|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
zawsze zaslaniam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
nadwyzka z bonusa w kasynie Tobet [ record.affiliatelounge.com] jest do wyplaty? czy trzeba najpierw obrocic bonus x35 zeby cokolwiek ruszyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,351 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,351 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
w zakladce "moje konto" mam podana transakcje "kasyno" a przy niej kwote nadwyzki odpowiedz nadal pozostaje taka sama? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
jesli sprobuje to wyplacic czy postawic to przepadnie wszystko co ugralem z tego bonusa czy sama kwota bonusa a reszta pozostanie? sorry, ze truje ale kasyno to nie moja bajka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
juz support rozwial watpliwosci, wszystko trzeba obrocic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 75 |
Betfair [ ads.betfair.com] nie dla polaków. Betfair [ ads.betfair.com] nie przyjmujemy stawek w prawdziwych pieniądzach z twojego obszaru jurysdykcji prawnej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,351 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,351 Likes: 11 |
Gdzie,jak w czym  .Sa,byli i pewnie zawsze beda dla PL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
I po co gotówkę zasłaniasz jak widać liczbe monet  umyślnie to zrobił żebym ja nie wiedział o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 75 |
Betfair [ ads.betfair.com] kasyno o 17 tak mnie przyjeło po zalogowaniu.Teraz chciałem zrobić screna tego komunikatu i normalnie mogę grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,351 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,351 Likes: 11 |
jak dla mnie dobry slot  z 100 na 400 (bylo 500) na stawce 1e 3 razy freespiny, najwiecej daje pomocnica  Jak dla mnie tez calkiem niezly . 8 FS gdzie dalo kolejne 4 x 8 FS ,osmiornica jest bardzo pomocna  i jesli sie nie myle to zawsze przeklada na najwyzszy mozliwy uklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Byc moze FS to klucz to wygrywania w tej grze.Na "zwyklym" graniu bieda jak cholera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ja pitole jak w kazdej gdzie na fs mozna wygrac 1e albo 1000e (na gonzo ludzie maja wygrane wlasnie takie ja na jakies okolo 30 x fs na gonzo nigdy nic wielkiego) w moim przypadku na 3 x fs wygrane byly 45e a w zywklym kreceniu pare razy 120e czy 150e przy pomocy ladacznicy  i na ch brac jakies klucze czy taktyki do slotów  chociaz ten 1 slot kings of chocago to akurat mysle ze jest jakis dziwnie krecony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Siema, Stargames [ stargames.com] o ktorej aktualizuje pkt i status  wiem ze jakos chyba w nocy  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no właśnie też nie wiem  w końcu coś na star wygrałem na slocie 7gold popularne slizzling czy book czy nowy slot zabieraly depozyty a ten jak sypnal calymi scianami plus krecenia bonusowe na tarczy z 20x po 10e to extra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,351 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,351 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
około 2:15 w nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 75 |
Problemy z Betfair [ ads.betfair.com].http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8de53448f820eb85.html%5D%5BIMG%5Dhttp://images44.fotosik.pl/373/8de53448f820eb85m.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 75 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
no to zapyaj sie support byc moze tylko na 1 dział jest blokada ja jako Norweg czesto w firmach mam ze w tej samej firmie w kasynie moge krecic a w live juz nie albo w slotach nei moge a w games moge grac itp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka