej, wiec jakby ktos mial jakiegos cynka lub domysly... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ostatnio znany mecz siena-reggina i panionos-kalamaria (i chyba sampdoria-cagliari) a teraz parma-reggina nna poczatku tygodnia ok. 2,1 teraz poblokowane , ale w Milenium jest ok. 1,9 a widełki 1,75. ciekawe...

#546997 05/04/2006 20:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Chodziło o to, iż pomylili się w Toto-mixie, normalne zakłady na ligę włoską były przyjmowane do godziny 15.00, ale na strzeli-nie strzeli we Włoszech do godziny 15.30 .
A zobaczyłem pomyłkę przypadkiem przeglądając ofertę w Internecie.

#546998 06/04/2006 12:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
to co napisal kolega Rob-roy utwierdza mnie w przekonaniu ze sa sytuacje w ktorych analityk swiadomy swojej pomylki wyplaca wygrane aby nie narazic sie na op...dol ze strony swoich przelozonych-poprostu lepiej mus ie oplaca narazic firme na jakies tam straty niz wlasne DUPSKO na lanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#546999 06/04/2006 18:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
A propos tego co pisał Rob-roy, to można powiedzieć że PRAWIE działa. Bo wczoraj przeglądam ofertę toto-mixa, i patrze, a tam ich błąd. Mecz Zenit-Sevilla o 18,00 i tak były przyjmowane zdarzenia na ten mecz, ale na Strzeli-nie strzeli już nie. czyli były przyjmowane do końca - 19,30.

Wiec dziś do szkółki wzięłem większy hajsik, by zagrać se póżniej na to, ale sprawdzilem rano, oferte i niestety skapneli się z tym i zmienili godzinę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#547000 06/04/2006 18:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Przed tym sezonem byl jakis towarzyski turniej chyba w Holandii. Braly w nim udzial m.in. Ajax, Arsenal, PSV. Mial to w swojej ofercie BAW. W przerwie meczu przy prowadzeniu jednej druzyny (niepamietam ale chyba byl to chyba mecz Ajax-Arsenal) mozna bylo stawiac zaklady HT/FT robiac kosmiczne surebety po kursach 19. O dziwo BAW normalnie to rozliczyl

#547001 06/04/2006 22:15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Kiedys jak zaczynałem kariere tenisową był mecz Ivanisevic - Bjorkman w Profie Kursy 2.20 - 2.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#547002 06/04/2006 22:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
A ja na takie coś w winunited się złapałem:
[Linked Image]

Na Milwaukee na zwykłe zwycięstwo było 1.15, ale jak dali z handicapem +9.5 po lepszym kursie to sobie zagrałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#547003 07/04/2006 06:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Może podawajcie w tym temacie jakieś pomyłki, które można by obstawić. Które są aktualne co?

#547004 07/04/2006 06:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
Quote
Przed tym sezonem byl jakis towarzyski turniej chyba w Holandii. Braly w nim udzial m.in. Ajax, Arsenal, PSV. Mial to w swojej ofercie BAW. W przerwie meczu przy prowadzeniu jednej druzyny (niepamietam ale chyba byl to chyba mecz Ajax-Arsenal) mozna bylo stawiac zaklady HT/FT robiac kosmiczne surebety po kursach 19. O dziwo BAW normalnie to rozliczyl


Tez wtedy to gralem i zrobili niestety zwroty u mnie:(

A z ostatnich meczy co pamietam i pomylek to w BAW byl na live meczyk centrostalu palac bydgosz z holenderkami(zapomnialem nazwy) o 3 miejsce w pucharze w rosji i w 1 secie przy prowadzeniu palacu bodajze 17-14 lub jakos tak dali na ich zwyciestwo w 1 secie kurs 3.6!!!Jednoczesnie na ich livscorze wynik byl odwrotny,a ja ogladalem mecze na tv3:)niestety byla to siatka pan i jak pamietamy centrostal przegral tego seta a ja wtopilem kase:(Gdyby centrostal wygral to zapewne bylby zwrot:)

#547005 07/04/2006 18:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Teraz na livie w Bet24 jest kurs na Heerenven - Feeyenoord corect score 0:2 NO 8,00ZŁ!!!To jest byk straszny.Bo jak Feeyenoord nie wygra 2:0 to typ wchodzi dobrze rozumiem?

#547006 07/04/2006 18:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
już zablokowali

#547007 07/04/2006 19:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Quote
już zablokowali

Ale przez jakieś 15 minut spokojnie można było to grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#547008 07/04/2006 19:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Niezłe jaja są też, w tym hiszpańskim buku Iberosports.

Podczas wysyłania zakładu wpisujemy stawkę za którą gramy, a obok w okienku, automatycznie pojawia się przewidywana wygrana.
I nie ma w tym nic dziwnego. Jednak nieraz nie pojawia się i wtedy sami wpisujemy ile mamy wygrać, a stawka pozostaje bez zmian.

Ale raczej nie ma się czym podniecać, bo jak się zorientują to nic nie wypłacą.
A przy zleceniu wypłaty na pewno się zorientują.

I wątpię czy jest to solidny buk, sądząc po takich błędach w oprogramowaniu.

#547009 07/04/2006 19:44
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Przykład trochę innego błędu buków - STS ma kurs na 1x meczu Messina - Treviso @ 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#547010 07/04/2006 20:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31
Co do iberosports to za takie praktyki blokuja konta.

#547011 07/04/2006 21:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
tomsport -> a to normalka, sam takie widzialem po kilka razy w toto-mixie, a raz nawet 0,99 !!!! serio, taki nasz najlepszy bukamcher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#547012 07/04/2006 21:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
tomsport -> a to normalka, sam takie widzialem po kilka razy w toto-mixie, a raz nawet 0,99 !!!! serio, taki nasz najlepszy bukamcher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zgadza sie takie historyjki mialo rowniez "Milenium" chyba dotyczylo to kosza !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#547013 07/04/2006 21:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
Panowie może zamiast pisać swoje osiągniecia zbierzemy ekipie i zaczniemy szukać pomyłek.

Ja myślałem o porównywaniu kursów np. buka z czech z kursami z Polski na mecze z Czeskiej ligi.

#547014 07/04/2006 22:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Ja myślałem o porównywaniu kursów np. buka z czech z kursami z Polski na mecze z Czeskiej ligi.

Przy takich porownaniach, nalezy pamietac o roznicach w marzy polskiego i zagranicznego buka. Kiedys porownywalem kursy bodajze z STS z kursami islandzkiego buka na lige islandzka. Bylo np u nich 1,3 a u nas 1,6. Rafałek mnie uswiadomil ze ich buk ma duza, okolo 25% marze i stad ta roznica w kursie. Nie wynikala ona z blednego oszacowania prawdopodobienstwa przes stsowych oddsmakerow(pewnie minimalnie tak), lecz z roznicy w marzy.

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1