|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Żaden wał, minute przed bramką był według mnie ewidentny karny dla Chorwatów, a sędzia dał rożnego. tylko ze nawek karny byłby po czasie, baaardzo rzadko są mecze kiedy sędzia dolicza 5 minut i potem dolicza jeszcze ponad 2 minuty, Bułgarzy grali na czas tak jak każda inna druzyna to robi mając wynik dobry Masz rację, ale są granice grania na czas, w tym przypadku Bulgarzy je ewidentnie przekroczyli. Pewnie trochę racji masz ale inaczej by to wyglądało wszystko gdyby Dynamo strzeliło np w 4.45 minucie doliczonej a inaczej to wygląda jak strzelili 7.30 gdzie sędzia pokazał 5 doliczonego. A tak pozostaje pole do snucia teorii spiskowych, plus dochodzą do tego narodowości obu drużyn i gotowe. Meczu nie grałem ale oglądałem ostatnie 30 minut, wg mnie sędzia nie powinien o tyle przedłużyć meczu po doliczonym czasie, takiego czegoś się nie praktykuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Żaden wał, minute przed bramką był według mnie ewidentny karny dla Chorwatów, a sędzia dał rożnego. tylko ze nawek karny byłby po czasie, baaardzo rzadko są mecze kiedy sędzia dolicza 5 minut i potem dolicza jeszcze ponad 2 minuty, Bułgarzy grali na czas tak jak każda inna druzyna to robi mając wynik dobry rozumiem,że zakład nie wszedł ,ale jeżeli uważasz,że to było normalne co oni wyczyniali w końcówce,to chyba żartujesz,co najmniej 2-3 minuty ukradli w samym doliczonym wijąc się z bólu,zasłużenie przegrali,byli o klasę gorsi nie wiem czy ogladales np. mecz apoel-wisla. tam po golu gospodarzy do konca meczu zostalo okolo 5 czy 6 minut razem z doliczonym czasem bodajze, a gry w tym bylo jakos 2 i sedzia nic wiecej nie przedluzal. wszystko zalezy od sedziego, jego intepretacji i checi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
z brazylii ktos gra cos na noc?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
W.Brytania USA z kobitek peffki  do tego Dynamo z. czuje kase  darmo  uve rzucaj darmoszki na jutro?  Urugwaj -1,5 Hiszpania W.Brytania tak to widze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
W.Brytania USA z kobitek peffki  do tego Dynamo z. czuje kase  darmo  uve rzucaj darmoszki na jutro?  Urugwaj -1,5 Hiszpania W.Brytania tak to widze  zamiast uru moze brazylia pewniejsza z hc? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Odpuście sobie te eliminacje. Nie chcemy takiej drużyny w Lidze Mistrzów.
chyba najlepsze podsumowanie gry Slaska z jednego z portali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
z brazylii ktos gra cos na noc? Corinthians 1DNB aczkolwiek kurs nie powala. Chyba odpuszcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
z brazylii ktos gra cos na noc? Corinthians 1DNB aczkolwiek kurs nie powala. Chyba odpuszcze. flu dnb korci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
z brazylii ktos gra cos na noc? Corinthians 1DNB aczkolwiek kurs nie powala. Chyba odpuszcze. flu dnb korci 2 zespoły w formie, cięzki mecz. Jutro dość spory wybór spotkań, ja odpuszczam Brazylie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
z brazylii ktos gra cos na noc? Corinthians 1DNB aczkolwiek kurs nie powala. Chyba odpuszcze. flu dnb korci 2 zespoły w formie, cięzki mecz. Jutro dość spory wybór spotkań, ja odpuszczam Brazylie.  pewnie ze ciezki ale na zespol w takiej formie DNB po 2.4 to mega kurs co innego cori po 1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Odpuście sobie te eliminacje. Nie chcemy takiej drużyny w Lidze Mistrzów.
chyba najlepsze podsumowanie gry Slaska z jednego z portali a jak lech przegrywal z interem to pewnie sadziles, ze za 3 miesiace wygra z city?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Odpuście sobie te eliminacje. Nie chcemy takiej drużyny w Lidze Mistrzów.
chyba najlepsze podsumowanie gry Slaska z jednego z portali a jak lech przegrywal z interem to pewnie sadziles, ze za 3 miesiace wygra z city? huge aplauz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
city grało poważnie nie olało Lecha 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Tronk zmienie Urugwaj na win i tak zostawie ako bedzie wystarczajace a ta Brazylia ...  pewnie i wygra ale Egipt tym skladem gra juz dlugo specjalnie zlepiany sklad na oly ... a kurs na brazylie marny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
city grało poważnie nie olało Lecha  wiem, tak samo jak juventus
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
city grało poważnie nie olało Lecha  wiem, tak samo jak juventus dokładnie ligia eur służy przekrętom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Co tu porównujecie, Lech na moje oko miał lepszą kadrę niż obecny Śląsk.Mieli Rudniewa a w Śląsku kto ? Nie ma takiego.
Śląsk tego majstra zdobył na farcie, jak Legia wygrała 1 mecz na 9 to o czym tu mowa.Mało brakło mistrz by do Kielc zawędrował to o czym dyskusja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ja uważam że WKS ma szanse wyjść z grupy LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Co tu porównujecie, Lech na moje oko miał lepszą kadrę niż obecny Śląsk.Mieli Rudniewa a w Śląsku kto ? Nie ma takiego.
Śląsk tego majstra zdobył na farcie, jak Legia wygrała 1 mecz na 9 to o czym tu mowa.Mało brakło mistrz by do Kielc zawędrował to o czym dyskusja. no tak. tak samo chelsea zdobylo lm na farcie, grecja wyszla z grupy na me na farcie itp itd oczywiscie nie patrzac za bardzo wstecz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|