|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
To, to wiadome jest od dawien dawna, ale jak człowiek żyje żużlem i widzi taką ofertę to nie raz by się chciało postawić konkretną sumę, ale się kurwa nie da, to jest żal heh 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
z tym zbijaniem ksm to bym się tak nie napalał, bo za niski ksm, na jakiejkolwiek pozycji w zespole nie musi być dobry, pamiętajmy, że jest również minimalne ksm, które musi posiadać drużyna, więc kto może to może, ale nie wszędzie mogą sobie na to pozwolić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
ale uważam że kurs na Leszno z handi -10 w totku po 1.85 jest prezentem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
człowiek wpłacił pieniądze do Betssona a tu zonk: Wnioskowana przez Ciebie kwota, do wysokości 763.00 PLN, jest poddana inspekcji przez serwis Betsson i zostanie przetworzona w przeciągu 15 minut. Otrzymasz powiadomienie mailem. przyjęli za 47 pln 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Odejmij podatek, pomyśl czy Ci wypłacą kasę jak wygrasz i pomyśl jeszcze raz.
I jak uważasz dalej, że to prezent ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
Odejmij podatek, pomyśl czy Ci wypłacą kasę jak wygrasz i pomyśl jeszcze raz.
I jak uważasz dalej, że to prezent ? Grając dla przyjemności za drobne i widząc taki kurs nadal uważam że nie ma co się spinać i można to zagrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
z tym zbijaniem ksm to bym się tak nie napalał, bo za niski ksm, na jakiejkolwiek pozycji w zespole nie musi być dobry, pamiętajmy, że jest również minimalne ksm, które musi posiadać drużyna, więc kto może to może, ale nie wszędzie mogą sobie na to pozwolić Jak klub chce się wzmocnic ( wiadomo kto / wiadomo kim) w przyszłym sezonie to żeby pomiescic cały skład musza zbijać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Chyba, że tak mercik. Typ uważam że jest ok, także powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
ten totolotek z tego co mówią to koncesji nie mają to nie wiem na jakiej zasadzie jeszcze działają  więc grubo w tę firmę bym się nie pakował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
ten totolotek z tego co mówią to koncesji nie mają to nie wiem na jakiej zasadzie jeszcze działają  więc grubo w tę firmę bym się nie pakował i tak robie  2 niedaleko domu więc 2 minuty i w piekna pogode mozna sie przejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
Chyba, że tak mercik. Typ uważam że jest ok, także powodzenia. nie dziekuje  oby do przodu było
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2012
Posty: 107 |
Panowie na zużlu się nie znam. Ale czy Leszno z -14 warte gry grubiej, czy raczej to za wysoka linia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ogólnie z Totomixem, może być różnie - dzisiaj specjalnie się przeszedłem, aby zagrać tam snooker tripla  bo mieli złą nazwę turnieju. Całkiem inny niż grają, jak się uda i sie kupon obroni to ok, jak nie to powalczymy o zwrot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Do bardzo przykrego incydentu doszło w Rawiczu tuż przed rozpoczęciem niedzielnego meczu Kolejarza RAWAG Rawicz z Kolejarzem Opole. W szatni pobity został Krzysztof Pecyna. Jak ustalił serwis Sport24.pl zawodnik opolskiego Kolejarza jest zdolny do jazdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
1.01, 1.05, 1.08 a myslałem, że fajnego tripla w becie puszczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Rawicz szeleje  najpierw jakies zamieszki na trybunach, teraz pobicie  czekamy na gwalty i wyludzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
W Rawiczu zawsze były dymy jak niedxwiadki jechały o coś choćby ( Rawocz - Gniezno) o awans do 1 ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Godzina meczu za nami, a tam jeszcze bieg nie odjechany, musi być gorąco tam. Corrida będzie, może być ciekawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
O przepraszam już po pierwszym biegu 2-3, a teraz wyjechała polewaczka  ahh ten Rawicz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Drugi bieg, trzecie wykluczenie  Upadek Pecyny w pierwszym łuku. Zawodnik gości wrócił do parkingu o własnych siłach i został wykluczony z powtórki. Nie do wiary.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|