|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Ja w tą niedzielę zagrałem za 1200 zł w Toto-mixie na ligę włoską, strzeli-nie strzeli, 26 minut po rozpoczęciu spotkań. W tym momencie, już cztery drużyny strzeliły bramki. Myślałem, że mi nie wypłacą, ale poszedłem dosyć wcześnie w poniedziałek i wypłacili.
Oczywiście chciałem obstawić za więcej, ale zablokowali podczas wysyłania kuponów po 300 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
rob roy -> no ale przeciez w toto-mixie jak grasz zdarzenie po czasie, to na monitorku milej pani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z buka pojawia sie jakies czerwone info ze jest po czasie, mam rozumiec ze jak wysyłałeś w toto, (btw świadomie, czy nieświadomie???) to elegancko system to przyjął?
PS. No i jak to pisał ostatnio już żyła własnie w toto-mixie, lakersi (h 0-8) ładnei postawilem 42 zł (tyle ile mialem w portfelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) i fajnie weszło, i bez pytania wypłacili.
A propos, może nie tyle co pomyłki, ale można zauważyc że buki teraz blokują wiele meczy w greckiej i włoskiej, wiec jakby ktos mial jakiegos cynka lub domysly... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ostatnio znany mecz siena-reggina i panionos-kalamaria (i chyba sampdoria-cagliari) a teraz parma-reggina nna poczatku tygodnia ok. 2,1 teraz poblokowane , ale w Milenium jest ok. 1,9 a widełki 1,75. ciekawe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Chodziło o to, iż pomylili się w Toto-mixie, normalne zakłady na ligę włoską były przyjmowane do godziny 15.00, ale na strzeli-nie strzeli we Włoszech do godziny 15.30 . A zobaczyłem pomyłkę przypadkiem przeglądając ofertę w Internecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
to co napisal kolega Rob-roy utwierdza mnie w przekonaniu ze sa sytuacje w ktorych analityk swiadomy swojej pomylki wyplaca wygrane aby nie narazic sie na op...dol ze strony swoich przelozonych-poprostu lepiej mus ie oplaca narazic firme na jakies tam straty niz wlasne DUPSKO na lanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
A propos tego co pisał Rob-roy, to można powiedzieć że PRAWIE działa. Bo wczoraj przeglądam ofertę toto-mixa, i patrze, a tam ich błąd. Mecz Zenit-Sevilla o 18,00 i tak były przyjmowane zdarzenia na ten mecz, ale na Strzeli-nie strzeli już nie. czyli były przyjmowane do końca - 19,30.
Wiec dziś do szkółki wzięłem większy hajsik, by zagrać se póżniej na to, ale sprawdzilem rano, oferte i niestety skapneli się z tym i zmienili godzinę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Przed tym sezonem byl jakis towarzyski turniej chyba w Holandii. Braly w nim udzial m.in. Ajax, Arsenal, PSV. Mial to w swojej ofercie BAW. W przerwie meczu przy prowadzeniu jednej druzyny (niepamietam ale chyba byl to chyba mecz Ajax-Arsenal) mozna bylo stawiac zaklady HT/FT robiac kosmiczne surebety po kursach 19. O dziwo BAW normalnie to rozliczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Kiedys jak zaczynałem kariere tenisową był mecz Ivanisevic - Bjorkman w Profie Kursy 2.20 - 2.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
A ja na takie coś w winunited się złapałem: [ Linked Image] Na Milwaukee na zwykłe zwycięstwo było 1.15, ale jak dali z handicapem +9.5 po lepszym kursie to sobie zagrałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Może podawajcie w tym temacie jakieś pomyłki, które można by obstawić. Które są aktualne co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
Przed tym sezonem byl jakis towarzyski turniej chyba w Holandii. Braly w nim udzial m.in. Ajax, Arsenal, PSV. Mial to w swojej ofercie BAW. W przerwie meczu przy prowadzeniu jednej druzyny (niepamietam ale chyba byl to chyba mecz Ajax-Arsenal) mozna bylo stawiac zaklady HT/FT robiac kosmiczne surebety po kursach 19. O dziwo BAW normalnie to rozliczyl Tez wtedy to gralem i zrobili niestety zwroty u mnie:( A z ostatnich meczy co pamietam i pomylek to w BAW byl na live meczyk centrostalu palac bydgosz z holenderkami(zapomnialem nazwy) o 3 miejsce w pucharze w rosji i w 1 secie przy prowadzeniu palacu bodajze 17-14 lub jakos tak dali na ich zwyciestwo w 1 secie kurs 3.6!!!Jednoczesnie na ich livscorze wynik byl odwrotny,a ja ogladalem mecze na tv3:)niestety byla to siatka pan i jak pamietamy centrostal przegral tego seta a ja wtopilem kase:(Gdyby centrostal wygral to zapewne bylby zwrot:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Teraz na livie w Bet24 jest kurs na Heerenven - Feeyenoord corect score 0:2 NO 8,00ZŁ!!!To jest byk straszny.Bo jak Feeyenoord nie wygra 2:0 to typ wchodzi dobrze rozumiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Ale przez jakieś 15 minut spokojnie można było to grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
Niezłe jaja są też, w tym hiszpańskim buku Iberosports.
Podczas wysyłania zakładu wpisujemy stawkę za którą gramy, a obok w okienku, automatycznie pojawia się przewidywana wygrana. I nie ma w tym nic dziwnego. Jednak nieraz nie pojawia się i wtedy sami wpisujemy ile mamy wygrać, a stawka pozostaje bez zmian.
Ale raczej nie ma się czym podniecać, bo jak się zorientują to nic nie wypłacą. A przy zleceniu wypłaty na pewno się zorientują.
I wątpię czy jest to solidny buk, sądząc po takich błędach w oprogramowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Przykład trochę innego błędu buków - STS ma kurs na 1x meczu Messina - Treviso @ 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31 |
Co do iberosports to za takie praktyki blokuja konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
tomsport -> a to normalka, sam takie widzialem po kilka razy w toto-mixie, a raz nawet 0,99 !!!! serio, taki nasz najlepszy bukamcher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
tomsport -> a to normalka, sam takie widzialem po kilka razy w toto-mixie, a raz nawet 0,99 !!!! serio, taki nasz najlepszy bukamcher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zgadza sie takie historyjki mialo rowniez "Milenium" chyba dotyczylo to kosza !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39 |
Panowie może zamiast pisać swoje osiągniecia zbierzemy ekipie i zaczniemy szukać pomyłek.
Ja myślałem o porównywaniu kursów np. buka z czech z kursami z Polski na mecze z Czeskiej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja myślałem o porównywaniu kursów np. buka z czech z kursami z Polski na mecze z Czeskiej ligi. Przy takich porownaniach, nalezy pamietac o roznicach w marzy polskiego i zagranicznego buka. Kiedys porownywalem kursy bodajze z STS z kursami islandzkiego buka na lige islandzka. Bylo np u nich 1,3 a u nas 1,6. Rafałek mnie uswiadomil ze ich buk ma duza, okolo 25% marze i stad ta roznica w kursie. Nie wynikala ona z blednego oszacowania prawdopodobienstwa przes stsowych oddsmakerow(pewnie minimalnie tak), lecz z roznicy w marzy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|