Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Gimlak, sorry ale glupoty gadasz. Ja nie znam nikogo kto uzywa rozdzielczosc 800x600 - wszyscy moi znajomi maja rozdzielczosc 1024x768 lub 1280x1024 - to ze wy w pracy robicie na jakichs archaicznych monitorach to wasz problem i nie widze sensu zanizania serwisu tylko z tego powodu.

PS.
Jesli chodzi o szate graficzna -to 5+ - reszta bukow moze sie schowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bardzo profesjonalnie zrobiona

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam
Krotko -sts w najblizszej przyszlosci nie bedzie internetowym bukmacherem.Moze to sie stac ale dopiero za 2-3 lata i to tyle.Witryna ktora szykuja nie ma nic wspolnego z obstawianiem on line

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał b6:
[qb]Gimlak, sorry ale glupoty gadasz. Ja nie znam nikogo kto uzywa rozdzielczosc 800x600 - wszyscy moi znajomi maja rozdzielczosc 1024x768 lub 1280x1024 - to ze wy w pracy robicie na jakichs archaicznych monitorach to wasz problem i nie widze sensu zanizania serwisu tylko z tego powodu.

[/qb]
no coz. w domu tez uzywam 1024 a w pracy wyjatkowo mam 800 (jako jedyny ale powodem nie jest stary komp). ale wierz mi duzo osob korzysta z tej nizszej rozdzielczosci. tak czy inaczej nie robilbym strony ktora TYLKO od 1024 jest do uzytkowania. owszem - moze w nizszych gorzej wygladac, ale tez nie moze byc tak ze nie da sie z niej korzystac.

a to czy 5+ czy 3+ to juz kwestia gustu.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
STS tylko robi nowa strone , a nie przyjmowanie zakladow on-line <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie wiem skad ten pomysl w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
Jednak cos w trawie piszczy , pozyjemy zobaczymy moze jeszcze nie teraz ale moze za pare miesiecy.................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
jak dla mnie to ta nowa strona jest strasznie chaotyczna i wszystko wyskakuje w malych okienkach ktore trzeba scrollowac

Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
kiedy wystartuje ta nowa strona STS:/?! bo stara nie dziala juz...

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1