|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
1. Valverde - 50 zł 2. travis 3. mefistofeles 4. Ojro 5. Sabelius - 50 zł 6. qlman 7. Piostar - 50 zł 8 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Nie rozumiem w czym tkwi problem? Nieważne, zostawmy to. Gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Niestety, ale muszę zrezygnować z wyścigu w tym roku. Przepraszam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Kurka wodna liczyłem, że skład osobowy będzie się nam powiększał a tu proszę Ojro czmychnął na tzw. Andy Schlecka  1. Valverde - 50 zł 2. travis - 50 zł 3. mefistofeles - 50 zł 4. Sabelius - 50 zł 5. qlman 6. Piostar - 50 zł 7. Kukis - 50 zł 8. ... Zapisy otwarte będą do jutra do godziny 14:00. Do tej też godziny należy podać pierwszy typ outright.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
proszę o rozliczenie mojego #3 typu z 2 etapu - był podany przed ogłoszeniem wczorajszego posumowania typów więc został dziś pominięty  omyłkowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
[quote="Valverde"]#13 UD#6 Etap 11 Haimar Zubeldia vs Denis Menchov Typ: Denis Menchov Kurs: 2.26 Buk:: Pinnacle[quote]
Ten typ w pinnacle stoi po 1.7, podobnie u innych buków
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
[quote="Valverde"]#13 UD#6 Etap 11 Haimar Zubeldia vs Denis Menchov Typ: Denis Menchov Kurs: 2.26 Buk:: Pinnacle[quote]
Ten typ w pinnacle stoi po 1.7, podobnie u innych buków Teraz tak, ale na wyjściu był po 2.20 w bet365 i 2.26 w Pinnacle. Jedni przepisują od drugich a dopiero potem myślą...
Last edited by Valverde; 12/07/2012 03:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Zgadza się był. Podobnie choćby (chociaż w drugą stronę) Taaramae - Pinot 1 kurs był 1,581 a teraz 1,971
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Olimpijskie szaleństwo powoli dobiega końca, także czas rzeźbić łydki i szykować się na następną edycję ostatniego w tym roku Grand Touru - Vuelta a Espana. Zasada te same co zawsze. Jedyna mała zmiana to wyrzuciłem z grupy dozwolonych bukmacherów Bet24 i dodałem Betsafe. Oczywiście wszelkie propozycje zmian zostaną rozważone  Liczę, że frekwencja będzie co najmniej taka sama jak na Giro (może nawet i lepsza) oraz, że w końcu ktoś złamie moją hegemonią Jeszcze nikt (Contador, Pantani, Ullrich, czy Armstrong) nie wygrał trzech Grand Tourów w jednym roku. Czyżbym zaczynał nowy etap w historii kolarstwa  Zapraszam do zapisów i udziału. Lista uczestników: 1. Valverde 2.
Last edited by Valverde; 09/08/2012 17:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706 |
Najwyższa pora trochę popedałować  Gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
1. Valverde 2. Kukis 3. Sabelius 4. travis 5 ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Coś utknęliśmy na tej czwórce... Wciąż żyję nadzieję, że w tej edycji w końcu osiągniemy dwucyfrową liczbę uczestników , co powinno się również przełożyć na ekstra kasę ode mnie do puli nagród  PS. Jakby co to namiary na wpłaty takie same jak w poprzedniej edycji. Gdyby ktoś ze starej gwardii potrzebował namiarów raz jeszcze to proszę o sygnał na priv. Nuworyszom rzecz jasne prześlę pełne info  Jednocześnie proszę o podawanie nicków z forum przy tytule wpłaty, znacznie ułatwi to identyfikację. Pozdrawiam i zapraszam do gry 
Last edited by Valverde; 13/08/2012 06:23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Peleton mocno uszczuplony nie da się ukryć. Jednocześnie proszę o podawanie nicków z forum przy tytule wpłaty, znacznie ułatwi to identyfikację. No i zapomniałem, ale zorientujesz się na pewno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
jestem - wpłata w weekend
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
niestety z bólem ale nie wezmę udziału, mam ślub a potem wakacje  - zycze dobrej zabawy. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
1. Valverde - 50 zł 2. Kukis - 50 zł 3. Sabelius - 50 zł 4. travis - 50 zł 5. qlman Wróciłem z krótkich wakacji i co widzę... startujemy w najmniejszym składzie w historii...  Rozumiem, że sezon długi, w dodatku pełen innych imprez (Euro, IO), ale mimo wszystko liczyłem, że kadra będzie się zwiększać. W nadziei, że w przyszłym sezonie frekwencja będzie lepsza zapraszam do typowania i życzę udanej zabawy. Pula konkursowa to 250 zł. Także ewentualne wygrane będą kształtować się w formacie: 1. 125 zł 2. 75 zł 3. 50 zł Ewentualnie jeśli uczestnicy wyrażą zgodę możemy premiowane nagrodami miejsca zmniejszyć do dwóch i zaproponować taki oto podział nagród: 1. 150 zł 2. 100 zł Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
mi odpowiada podział drugi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|