|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
do szpiegow z betssona/betsafe robicie z siebie posmiewisko dajac w ofercie pary z Kosciecha ktory ma zlamana noge i wiadomo ze niepojedzie czas na korekte 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Polona z hc + Leszno z hc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Handi na Leszno - 12 brac poki promocje daja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78 |
remis to jak bym prędzej w Gnieźnie typowal. Tam to dopiero moze być wszystko eee Gniezno dzisiaj wchodzi do EL. Coś mam odczucie, że w mairę spokojnie to zrobią. ZZ za scotta więc nie ma jako takiego osłabienia Zorro i Skórnicki nie mają problemów przy W25, Anton i Pedersen mocni na tym torze... no i juniorka zdecydownie na stonę Startu. GTŻ wiadomo zawsze się stawiał mocno w Gnieźnie, tor dość mocno kopny więc zobaczymy wpadkę Petera zawsze jakoś słabo te mecze z Gnieznem mu wychodzą czyżby zbieg okolliczności... na moje handi dobrze poukładane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Handi na Leszno - 12 brac poki promocje daja  10,5 w fortunie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
bez roznicy dzis Leszno wygra w granicach 57-33 55-35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
To to ja wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ale bydzia 11,5 a 16 to jednak jest rożnica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Nie wierzycie w swoich,że osiągną dobry rezultat. Jedzie fin dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Nie wierzycie w swoich,że osiągną dobry rezultat. Jedzie fin dzisiaj? nie jedzie Fin, za niego Damian Michalski pod 4. Dodatkowo mocno sie mowi o dzisiejszym zbijaniu ksm-u przez liderow druzyny. Leszno walczy o play-off, a nasi o jak najnizszy ksm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Chlopie oni od kilku kolejek zbijaja KSM ( cięzko tego nie zauważyć)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Maciej Kuciapa nie zbijał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Maciek nie ma czego zbijać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ale np Sówka dzisiaj musi uwazać że utrzumać 4.00, bo z Gdańskiem napewno będzie dużo punktów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Ciekawy jestem jak Cieślak i spółka potraktuje dzisiejszy mecz, bo sportowo to są w stanei wygrać 55-35 spokojnie, ale czy będzie im się chciało i co kto komu obiecał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tarnów wygra, jak przegrają spadaja na 2 miejsce w tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Emil - Grisza 2 @ 3.55 Emil pewnie podobnie jak w poprzednim meczu będzie próbował poobniżać KSM, mecz dla Bydzi o nic, możliwe 4 starty. Grisza mam nadzieje pojedzie z taktika i nie zawiedzie. Kurs apetyczny, obok którego obojętnie przejść nie potrafię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Muszę napisać dwa zdania na temat wyrafinowani, tchórzostwa, braku profesjonalizmu firmy betsafe/betsson. Chodzi mi o wystawianie oferty żużla, stosują pewien schemat, nawalą po kilkanaście par H2H w jednym bądź dwóch spotkaniach, czekają co pograją ludzie, skorygują kursy i jadą dalej, kolejne spotkanie i tak do końca. W tym czasie już zdążą odrzucić kupon do akceptacji za kilka stów i dadzą pograć po mniejszym kursie. Bo gra za 50 zł nikogo nie zadowala, ręce opadają. Taka fajna oferta, ale przez ich fatalne podejście odechciewa się tam zaglądać. Powodzenia dla Was jesli tak będziecie dalej traktowac klientow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Muszę napisać dwa zdania na temat wyrafinowani, tchórzostwa, braku profesjonalizmu firmy betsafe/betsson. Chodzi mi o wystawianie oferty żużla, stosują pewien schemat, nawalą po kilkanaście par H2H w jednym bądź dwóch spotkaniach, czekają co pograją ludzie, skorygują kursy i jadą dalej, kolejne spotkanie i tak do końca. W tym czasie już zdążą odrzucić kupon do akceptacji za kilka stów i dadzą pograć po mniejszym kursie. Bo gra za 50 zł nikogo nie zadowala, ręce opadają. Taka fajna oferta, ale przez ich fatalne podejście odechciewa się tam zaglądać. Powodzenia dla Was jesli tak będziecie dalej traktowac klientow  bo to są zwykłe pionki na rynku bukmacherskim i taka prawda, dziś jakiś mecz bab U20 porównywałem Betsson z b365. Bet365 pokorygował kursy jak jedna z drużyn dostała czerwoną kartkę w 74minucie, a wg Betsson nikt czerwonej kartki nie dostał i takie same kursy, AMATORSZCZYZNA I TYLE
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|