|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87 |
Oryginalnie wysłał verseau: [qb]Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.[/qb] hmm a gdzie to masz te forum i jakies abc poczatkuacego ?? ja czegos takiego nie widze wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312 |
moment odbierania kasy jest najlepszy... na stronce,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i kalkulatorek fajny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Oryginalnie wysłał krystian99: [qb] Oryginalnie wysłał verseau: [qb]Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.[/qb] hmm a gdzie to masz te forum i jakies abc poczatkuacego ?? ja czegos takiego nie widze wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] No przeciez na stronie glownej jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87 |
Oryginalnie wysłał verseau: [qb] Oryginalnie wysłał krystian99: [qb] Oryginalnie wysłał verseau: [qb]Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.[/qb] hmm a gdzie to masz te forum i jakies abc poczatkuacego ?? ja czegos takiego nie widze wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] No przeciez na stronie glownej jest.[/qb] wiesz...nie wiem czy zauwazyles ale niektorym sie narazie wogole stronka nie chce wystetlic a ja mam u gory jakies biale pole feeeee wrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Oryginalnie wysłał krystian99: [qb] Oryginalnie wysłał verseau: [qb] Oryginalnie wysłał krystian99: [qb] Oryginalnie wysłał verseau: [qb]Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.[/qb] hmm a gdzie to masz te forum i jakies abc poczatkuacego ?? ja czegos takiego nie widze wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] No przeciez na stronie glownej jest.[/qb] wiesz...nie wiem czy zauwazyles ale niektorym sie narazie wogole stronka nie chce wystetlic a ja mam u gory jakies biale pole feeeee wrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] U mnie wszystko smiga bardzo dobrze,zadnych problemow nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87 |
heh wiesz ale narazie nie wszystkim sie wyswietla ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a jest na tej stronce taka opcja gdzies jak wyswietl wszystkie kursy np na sobote 06.03.2004 ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Oryginalnie wysłał krystian99: [qb]heh wiesz ale narazie nie wszystkim sie wyswietla ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a jest na tej stronce taka opcja gdzies jak wyswietl wszystkie kursy np na sobote 06.03.2004 ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Cala oferte mam bardzo dokladnie podana,wszystkie ligi i dyscypliny na caly weekend.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87 |
ale w co klikasz chcac wyswietlic sobie wszystkie KURSY NA SOBOTE???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
ja mysle że jeszcze dopracują stronke przez ten tydzień nawet wysłałem wiadomość do nich co jeszcze zamierzają zrobić i kiedy bedzie możliwość obstawiania przez neta meczyków !! zobaczymy co odpiszą ale ja myśle że nie prędko bo najpierw muszą dopracować tą strone chociaż do potrzeb naszych żeby mozna było sprawdzić sobie na weekend meczyki pare dni wcześniej a także lepszą dostępność strony bo u moich kumpli nie wchodzi a jak wejdzie to prawie nic nie wyświetla żadnych zakładek !! Pewnie za 2-3 dni zrobią wszystko elegancko jak toto-mix potrafi to STS napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]Spoko stronke STS zrobił oferta wygląda jak u internetowych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jest mniej przejrzysta moim zdaniem ale zawsze to coś nowego trzeba sie przyzwyczaić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> www.STS.pl [ sts.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Dobrze, ze sie rozwijaja polskie buki online (pewnie teraz czas na profa) tylko, ze ta stronka STS ma za duzo wladowane bajerow, za malo przejrzystosci, estetyki itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87 |
Oryginalnie wysłał nesta: [qb] Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]Spoko stronke STS zrobił oferta wygląda jak u internetowych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jest mniej przejrzysta moim zdaniem ale zawsze to coś nowego trzeba sie przyzwyczaić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> www.STS.pl [ sts.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Dobrze, ze sie rozwijaja polskie buki online (pewnie teraz czas na profa) tylko, ze ta stronka STS ma za duzo wladowane bajerow, za malo przejrzystosci, estetyki itp.[/qb] nesta wyswietla ci sie forum i wszytstko ?? u mnie jest u gory biale duuuuze pole : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
Sprostowanie:Można sprawdzic mecze na weekend Trzeba poprostu wybrać dyscypline i kliknąć pokaż kursy albo wejść "terminy rozgrwek" i tam wybiera sie za ile zdarzenia sie odbędą np za 1 dzień za 2 itp !! Troszke dopracować to i bedzie git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Oryginalnie wysłał krystian99: [qb]ale w co klikasz chcac wyswietlic sobie wszystkie KURSY NA SOBOTE???[/qb] Po lewej stronie jest lista kursowa i moge wybrac wg.dyscypliny,terminu rozgrywek (jest mozliwy wybor od 1 godz. do 6 dni)i od wysokosci kursow (klikam w to i moge wybrac kurs ktory mi pasuje na 1 lub x lub 2) U mnie jest wszystko jak nalezy. serio tego nie widzisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87 |
Oryginalnie wysłał verseau: [qb] Oryginalnie wysłał krystian99: [qb]ale w co klikasz chcac wyswietlic sobie wszystkie KURSY NA SOBOTE???[/qb] Po lewej stronie jest lista kursowa i moge wybrac wg.dyscypliny,terminu rozgrywek (jest mozliwy wybor od 1 godz. do 6 dni)i od wysokosci kursow (klikam w to i moge wybrac kurs ktory mi pasuje na 1 lub x lub 2) U mnie jest wszystko jak nalezy. serio tego nie widzisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] wiesz ... ale chodzi mi ogolonie w co klikasz jesli chcesz WYSWIETLIC NA JEDNEJ STRONIE WSZYSTKIE KURSY Z WSZYSTKICH DYSCYPLIN NA CALY SOBOTNI DZIEN?? no slucham ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
te białe pole to spowodowane pewnie rodzajem łącza bo tam od ch... banerów i tych zakładek i niektóre łącza są zasłabe jak dużo ludzi wchodzi w tym samym czasie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87 |
Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]te białe pole to spowodowane pewnie rodzajem łącza bo tam od ch... banerów i tych zakładek i niektóre łącza są zasłabe jak dużo ludzi wchodzi w tym samym czasie!![/qb] werpin na moje oko wyglada to tak jakby narazie tam cos robili !! a wogole nie widze zakladki forum jakies to abc poczatkujacego itepe itede...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
krystian99 jeśli chcesz wszystkie dyscypliny to zaznaczasz przy każdej dyscyplinie i wchodzisz w zakładke terminy rozgrywki i wybierasz jak dzischcesz zobaczyć to wybierasz za 2 dni i tam inne są za pare godzin za 2 dni itp. i wszystko ładnie wyświetla !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230 |
Jak się okazuje powodem tego że niektórym (także mi) nie wyświetlała się strona sts była mała różnica w adresie. Oto link do nowej witryny sts [ sts.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka