|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
yes hardy @4.5 izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
co sie stalo ze Andujarowi ze leci krew z nosa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
chardy to nie jest ten chlopak ktory na czelkach kilkukrotnie po 1 bledzie tracil masowo runy gemowe? No ma już na koncie kilka spektakularnych porażek, gdzie zdawać by się mogło, nie dało się przegrać  Znany do tej pory jako zawodnik o kruchej konstrukcji psychicznej  nawet najwiekszy obsraniec czelkowy nie boi sie rudego tak jest ze wielka trojka grajac slabo potrafi wygrywac, rudy nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Sami Stosur  szybko latwo i przyjemnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996 |
Panowie kogo polecacie pograć na wieczór? Stasiu i Dodig/Melo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja bym raczej powiedział, że zawodnicy podchodzą na poważnie tylko do szlemów, ewentualnie do swoich ulubionych turniejów (jak kiedyś np Moya w Umag  ) A na całą resztę mają wyjebke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,719 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,719 Likes: 10 |
Cilic set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
co tak poleciał kurs na errani  1,85 w tb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
hah teraz widze ze chardy z JMDP dalej, jedna reka go posklada tak jak trocine 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172 |
Panowie kogo polecacie pograć na wieczór? Stasiu i Dodig/Melo Gdzie oba mecze są rozgrywane? P.s. co myślicie o Wawrince?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Venus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Panowie kogo polecacie pograć na wieczór? Stasiu i Dodig/Melo Gdzie oba mecze są rozgrywane? P.s. co myślicie o Wawrince? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172 |
Panowie kogo polecacie pograć na wieczór? Stasiu i Dodig/Melo Gdzie oba mecze są rozgrywane? P.s. co myślicie o Wawrince?  Kogo preferujesz ze swojej perspektywy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Panowie kogo polecacie pograć na wieczór? Stasiu i Dodig/Melo Gdzie oba mecze są rozgrywane? P.s. co myślicie o Wawrince? 1. W Cincinnati 2. Dla mnie to kawał chooja, zostawić żone z dzieckiem, a samemu się rozbijać po świecie to zwykłe świństwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172 |
Venus 1 set pograne Berdych ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,719 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,719 Likes: 10 |
Panowie kogo polecacie pograć na wieczór? Stasiu i Dodig/Melo Gdzie oba mecze są rozgrywane? P.s. co myślicie o Wawrince? 1. W Cincinnati 2. Dla mnie to kawał chooja, zostawić żone z dzieckiem, a samemu się rozbijać po świecie to zwykłe świństwo jak mu żona ciągle piepszyła nad uchem " zostaw te paletki , wez się za prawdziwą robote" to sie wqrwił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ja bym raczej powiedział, że zawodnicy podchodzą na poważnie tylko do szlemów, ewentualnie do swoich ulubionych turniejów (jak kiedyś np Moya w Umag  ) A na całą resztę mają wyjebke  przejebal po prostu, bronil tu punktow, nie ma mowy aby to panicz odpuscil, slaby jest po prostu, na IO trafilo sie slepej kurze ziarno czyt.turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kogo preferujesz ze swojej perspektywy? Raonic, Nishikori. Ale bez przekonania więc nie radze się sugerować. I pewnie jakiś TB u Raonica. Najszybsza nawierzchnia w tourze. Dwóch gości z dobrym serwisem. Raczej pewniak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172 |
Kogo preferujesz ze swojej perspektywy? Raonic, Nishikori. Ale bez przekonania więc nie radze się sugerować. I pewnie jakiś TB u Raonica. Najszybsza nawierzchnia w tourze. Dwóch gości z dobrym serwisem. Raczej pewniak. Czyli 1 set Raonic  ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka