i a..."> i a...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#547035 08/04/2006 23:02
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Quote
Gibon : i tak zrobia zwrot więc po co kombinować i się przemęczać mysleniem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

i agree;)

Bonus: Unibet
#547036 08/04/2006 23:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
Różnie to z tym bywa, ale i tak najlepszy błąd zrobił teraz toto-mix, ale pewnie jutro sie skapną i zrobią poprawkę. zajrzyjcie teraz na ich oferte. tongue

#547037 08/04/2006 23:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Quote
rivex tu chodzi o to ze ten mecz byl dzisiaj i bylo 2:1 dla lyonu.

No przeciez wiem, ze w sobote grali. Ale ludzie kombinowali bo na stronce podawane bylo, ze niedziela. Tylko, ze przy takim meczu od razu zauwaza blad. To nie jakas malo znana liga tylko jedna z najsilniejszych: francuska. Tutaj prawdopodobienstwo pomylki buka jest niskie ...

#547038 09/04/2006 06:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
looknijcie sobie toto-mix w ofercie jest jeszcze wlasnie lyon-nice (handicap 0-1,5) po kursie 1,8. Ale pewnie za chwile to ściągną

#547039 09/04/2006 07:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Quote
looknijcie sobie toto-mix w ofercie jest jeszcze wlasnie lyon-nice (handicap 0-1,5) po kursie 1,8. Ale pewnie za chwile to ściągną

co tydzien jakies handi z soboty jest do niedzieli ale nigdy nie zwrocilem uwagi czy odrazu usuwaja to z oferty czy po jakims czasie

#547040 09/04/2006 07:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 440
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 440
Na pomyłkach buków(jak wogóle można nazwać to pomyłką-buk zawsze ma racje) nie zarobicie. Ponieważ jak nawet postawicie na mecz który już był to nie wygracie bo buk się zoorientuje i policzy jako zwrot.Tak samo jest z bardzo zawyżonymi kursami. Jak surebet jest do 10% to jeszcze to jest realne, ale wyższy to wątpie będzie zwrot.

#547041 09/04/2006 07:38
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
To tez zalezy od buka. Wczoraj Winunited przeszedł samego siebie. O godz. 17 rozpoczeł sie wszystkie mecze ligi adriatyckiej (koszykówka) ale ok. 17 30 zepsuł się serwer ze stronką główną tej ligi i wynikami live. Nigdzie nie można było znależć aktualnych wyników. W Winunited możnaby było jednak przyjmowac zakłady na wszystkie mecze do jakoś 19 00, część z nich potem została usunięta, część nie. W Betandwinie także było opoznienie bo można było obstawiać 2 mecze z tej ligi do godz. 19 - na nieszczęście stronka z wynikami ligi adriatyckiej zaczeła działać ok. 19 05 i wtedy nie mozna już było obstawić tych meczów w Betandwinie, ale w Winunited można było. Wcześniej ok. 18 45 znalazłem wynik jednego meczu (końcówka ostatniej kwarty) i szykował sie zdecydowany under wiec postawiłem całą kase (15 euro) na ten under. Kupon oczywiscie wszedł i wygrałem na nim ok. 13 euro - pozytywnie go rozliczyli. Z drugiej strony gdybym nie obstawiał całą kasę i zaczekał trochę to mogłem obstawić na kuponie 5 meczów po kursie 1.85 co dawałoby AKO ponad 20 i to puścić za 10 euro. Ciekaw jestem czy wtedy by to rozliczyli poprawnie - znająć specyfikę funkcjonowania Winunited - pewnie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#547042 09/04/2006 08:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
ja tam postawie na ten handi cup w wynikach jeszcze go nie ma to moze rozlicza a jak nie to trudno i tak gram combo

#547043 09/04/2006 08:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
MJankowski3 nastepnym razem poinformuj o tej pomylce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

na poczatku kiedy winunited rozdawal bonusy mozna bylo sporo zarobic, nie w ta strone nieraz poustawiali handicapy w NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

