|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Czewa z 5:1 po strarcie zrobiła 2:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Nie do wiary kurwa co robią łotysze, nie wierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
z jakiej okazji Curyło za Woźniaka jechał??  może junior za juniora jechać po taśmie, w Gdańsku jakoś nie mógł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Lokomotiv Daugavpils ładnie rozdaje pkt wszystkim. Po co oni jeżdżą w naszej lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
z jakiej okazji Curyło za Woźniaka jechał??  może junior za juniora jechać po taśmie, w Gdańsku jakoś nie mógł  w Gdansku sedziuje Wojaczek a on ma inne przepisy  bedzie protest za ten bieg i odejma pkt Curylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Tom se dołożył kurwa win łotyszy po 1.18, dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Startowi już tylko zostało 50% szans na ekstra hehe Lech to jet coach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
z jakiej okazji Curyło za Woźniaka jechał??  może junior za juniora jechać po taśmie, w Gdańsku jakoś nie mógł  w Gdansku sedziuje Wojaczek a on ma inne przepisy  bedzie protest za ten bieg i odejma pkt Curylo ciekawe będzie jak mecz Bydzia wygra dwoma punktami i odejmą mu ten 1 punkt za bieg 13 to i tak wygrają 1 punktem zamiast remisu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Ljung nie atakowany przez nikogo upadł na tor gdy Start jechał na 5-1 żenada GKM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
z jakiej okazji Curyło za Woźniaka jechał??  może junior za juniora jechać po taśmie, w Gdańsku jakoś nie mógł  w Gdansku sedziuje Wojaczek a on ma inne przepisy  bedzie protest za ten bieg i odejma pkt Curylo ciekawe będzie jak mecz Bydzia wygra dwoma punktami i odejmą mu ten 1 punkt za bieg 13 to i tak wygrają 1 punktem zamiast remisu  w Gdańsku jechał Woźniak pod 6 a Curyło pod 7 i tu jest różnica
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
z jakiej okazji Curyło za Woźniaka jechał??  może junior za juniora jechać po taśmie, w Gdańsku jakoś nie mógł  w Gdansku sedziuje Wojaczek a on ma inne przepisy  bedzie protest za ten bieg i odejma pkt Curylo ciekawe będzie jak mecz Bydzia wygra dwoma punktami i odejmą mu ten 1 punkt za bieg 13 to i tak wygrają 1 punktem zamiast remisu  w Gdańsku jechał Woźniak pod 6 a Curyło pod 7 i tu jest różnica dziś Pieszczek wjechał w taśmę i za niego nie mógł jechać Szymko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
z jakiej okazji Curyło za Woźniaka jechał??  może junior za juniora jechać po taśmie, w Gdańsku jakoś nie mógł  w Gdansku sedziuje Wojaczek a on ma inne przepisy  bedzie protest za ten bieg i odejma pkt Curylo ciekawe będzie jak mecz Bydzia wygra dwoma punktami i odejmą mu ten 1 punkt za bieg 13 to i tak wygrają 1 punktem zamiast remisu  w Gdańsku jechał Woźniak pod 6 a Curyło pod 7 i tu jest różnica No właśnie to nie ma znaczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Ljung nie atakowany przez nikogo upadł na tor gdy Start jechał na 5-1 żenada GKM i 3-3 Kiedy sędziowie będą ostro reagować na taktyczne upadki!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
czewa 5:2 jedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
emil na ostatniej prostej minał griszkę szkoda ale wrocek bedzie miał ciepło w ostatniej kolejce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
45-45 Częstochowa zawalczyła po wczorajszej klęsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
W Rawiczu dobiega końca spotkanie Kolejarzy. Przed meczem doszło do pobicia Krzysztofa Pecyna, teraz zjeżdżający do parku maszyn po 13 biegu Rafał Fleger został kopnięty w gardło dość mocnym ciosem karate w stylu Bruce'a Lee. Szkoda, że żużlowe święto zostało w tak chuligański sposób popsute. Na stadionie robi się coraz bardziej gorąco, a nastroje niesamowicie nerwowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jakim cudem w Dauga w 14 jechal Miesiac (8 pkt), a nie Miskowiak (7 pkt) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Ktoś kto prowadził relacje pewnie pomylił zawodników, a jak nie to odejmować punkty i loko win 
|
|
|
Link skopiowany do schowka