|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Panowie czegos nie rozumiem
Frytka/Matka - Lopez/Ferrer 1,30 - 3,00
kursy nieporozumienie dla mnie. Nasi nie nawidza grac na trawiem a wydaje mi sie ze co jak co ale na olimpiadzie Ferrer z Lopezem sie spreza. Dla mnie spore value. Tylko że doświadczenie naszych a Hiszpanów to kilka poziomów roznicy w dodatku Lopez to co etraz gra to jest przykre. nie felek, tylko marc lopez a to juz lepiej.Chociaz MArcowi lepiej sie gra z Granollersem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Panowie czegos nie rozumiem
Frytka/Matka - Lopez/Ferrer 1,30 - 3,00
kursy nieporozumienie dla mnie. Nasi nie nawidza grac na trawiem a wydaje mi sie ze co jak co ale na olimpiadzie Ferrer z Lopezem sie spreza. Dla mnie spore value. Tylko że doświadczenie naszych a Hiszpanów to kilka poziomów roznicy w dodatku Lopez to co etraz gra to jest przykre. z tymi kilkoma poziomami różnicy to przesadziłem. Felkowi Lopezowi nie jest obca gra w deblu, swego czasu fajnie pogrywał w parze z Verdasco. A to, że Ferrer nie grywa - no i co z tego. Taki Nadal też nie grywa, a raz na ruski rok zagra w parze z Markiem Lopezem i grzeje równo. Olimpiada to dodatkowa motywacja - tytulu broni Federer - Wawrinka a wiec Panowie ktorzy debla w ciagu roku unikaja jak ognia  Dla mnie spore value, umiejetnosci po stronie Hiszpanow,kurs nieporozumienie jak na olimpiade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
Łajza włoska, daj pan spokój co za leszcz Hehe tak jak Rosol.Tutaj było 5-5 0-30 i 40-a i od tego momentu Bolelli ugrał 1 gema...  Rosol 40-0 i taka szansa żeby Kolbe połamać to sam traci robiąc 2 df i nie konczy łatwej piłki.To jeszcze na dodatek były nowe piłki  . Tylko że ani razu serwisem nie trafił to nie ma co się dziwić  .Drewniak ofensywny  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
czytalem na forum ...``Now that I'm getting older, maybe I'm not thinking so much on court and letting it flow. The grass season was good for me, but I'm still a bit tired.'' x-man... moze puscic z ebdenem tym bardziej ze ma tam slaby rekord 1 na 6 mecz w LA... dobry kurs smialo set ebden mozna walnnac... co o tym sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
czytalem na forum ...``Now that I'm getting older, maybe I'm not thinking so much on court and letting it flow. The grass season was good for me, but I'm still a bit tired.'' x-man... moze puscic z ebdenem tym bardziej ze ma tam slaby rekord 1 na 6 mecz w LA... dobry kurs smialo set ebden mozna walnnac... co o tym sadzicie? Może przegrać ale Ebden to serwis,dobra gra pod siatką i forehand.W wymianach nieregularny.Lepiej sobie jakiś over gemowy w tym meczu zagrać bo wydaje się że 3 sety bedą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja gram xmana tam tak niech se pierdoli ze zmeczony, na igrzyska nie jedzie to co ma do roboty? chcialby puscic to by w 1rundzie powalkowal i zarobil ladna kase bo gral z lolkiem jakims, aa i debla z rubenem wczoraj wygral 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
Ciekawe jak Angelinos zagra z Violą. 5.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
Angelinos break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
Bwin nie ma live szkoda a miało być  . Viola by nawet ze Smołą przegrał  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
baran jak wybronil z 15-40 uff  koncz kacapa w 2setach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
Jednak bwin dało live i zagrałem po 2.6 na Greka teraz ma podwójne przełamanie w 1 secie 4-1  . Jeszcze daleka droga do wygranej  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ktorys buk juz wystawil kursy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ktorys buk juz wystawil kursy ? bwin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
ktorys buk juz wystawil kursy ? Na jakie spotkanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ktorys buk juz wystawil kursy ? bwin  nawet nie mam pojecia dlaczego ale kilka lat temu mi tam konto zabolokowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,686 |
ktorys buk juz wystawil kursy ? Na jakie spotkanie? chodzi o Londyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
Angelinos ładnie 6-2.Teraz będzie trudniej.W bet365 dawali 5.5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415 |
Angelinos brejk 
|
|
|
Link skopiowany do schowka