|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
To samo mam wiec poczekam do nocy bo im serwer wymiękł chyba  A te 5$ w cash to na pokera czy na casino i zaklady etz, nie wiecie|?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
a mi na kompie nie działa żaden soft z sieci ipoker, jak tylko zalauduje i pojawia się lobby to przycina, a na kursorze pojawia się klepsydra, wie ktoś o co chodzi? Z freewall i antywirusami już kombinowałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Betway [ r1.betway.com] przysłał mi maila że mam 35spinów na Hitman do wykorzystania (to nie jest moja pomyłka) do wtorku 10lipca  Po zalogowaniu się do softu okazało się że 35spinów jest ale na Loaded Tak więc polecam sprawdzić maile bądź soft.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Wlasnie mialem to pisac  W Gnuf [ ads.mrgreen.com] to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
w Betsafe [ record.affiliatelounge.com] norki na gladiatora maja 50kr moze Polacy tez cos kod: GLADIATOR
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Jeżeli Użytkownik bet-at-home.com [ ads.mrgreen.com] Mikołaj P. (14***040) zaloguje się dzisiaj, 08-08-12 do 23:59 (GMT +2), zostanie dodane automatycznie do jego Konta gracza 2300,00 €, w przeciwnym wypadku kwota kolejnej wygranej wzrasta o 50 € a jutrzejszy zwycięzca otrzymuje przy zalogowaniu się na swoje Konto gracza 2350,00 €.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Wygral ktos to w ogole?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Tak i juz bylo pisane o tym kilka razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
Dostalem wlasnie bon od Stargames [ stargames.com] 10 euro:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Book of ra tez potrafi pierdyknac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
tylko zęby wypluć głupie 500$ za 4$ najpierw musi dwa razy więcej zabrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
mi dalo 4 siodemki za 300 zl i pozniej zmienilem maszyne i jakos posypalo dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Jak zwykle  . Zauwaz ze tam ma bardzo duzo bogatych do zabierania wiec na stawkach jakich gra standardowy gracz z PL czesto daje kase To ile osob wygrywa i wyplaca to sie w glowie nie miesci .Za to na forach wiecznie placz sfrustrowanych ludzi . No tak to Polska oczywiscie Z reszta nie prowadzimy tej dyskusji dalej .Twoje poglady doskonale znam bo mialem je juz okazje przeczytac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
dużo ludzie wypłaca  ale za to ile wpłaca nie róbmy sobie jaj na 100% wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Polakow wiecej wplaca  Twoje pierdo/lenie zaslyszanych lub przeczytanych rzeczy wnerwia mnie na maxa .Jak nie chcesz zmieniac nicku znowu to juz tu nie pisz.Chyba,ze mozesz udowodnic to co napisales . Bo Ja moge udowodnic to o czym pisze ,ale na pewno nie Tobie
|
|
|
Link skopiowany do schowka