|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Brazylia z Rosją w kosza 1 pkt przegrała  a ty cos tak wyskoczyl jak Filip z konopii ? Rosjanie to pieprzeni minimalisci. Putinki to samo... jutro gram Australie bez zastanowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
USA trafiła z formą to już widać.Polska i Brazylia prawdopodobnie też.Moim zdaniem Rosja do jest do ogrania przez te 3 zespoły.A czy bułgaria jest aż tak silna jak w meczu z Wielką Polską pokaże ich mecz z włochami. tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Brazylia z Rosją w kosza 1 pkt przegrała  a ty cos tak wyskoczyl jak Filip z konopii ? Rosjanie to pieprzeni minimalisci. Putinki to samo... jutro gram Australie bez zastanowienia W piłkę to się zgodzę, ale Brazylia w kosza że tak gra to szok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
bedą makarony na tvp sport or jakis stream ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
bedą makarony na tvp sport or jakis stream ? niby ma byc.Moro figurską szybko wyjebali ze studia olimpijskiego  nawet na feju jest "won ze studia olimpijskiego moro figurska" Cieżko było jej słuchać
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
bedą makarony na tvp sport or jakis stream ? niby ma byc.Moro figurską szybko wyjebali ze studia olimpijskiego  nawet na feju jest "won ze studia olimpijskiego moro figurska" Cieżko było jej słuchać Powiem więcej skompromitowała się chyba bardziej niż jej narzeczony w radiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Włosi na tvp sport. wolałbym amerykanów w kosza obejrzeć. italia macie 60 minut i wyp... pod prysznic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Włosi na tvp sport. wolałbym amerykanów w kosza obejrzeć. italia macie 60 minut i wyp... pod prysznic na eurosporcie beda jankesi ale chyba po recznej ok polnocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Wlk Brytania chyba 120 ranking dają rade chłopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97 |
W UK ten sport ledwo istnieje. U mnie w Bristolu jest zespol z drugiej ligi. Ponad polowa zawodnikow to imigranci z Europy Sr-Wsch (wiekszosc to Polacy) - amatorzy grajacy po godzinach pracy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
W UK ten sport ledwo istnieje. U mnie w Bristolu jest zespol z drugiej ligi. Ponad polowa zawodnikow to imigranci z Europy Sr-Wsch (wiekszosc to Polacy) - amatorzy grajacy po godzinach pracy. Znajoma z bloku gra w takim zespole na wyspach w Birmingham.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
my tak przezywalismy wygrana z Italy a oni tu w dupe od GBR dostaja haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Chyba przeliczymy się, że Włosi wygrają z Bułgarami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Włosi wygraja z Bułgarami IMO -1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
jak zapatrujecie sie na Chinki?? Kanarkowe tragedie graja powinien byc wyrownany mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
jak zapatrujecie sie na Chinki?? Kanarkowe tragedie graja powinien byc wyrownany mecz ja raczej over 182,5 i myslę o overku w meczu Japonek z Rosjankami.. Rosjanki powinny seta stracic.. Do tego GBR +8,5 w ręcznej z Angolą wygląda fajnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 200 |
Panowie, mysle o zagraniu dosc grubo Rosjanek dzisiaj, sadzicie ze jest szansa, ze moga to przegrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
kurde ja chyba pogram te Chinki, w meczu z USA nawiazaly walke, gdyby nie koncowki mogly spokojnie ugrac 2 sety
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190 |
kurde ja chyba pogram te Chinki, w meczu z USA nawiazaly walke, gdyby nie koncowki mogly spokojnie ugrac 2 sety Niby Brazylijki ostro pod forma, ale odstrasza troche H2H, chyba ostatnie 10 spotkań to 10-0 dla Kanarkówek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 200 |
Panowie, mysle o zagraniu dosc grubo Rosjanek dzisiaj, sadzicie ze jest szansa, ze moga to przegrac?
|
|
|
Link skopiowany do schowka