Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
A tak w ogóle jeżeli chodzi o taktykę gry jestem za grą bez szarżowania zbyt dużą stawką.
Wspieranie się niezłymi typerami jak:
http://www.sportsobserver.com/sportsobserver/betadvice/new/index_new.htm
A swoje typki gram za mniejszą stawkę.
W ogóle granie typów ludzi w gazie ma z pewnością wielki sens.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Cześć Zbychal,

ja również bukmacherkę traktuję jako inwestowanie. Mój sposób - do gry przeznaczam ok. 5-10% aktualnych oszczędności.

Ten kapitał dzielę na flat betting (ok. 70-80%) i progresję 5-stopniową (odsyłam do mojego tematu, który prowadziłem na forum zanim mnie do tego zniechęcono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - jeżeli jesteś zainteresowany, odsyłam do archiwum z okolic grudnia).

Jest to świetny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

PS Aha, polecam konta jednak internetowe - ryzyko wpadki praktycznie zerowe, a dużo plusów m.in. brak podatku, aktualna oferta, obsługa z domu, promocje...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
Quote
Oryginalnie wysłał Diao:
[qb]Zbychal - jeśli chcesz traktować bukmacherkę jako inwestycję jest na to jeden jedyny pewny sposób. Graj na SUREWINY (surbety)! Niby na jednym meczu zarobisz zazwyczaj od 1 do 10 %, ale przy dużych sumach wyjdziesz na tym naprawdę nieźle, no i przy zerowym ryzyku. Na początku będziesz miał troche zabawy z wyszukiwaniem takowych zdarzeń, ale po kilku tygodniach czekają Cię prawdziwe rarytasy:) - nawet po kilkadziesiąt procent!!! Podstawa to kilka lub nawet kilkanaście kont, troche kasy no i dosyć sporo czasu. Musisz tez pamiętać o jednej zasadzie w tej zabawie: CZAS TO PIENIĄDZ:) - im szybciej znajdziesz tym więcej zarobisz, bo polujących na takie okazje jest naprawdę sporo. To tyle ode mnie. Życzę powodzenia![/qb]
Przede wszystkim ODRADZAM koncentrowanie sie na surebetach - chyba ze jestes pewien, ze kazdy zaklad, ktory zawrzesz bedzie uznany za wazny, szczegolnie jesli codziennie zagrasz pare takich surebetow. Co w momencie gdy dostaniesz zwrot za zaklad, ktory powinien byc wygrany (bo zagralo to tyle osob, ze bukmacher 'musi' niejako wyslac Ci informacje, ze po prostu 'wystawiono omyslkowe kursy')?
I za jaki niby % banku nalezaloby grac surebety? Bo jesli chcialbyc grac za wiecej niz 10% to za duze ryzyko.
A jesli za mniej - to bez sensu...
Zapewniam Cie, ze jesli jestes dobry, jestes w stanie znalezc raz na jakis pozycje 'bankowa' i to po kursie wiekszym niz 1,15 (a przeciez 15% surebet to i tak sporo - wiem, wiem, sa i po 50%, tylko nie slyszalem zeby ktos to zagral za duze pieniadze i je odebral)
Oczywiscie moge sie myslic, wiec dyskutujmy dalej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał zbychal:
[qb]
No i teraz mam pierwszy problem podatkowy-właściwie dla większych kwot granie u buka w necie jest ciężkie, bo co zrobić jeżeli chcę wypłacić kasę i wchodzi przelew do banku na grubszą kwotę-obawiam się, że mogą powiadomić odpowiednie władze i obłożą mnie jakimś podatkiem dochodowym.
Czy pozostaje mi granie w Totomixie, STSie i Profesjonale?
[/qb]
A nie mozesz wiekszej kwoty rozlozyc na mniejsze i regularnie wplacac na konto? Np 10 tys na 20 x 500? Na taka sume nikt nie zwroci uwagi...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał zmarcin:
[qb]zbychal:

Spróbuj progresji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale najpierw zobacz jak to działa przez jakiś czas zanim zaczniesz grać...[/qb]
Bez urazy, ale to chyba poważny człowiek...

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1