|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Co wy w ogóle macie za zle Radwa za Olimpiadę? Bo ja nie w temacie chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Oby tylko Mamba nie włączyła zdolności "szał bitewny" przy 4:4 bo się 6-4 6-0 skończy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Czarna lam teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
troicki wpierdol od grajacego caly mecz 1bh i tylko slajsem JMDP, jak go nazywac? nieudacznikiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Co wy w ogóle macie za zle Radwa za Olimpiadę? Bo ja nie w temacie chyba. wypowiedź, że olimpiada nie jest najważniejsza. Powiedziała to, co myśli prawie każdy tenisista, ale moment był niestosowny. Zabrakło dyplomacji. Bo porażka z dobrze grającą Niemka w momencie, kiedy Aga wyraźnie gra poniżej swoich umiejętności nie jest tajemnicą. Aga nie jest Federerem, by nawet jak gra słabo to robić wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Co wy w ogóle macie za zle Radwa za Olimpiadę? Bo ja nie w temacie chyba. bronisz ja od godziny i nie wiesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/radwanska-chorazy-zbulwersowala-wszystkich-teraz-milczy,270894.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
granollers/lopez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2012
Posty: 20 |
granollers/lopez  Nie potrafią przełamać jakiś ogórków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/radwanska-chorazy-zbulwersowala-wszystkich-teraz-milczy,270894.html Boss, ale mimo wszystko szanujmy się, a nie takie gówniane źródło 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
heh lamia sie na sucho  Serena 1 set @1.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
granollers/lopez  Nie potrafią przełamać jakiś ogórków cabal/soares to ogorki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/radwanska-chorazy-zbulwersowala-wszystkich-teraz-milczy,270894.html Boss, ale mimo wszystko szanujmy się, a nie takie gówniane źródło  co ma zrodlo do tego, chodzi o jej wypowiedzi, bylo nie bylo od Chorazego czegos sie wymaga, jak nie dorosla do tego to lepiej by milczala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
granollers/lopez  Nie potrafią przełamać jakiś ogórków cabal/soares to ogorki?  jedni z najlepszych na świecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Granollers/Lopez wymeczyli tego gema, teraz walka w TB!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/radwanska-chorazy-zbulwersowala-wszystkich-teraz-milczy,270894.html Boss, ale mimo wszystko szanujmy się, a nie takie gówniane źródło  co ma zrodlo do tego, chodzi o jej wypowiedzi, bylo nie bylo od Chorazego czegos sie wymaga, jak nie dorosla do tego to lepiej by milczala od chorążego to się wymaga tylko prezencji na otwarciu igrzysk. Cała reszta to banały, już to widzę jak inni sportowcy z którymi się ma pierwszy raz w życiu słuchają mobilizacyjnych przemówień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
heh lamia sie na sucho  Serena 1 set @1.75  przy *4-3 ula, tyle na mambe placili?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/radwanska-chorazy-zbulwersowala-wszystkich-teraz-milczy,270894.html Boss, ale mimo wszystko szanujmy się, a nie takie gówniane źródło  co ma zrodlo do tego, chodzi o jej wypowiedzi, bylo nie bylo od Chorazego czegos sie wymaga, jak nie dorosla do tego to lepiej by milczala od chorążego to się wymaga tylko prezencji na otwarciu igrzysk. Cała reszta to banały, już to widzę jak inni sportowcy z którymi się ma pierwszy raz w życiu słuchają mobilizacyjnych przemówień. rownie dobrze mozna tak o wszystkim powiedziec nie neguje jej sukcesow jako sportowca ale jako czlowiek to jest tylko mala dziewczynka i tyle w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
heh lamia sie na sucho  Serena 1 set @1.75  przy *4-3 ula, tyle na mambe placili? taa a na Ulke @2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
Ulka wzorowo wykorzystuje swoje 5 minut w eurosport  Oby nie ostatnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|