MILWAUKEE BUCKS - PORTLAND TRAILBLAZERS 19.03.2006 02:30 2 Way Handicap 9.5:0 MILWAUKEE BUCKS 97:93

#547044 09/04/2006 09:00
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Mr X --> okej - poinformuje jak zauważe jakiś błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jezeli chodzi o ten handicap na Milwaukee to tez go zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Poza tym niedawno był sure bet w meczu Inter-Villareal (116%) - kurs na Inter lub remis 1.38 na Villareal 7.30, jeden koles na typosferze dał cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#547045 09/04/2006 11:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
Wlasnie wrócilem z toto-mixa byłem tam rowno z otwarciem, pierwszy klient itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i udalo mi sie zagrac ten Lyon-nice, zagralem za 80zl. Zobaczymy czy teraz mi wypłacą. Ja zdąrzyłem to zagrac, bo chyba póżneij ściągneli. Ciekawe czy ktoś też to grał???

#547046 09/04/2006 11:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
Gibon to daj znac czy wyplaca???

#547047 09/04/2006 11:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
Quote
Gibon to daj znac czy wyplaca???

To wiadomko,że poinformuje, ale tak jak można zobaczyc we wynikach totomixu - http://www.toto-mix.pl/index.php?id=22

widnieje tak już zaklepane:

[Linked Image] [imageshack.us]

tylko nie wiem czy jechac dzisiaj już po wygraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo mieszkam na obrzeżu i mam ok 50 minut dojazdu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a zeby nie zmienili tego do jutra

#547048 09/04/2006 12:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Na pomyłkach buków(jak wogóle można nazwać to pomyłką-buk zawsze ma racje) nie zarobicie. Ponieważ jak nawet postawicie na mecz który już był to nie wygracie bo buk się zoorientuje i policzy jako zwrot.Tak samo jest z bardzo zawyżonymi kursami. Jak surebet jest do 10% to jeszcze to jest realne, ale wyższy to wątpie będzie zwrot.
jakos za MAzarakisa i Hanescu zwrotow nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> podobnie za ten challenger w Meksyku . Trzeba probowac .

Kiedys w Toto pomylili sie i dali kurs na Smasznową z Safiną zamiast 1.8 to 18 i wyplacali przez jakis czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#547049 09/04/2006 12:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jak zajechalem dzis do Toto o 11:30 gdzies to juz zdarzenie to zostalo zablokowane , wielka szkoda bo tylko na darmo kase pobralem z konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#547050 09/04/2006 12:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Był w tym sezonie mecz NHL Detroit Red Wings - Nashville Predators.
Został on przerwany w 12:30 1. tercji przy stanie 0-1 (jeden z zawodników, Jiri Fischer, miał atak serca).

Kilka tygodni później mecz rozegrano od początku z tym, że goście prowadzili 0-1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Znakomita część buków wycofała to spotkanie, ale nie Milenium. Kurs na Nashville na zwycięstwo w 1. tercji 3.35 był więc zawyżony. Ostatecznie goście strzelili w 1. tercji jeszcze jedną bramkę i wygrali pierwsze 20 minut 0-2.

#547051 09/04/2006 13:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Ja byłem równo o 9.40 w Toto-mixie, i już nie można było zagrać na te zdarzenie.

W tamtym tygodniu byłem około 1000 zł do przodu.
Myślałem, że w tym będzie podobnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#547052 09/04/2006 13:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
No wiec, byłem już po odbiór hajsu, ale wypłacili mi zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tak wyszło że akurat byłem w głownym oddziale (na ul. Słowiańskiej) i klientka dziwiła się czemu jest zwrot, ale ja nic na temat jej nie mówiłem (przecież nie powiem że zauwazylem ich pomyłke) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda mi dzisiejszej fatygi do nich.

PS. Z tego co udało mi się ustalić to już o 9,34 tego meczu nie było w ofercie ( bo na tą porę była datowana oferta w tym oddziale i już nie był tego meczu). Natomiast ja zdąrzyłem zagrać ten kupon - jak chceicie to se url=http://img352.imageshack.us/img352/5843/kupon1pw.jpg]looknijcie[/url]

#547053 09/04/2006 13:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242

#547054 09/04/2006 18:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Teraz w bet24 na live można obstawiac Lilestrom - Rosenbiorg.Jest 1:0 dla Lilestrem a można obstawić kto strzelić 1 bramkę bo jest 0:0 na livie w bet24 (sorry za literówki ale śię śpieszyłem zeby to napisać)

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1