Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 26 1 2 21 22 23 24 25 26
Conrad #5509318 25/08/2012 13:25
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Dokładnie McKracken. Biegam sobie pętle ok. 820m (pomiary z geoportalu). Pokonuję ją 12 razy + 1 prosta do obiektu. Sprawdzam 2 godziny: startu i mety całej imprezy. 4 kolejne treningi: 74 min, 70 min, 69 min, 62 min. I to nie jest żaden postęp, to tylko brak umiejętności dyktowania równego tempa i brak świadomości jakie mam możliwości aby przy optymalnym HR osiągać jakieś postępy.
Wkurwia mnie to, ale gdy pracowałem w UK, to za jedną wypasioną dniówkę kupiłbym sobie tego Garminka. A tu w polsze boli, oj boli bo w podświadomości jest poczucie, że to jednak gadżet.

Bonus: Unibet
Conrad #5509321 25/08/2012 13:48
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Mnie GF305 zmotywował do częstszego biegania, a w połączeniu z endomondo gdzie są przechowywane moje rekordy życiowe i jest jakaś społeczność to już w ogóle super.

McKracken reupnij zdjęcia, bo nie widać.

Conrad #5509323 25/08/2012 14:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zyjemy w kraju, ktory nalezy do grupy, gdzie konsumentów najlepiej sie doi.
Marze na tych gadzetach, a takze innych profesjonalnych sprzetach (nie tylko sportowych) sa pewnie ogromne.
Zdaje sobie sprawe, ze za jakośc też trzeba płacic,ale tak jak mowi Lama, czlowiek pracujacy w kraju sie 10 razy zastanowi co moze sobie kupic za 800 zl. [Linked Image]




Conrad #5509339 25/08/2012 15:06
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Zawsze można puścić parę kuponów laugh

Kukis #5509427 25/08/2012 17:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Kukis
Zawsze można puścić parę kuponów laugh

[Linked Image]

Tylko letki plus.

Conrad #5509442 25/08/2012 18:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Swoja droga rozpracował ktoś z was juz opcje TRASY w endo?

Mozna wybrac cel, podążaj trasą. tam jest do wyboru ulubione oraz pobliskie trasy. I nie wczytuje mi tras zapisanych na endo.com.
Tak samo sie nie da dodac tras bedacych w historii programu nawet aktualnych np dzisiejszej. Nie ma takiej opcji.


Conrad #5509457 25/08/2012 18:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
panowie pytanie, jest jakaś różnica między tym Endomondo a Sports Trackerem ?

Skiper #5509459 25/08/2012 18:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Skiper
panowie pytanie, jest jakaś różnica między tym Endomondo a Sports Trackerem ?

Zasadnicza. laugh

A teraz odp na moje pytanie hmm

Kukis #5509708 25/08/2012 21:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Kukis
(..)McKracken reupnij zdjęcia, bo nie widać.

no to jeszcze raz garmin:

[Linked Image]

i endomondo:

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
alez blad popelniłem tongue poszedlem dzisiaj na coroczny osiedlowy turniej tenisowy. Nie mialem zamiaru daleko dochodzic ale drabinka sie tak ulozyla ze zagralem dwa mecze i bylem w polfinale. W meczu o final odpuscilem bo i przeciwnik byl tak mocny ze nei bylo sensu sie spinac bo szans na wygrana nie bylo wink Ale mecz o3 miejsce zagralem na maxa i teraz za to pokutuje. na dodatek mecz i tak przegralem w tb trzeciego seta takze lipa na maxa :/ Obym sie zregenerowal do jutra ale cienko to widze :/ frown
melanz mnie poniosl :/

lupus #5509866 25/08/2012 22:54
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by lupus
Zyjemy w kraju, ktory nalezy do grupy, gdzie konsumentów najlepiej sie doi.
Marze na tych gadzetach, a takze innych profesjonalnych sprzetach (nie tylko sportowych) sa pewnie ogromne.
Zdaje sobie sprawe, ze za jakośc też trzeba płacic,ale tak jak mowi Lama, czlowiek pracujacy w kraju sie 10 razy zastanowi co moze sobie kupic za 800 zl. [Linked Image]

raczej na odwrót, takie allegro to jedna wielka hurtownia, marżę są zatrważająco niskie, czasami nawet ich nie ma.

Ja do dziś sie umiem się przekonać do biegania z telefonem, choć ostatnio oglądałem na allegro saszetki do biegania. Z czym biegacie ? telefony, klucze, gaz? Gdzie to trzymacie i czy was to nie wkurza przy bieganiu?

Conrad #5509873 25/08/2012 22:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Klucze w jednej rece, komorka w drugiej. Idzie sie przyzwyczaić.

Po kieszeniach nie chowam, bo (odpowiednio) nie lubie jak mi coś "szeleści" w kieszeni/ ciązy w spodenkach wink

Conrad #5509879 25/08/2012 23:05
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
polecam długie getry/lajkry biegowe/spodnie dla męskiej prostytutki; niepotrzebne skreślić, nie wiem jak to się fachowo nazywa. moje mają małą kieszonkę na zamek z tyłu tuż nad rowem. telefon tam siedzi i grzecznie puszcza dźwięk poprzez słuchawki aż do moich uszek.

Conrad #5509889 25/08/2012 23:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Legginsy tez to zwa wink

Zamierzam kupic jak sie zrobi chlodniej wink Tylko bez kieszeni, nie znosze jak mi cos ciąży wink

Conrad #5509904 25/08/2012 23:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
no to sobie Vendetta poscieliles, tak czy siak powodzenia smile

co do kluczy to w domu mam drzwi, ktore sie zatrzaskuja, wiec biore tylko jeden maly klucz w kieszen. z drugiej strony moge biegac z 0.5l butelka w reku, nie ma problemu. jak biegalem kiedys z telefonem to tez go w reku trzymalem, ale to oczywiscie mniej rozsadne, bo jak sie go upusci to moze byc droga impreza.

Conrad #5509912 25/08/2012 23:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
klucz proponuje przywiazac sznorowka do buta, raczej nikt nie odczuje dodatkowego obciazenia

Conrad #5509923 25/08/2012 23:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Każdy ma swoje sposoby wink

Conrad #5510004 26/08/2012 00:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
kiedyś mialem w kieszeni klucz z auta i mi wypadł gdzieś po drodze, 5 km tiptopami musiałem przemierzyć, ale klucz znalazłem

Conrad #5510006 26/08/2012 00:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
laugh piwo

lupus #5510054 26/08/2012 00:45
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
laugh dobre jerome piwo


Ja biegam w lekkiej kurtce z kieszeniami na zamek i tam wkładam telefon.

A czy podczas zawodów biegacie też z telefonami, bo chodzi o to że chyba nigdy nie biegałem bez muzyki w uszach i średnio wyobrażam sobie bieg bez tego, no i nie wiem czy jutro próbować bez telefonu i bez kurtki, bo może być gorąco, czy jednak brać ten tel. ze sobą do spodenek ?

GL Vendetta !

ps. mam zaje*tą ochotę na stestowanie z 2, 3 tak zachwalanych Perełek Summer z innego tematu i się łamię jak nie wiem crazy

Strona 23 z 26 1 2 21 22 23 24 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1