|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Dokładnie McKracken. Biegam sobie pętle ok. 820m (pomiary z geoportalu). Pokonuję ją 12 razy + 1 prosta do obiektu. Sprawdzam 2 godziny: startu i mety całej imprezy. 4 kolejne treningi: 74 min, 70 min, 69 min, 62 min. I to nie jest żaden postęp, to tylko brak umiejętności dyktowania równego tempa i brak świadomości jakie mam możliwości aby przy optymalnym HR osiągać jakieś postępy. Wkurwia mnie to, ale gdy pracowałem w UK, to za jedną wypasioną dniówkę kupiłbym sobie tego Garminka. A tu w polsze boli, oj boli bo w podświadomości jest poczucie, że to jednak gadżet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Mnie GF305 zmotywował do częstszego biegania, a w połączeniu z endomondo gdzie są przechowywane moje rekordy życiowe i jest jakaś społeczność to już w ogóle super.
McKracken reupnij zdjęcia, bo nie widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zyjemy w kraju, ktory nalezy do grupy, gdzie konsumentów najlepiej sie doi. Marze na tych gadzetach, a takze innych profesjonalnych sprzetach (nie tylko sportowych) sa pewnie ogromne. Zdaje sobie sprawe, ze za jakośc też trzeba płacic,ale tak jak mowi Lama, czlowiek pracujacy w kraju sie 10 razy zastanowi co moze sobie kupic za 800 zl. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Zawsze można puścić parę kuponów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zawsze można puścić parę kuponów  [ Linked Image] Tylko letki plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Swoja droga rozpracował ktoś z was juz opcje TRASY w endo?
Mozna wybrac cel, podążaj trasą. tam jest do wyboru ulubione oraz pobliskie trasy. I nie wczytuje mi tras zapisanych na endo.com. Tak samo sie nie da dodac tras bedacych w historii programu nawet aktualnych np dzisiejszej. Nie ma takiej opcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
panowie pytanie, jest jakaś różnica między tym Endomondo a Sports Trackerem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
panowie pytanie, jest jakaś różnica między tym Endomondo a Sports Trackerem ? Zasadnicza. A teraz odp na moje pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
(..)McKracken reupnij zdjęcia, bo nie widać. no to jeszcze raz garmin: [ Linked Image] i endomondo: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
alez blad popelniłem  poszedlem dzisiaj na coroczny osiedlowy turniej tenisowy. Nie mialem zamiaru daleko dochodzic ale drabinka sie tak ulozyla ze zagralem dwa mecze i bylem w polfinale. W meczu o final odpuscilem bo i przeciwnik byl tak mocny ze nei bylo sensu sie spinac bo szans na wygrana nie bylo  Ale mecz o3 miejsce zagralem na maxa i teraz za to pokutuje. na dodatek mecz i tak przegralem w tb trzeciego seta takze lipa na maxa :/ Obym sie zregenerowal do jutra ale cienko to widze :/  melanz mnie poniosl :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Zyjemy w kraju, ktory nalezy do grupy, gdzie konsumentów najlepiej sie doi. Marze na tych gadzetach, a takze innych profesjonalnych sprzetach (nie tylko sportowych) sa pewnie ogromne. Zdaje sobie sprawe, ze za jakośc też trzeba płacic,ale tak jak mowi Lama, czlowiek pracujacy w kraju sie 10 razy zastanowi co moze sobie kupic za 800 zl. [ Linked Image] raczej na odwrót, takie allegro to jedna wielka hurtownia, marżę są zatrważająco niskie, czasami nawet ich nie ma. Ja do dziś sie umiem się przekonać do biegania z telefonem, choć ostatnio oglądałem na allegro saszetki do biegania. Z czym biegacie ? telefony, klucze, gaz? Gdzie to trzymacie i czy was to nie wkurza przy bieganiu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Klucze w jednej rece, komorka w drugiej. Idzie sie przyzwyczaić. Po kieszeniach nie chowam, bo (odpowiednio) nie lubie jak mi coś "szeleści" w kieszeni/ ciązy w spodenkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
polecam długie getry/lajkry biegowe/spodnie dla męskiej prostytutki; niepotrzebne skreślić, nie wiem jak to się fachowo nazywa. moje mają małą kieszonkę na zamek z tyłu tuż nad rowem. telefon tam siedzi i grzecznie puszcza dźwięk poprzez słuchawki aż do moich uszek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Legginsy tez to zwa  Zamierzam kupic jak sie zrobi chlodniej  Tylko bez kieszeni, nie znosze jak mi cos ciąży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
no to sobie Vendetta poscieliles, tak czy siak powodzenia  co do kluczy to w domu mam drzwi, ktore sie zatrzaskuja, wiec biore tylko jeden maly klucz w kieszen. z drugiej strony moge biegac z 0.5l butelka w reku, nie ma problemu. jak biegalem kiedys z telefonem to tez go w reku trzymalem, ale to oczywiscie mniej rozsadne, bo jak sie go upusci to moze byc droga impreza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
klucz proponuje przywiazac sznorowka do buta, raczej nikt nie odczuje dodatkowego obciazenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Każdy ma swoje sposoby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
kiedyś mialem w kieszeni klucz z auta i mi wypadł gdzieś po drodze, 5 km tiptopami musiałem przemierzyć, ale klucz znalazłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
 dobre jerome  Ja biegam w lekkiej kurtce z kieszeniami na zamek i tam wkładam telefon. A czy podczas zawodów biegacie też z telefonami, bo chodzi o to że chyba nigdy nie biegałem bez muzyki w uszach i średnio wyobrażam sobie bieg bez tego, no i nie wiem czy jutro próbować bez telefonu i bez kurtki, bo może być gorąco, czy jednak brać ten tel. ze sobą do spodenek ? GL Vendetta ! ps. mam zaje*tą ochotę na stestowanie z 2, 3 tak zachwalanych Perełek Summer z innego tematu i się łamię jak nie wiem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|