Nawet forum maja..."> Nawet forum maja...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#55008 04/03/2004 23:22
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.

Bonus: Unibet
#55009 04/03/2004 23:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.[/qb]
hmm a gdzie to masz te forum i jakies abc poczatkuacego ?? ja czegos takiego nie widze wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#55010 04/03/2004 23:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
M
mk Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
moment odbierania kasy jest najlepszy... na stronce,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
i kalkulatorek fajny...

#55011 04/03/2004 23:28
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał krystian99:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.[/qb]
hmm a gdzie to masz te forum i jakies abc poczatkuacego ?? ja czegos takiego nie widze wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
No przeciez na stronie glownej jest.

#55012 04/03/2004 23:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał krystian99:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.[/qb]
hmm a gdzie to masz te forum i jakies abc poczatkuacego ?? ja czegos takiego nie widze wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
No przeciez na stronie glownej jest.[/qb]
wiesz...nie wiem czy zauwazyles ale niektorym sie narazie wogole stronka nie chce wystetlic a ja mam u gory jakies biale pole feeeee wrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#55013 04/03/2004 23:32
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał krystian99:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał krystian99:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Fajny jest ten motyw ABC poczatkujacego i punkt 6 gdzie gosc odbiera kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nawet forum maja i jest Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogolnie estetycznie nawet fajnie wyglada.[/qb]
hmm a gdzie to masz te forum i jakies abc poczatkuacego ?? ja czegos takiego nie widze wrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
No przeciez na stronie glownej jest.[/qb]
wiesz...nie wiem czy zauwazyles ale niektorym sie narazie wogole stronka nie chce wystetlic a ja mam u gory jakies biale pole feeeee wrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
U mnie wszystko smiga bardzo dobrze,zadnych problemow nie ma.

#55014 04/03/2004 23:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
heh wiesz ale narazie nie wszystkim sie wyswietla ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a jest na tej stronce taka opcja gdzies jak wyswietl wszystkie kursy np na sobote 06.03.2004 ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#55015 04/03/2004 23:42
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał krystian99:
[qb]heh wiesz ale narazie nie wszystkim sie wyswietla ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a jest na tej stronce taka opcja gdzies jak wyswietl wszystkie kursy np na sobote 06.03.2004 ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Cala oferte mam bardzo dokladnie podana,wszystkie ligi i dyscypliny na caly weekend.

#55016 04/03/2004 23:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
ale w co klikasz chcac wyswietlic sobie wszystkie KURSY NA SOBOTE???

#55017 04/03/2004 23:45
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
ja mysle że jeszcze dopracują stronke przez ten tydzień nawet wysłałem wiadomość do nich co jeszcze zamierzają zrobić i kiedy bedzie możliwość obstawiania przez neta meczyków !! zobaczymy co odpiszą ale ja myśle że nie prędko bo najpierw muszą dopracować tą strone chociaż do potrzeb naszych żeby mozna było sprawdzić sobie na weekend meczyki pare dni wcześniej a także lepszą dostępność strony bo u moich kumpli nie wchodzi a jak wejdzie to prawie nic nie wyświetla żadnych zakładek !! Pewnie za 2-3 dni zrobią wszystko elegancko jak toto-mix potrafi to STS napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55018 04/03/2004 23:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]Spoko stronke STS zrobił oferta wygląda jak u internetowych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jest mniej przejrzysta moim zdaniem ale zawsze to coś nowego trzeba sie przyzwyczaić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> www.STS.pl [sts.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Dobrze, ze sie rozwijaja polskie buki online (pewnie teraz czas na profa) tylko, ze ta stronka STS ma za duzo wladowane bajerow, za malo przejrzystosci, estetyki itp.

#55019 04/03/2004 23:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]Spoko stronke STS zrobił oferta wygląda jak u internetowych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jest mniej przejrzysta moim zdaniem ale zawsze to coś nowego trzeba sie przyzwyczaić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> www.STS.pl [sts.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Dobrze, ze sie rozwijaja polskie buki online (pewnie teraz czas na profa) tylko, ze ta stronka STS ma za duzo wladowane bajerow, za malo przejrzystosci, estetyki itp.[/qb]
nesta wyswietla ci sie forum i wszytstko ?? u mnie jest u gory biale duuuuze pole : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#55020 04/03/2004 23:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
Sprostowanie:Można sprawdzic mecze na weekend Trzeba poprostu wybrać dyscypline i kliknąć pokaż kursy albo wejść "terminy rozgrwek" i tam wybiera sie za ile zdarzenia sie odbędą np za 1 dzień za 2 itp !! Troszke dopracować to i bedzie git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55021 04/03/2004 23:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
M
mk Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 312
u mnie wsio ok...

#55022 04/03/2004 23:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał krystian99:
[qb]ale w co klikasz chcac wyswietlic sobie wszystkie KURSY NA SOBOTE???[/qb]
Po lewej stronie jest lista kursowa i moge wybrac wg.dyscypliny,terminu rozgrywek (jest mozliwy wybor od 1 godz. do 6 dni)i od wysokosci kursow (klikam w to i moge wybrac kurs ktory mi pasuje na 1 lub x lub 2)
U mnie jest wszystko jak nalezy.
serio tego nie widzisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#55023 04/03/2004 23:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał krystian99:
[qb]ale w co klikasz chcac wyswietlic sobie wszystkie KURSY NA SOBOTE???[/qb]
Po lewej stronie jest lista kursowa i moge wybrac wg.dyscypliny,terminu rozgrywek (jest mozliwy wybor od 1 godz. do 6 dni)i od wysokosci kursow (klikam w to i moge wybrac kurs ktory mi pasuje na 1 lub x lub 2)
U mnie jest wszystko jak nalezy.
serio tego nie widzisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
wiesz ... ale chodzi mi ogolonie w co klikasz jesli chcesz WYSWIETLIC NA JEDNEJ STRONIE WSZYSTKIE KURSY Z WSZYSTKICH DYSCYPLIN NA CALY SOBOTNI DZIEN?? no slucham ....

#55024 04/03/2004 23:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
te białe pole to spowodowane pewnie rodzajem łącza bo tam od ch... banerów i tych zakładek i niektóre łącza są zasłabe jak dużo ludzi wchodzi w tym samym czasie!!

#55025 05/03/2004 00:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 87
Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]te białe pole to spowodowane pewnie rodzajem łącza bo tam od ch... banerów i tych zakładek i niektóre łącza są zasłabe jak dużo ludzi wchodzi w tym samym czasie!![/qb]
werpin na moje oko wyglada to tak jakby narazie tam cos robili !! a wogole nie widze zakladki forum jakies to abc poczatkujacego itepe itede...

#55026 05/03/2004 00:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
krystian99 jeśli chcesz wszystkie dyscypliny to zaznaczasz przy każdej dyscyplinie i wchodzisz w zakładke terminy rozgrywki i wybierasz jak dzischcesz zobaczyć to wybierasz za 2 dni i tam inne są za pare godzin za 2 dni itp. i wszystko ładnie wyświetla !!

#55027 05/03/2004 00:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 230
Jak się okazuje powodem tego że niektórym (także mi) nie wyświetlała się strona sts była mała różnica w adresie. Oto link do nowej witryny sts [sts.pl]

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1