Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 43 1 2 38 39 40 41 42 43
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by tronk
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by Geremi
Panowie czegos nie rozumiem

Frytka/Matka - Lopez/Ferrer 1,30 - 3,00

kursy nieporozumienie dla mnie. Nasi nie nawidza grac na trawiem a wydaje mi sie ze co jak co ale na olimpiadzie Ferrer z Lopezem sie spreza. Dla mnie spore value.
Tylko że doświadczenie naszych a Hiszpanów to kilka poziomów roznicy w dodatku Lopez to co etraz gra to jest przykre.

nie felek, tylko marc lopez

a to juz lepiej.Chociaz MArcowi lepiej sie gra z Granollersem

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by Geremi
Panowie czegos nie rozumiem

Frytka/Matka - Lopez/Ferrer 1,30 - 3,00

kursy nieporozumienie dla mnie. Nasi nie nawidza grac na trawiem a wydaje mi sie ze co jak co ale na olimpiadzie Ferrer z Lopezem sie spreza. Dla mnie spore value.
Tylko że doświadczenie naszych a Hiszpanów to kilka poziomów roznicy w dodatku Lopez to co etraz gra to jest przykre.

z tymi kilkoma poziomami różnicy to przesadziłem. Felkowi Lopezowi nie jest obca gra w deblu, swego czasu fajnie pogrywał w parze z Verdasco. A to, że Ferrer nie grywa - no i co z tego. Taki Nadal też nie grywa, a raz na ruski rok zagra w parze z Markiem Lopezem i grzeje równo.

Olimpiada to dodatkowa motywacja - tytulu broni Federer - Wawrinka a wiec Panowie ktorzy debla w ciagu roku unikaja jak ognia grin

Dla mnie spore value, umiejetnosci po stronie Hiszpanow,kurs nieporozumienie jak na olimpiade.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Originally Posted by pawel Wafel
Łajza włoska, daj pan spokój co za leszcz

Hehe tak jak Rosol.Tutaj było 5-5 0-30 i 40-a i od tego momentu Bolelli ugrał 1 gema... laugh
Rosol 40-0 i taka szansa żeby Kolbe połamać to sam traci robiąc 2 df i nie konczy łatwej piłki.To jeszcze na dodatek były nowe piłki laugh. Tylko że ani razu serwisem nie trafił to nie ma co się dziwić puke.Drewniak ofensywny puke.

Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
ebden do gry z xmanem?

Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
czytalem na forum ...``Now that I'm getting older, maybe I'm not thinking so much on court and letting it flow. The grass season was good for me, but I'm still a bit tired.'' x-man... moze puscic z ebdenem tym bardziej ze ma tam slaby rekord 1 na 6 mecz w LA... dobry kurs smialo set ebden mozna walnnac... co o tym sadzicie?

Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Originally Posted by podek44
czytalem na forum ...``Now that I'm getting older, maybe I'm not thinking so much on court and letting it flow. The grass season was good for me, but I'm still a bit tired.'' x-man... moze puscic z ebdenem tym bardziej ze ma tam slaby rekord 1 na 6 mecz w LA... dobry kurs smialo set ebden mozna walnnac... co o tym sadzicie?

Może przegrać ale Ebden to serwis,dobra gra pod siatką i forehand.W wymianach nieregularny.Lepiej sobie jakiś over gemowy w tym meczu zagrać bo wydaje się że 3 sety bedą.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ja gram xmana tam tak niech se pierdoli ze zmeczony, na igrzyska nie jedzie to co ma do roboty? chcialby puscic to by w 1rundzie powalkowal i zarobil ladna kase bo gral z lolkiem jakims, aa i debla z rubenem wczoraj wygral wink


Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Ciekawe jak Angelinos zagra z Violą. 5.5 laugh

Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Angelinos break laugh

Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Bwin nie ma live szkoda a miało być puke.
Viola by nawet ze Smołą przegrał sonar.

ATP #5475429 27/07/2012 03:27
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
baran jak wybronil z 15-40 uff aplauz

koncz kacapa w 2setach boks

Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Jednak bwin dało live i zagrałem po 2.6 na Greka teraz ma podwójne przełamanie w 1 secie 4-1 ooo.
Jeszcze daleka droga do wygranej smile.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Marinko teraz

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
ktorys buk juz wystawil kursy ?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by NanekHKS
ktorys buk juz wystawil kursy ?

bwin cool

Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Originally Posted by NanekHKS
ktorys buk juz wystawil kursy ?

Na jakie spotkanie?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by tronk
Originally Posted by NanekHKS
ktorys buk juz wystawil kursy ?

bwin cool

nawet nie mam pojecia dlaczego ale kilka lat temu mi tam konto zabolokowali grin

ATP #5475452 27/07/2012 03:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,686
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,686
Originally Posted by ATP
Originally Posted by NanekHKS
ktorys buk juz wystawil kursy ?

Na jakie spotkanie?
chodzi o Londyn

Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Angelinos ładnie 6-2.Teraz będzie trudniej.W bet365 dawali 5.5.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
A
ATP Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 415
Angelinos brejk cool

Strona 40 z 43 1 2 38 39 40 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, rafal08, betowiec, Lukasz111, kamel), 1,044 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,199
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1