|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ja bym wtedy spytał, skąd gościu miałeś na grę sure beta u ziemniaka- zakładam że nie byłoby to 5 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
karta mastera skrilla opłacasz za dupy za dirnki za zakupy za wycieczki na bahama itd. i w czym masz jeszcze problem ? ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Chyba nie o to chodzi Haz  Gośiu ma "lewe" 100 patyka i chce je wprowadzić do obrotu jako "prawe"  bez zwracania uwagi US
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
...i zeruje. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
jak wygrasz 100k to zainwestuj w jakas firme, jakis biznes  bo jak zaczniesz grac i leb Ci jeszcze nie ostygnie to w miesiac przejebiesz wszystko  jestem tego pewny na 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
a co do wyplaty to pojedz za granice, zaloz konto i tam sobie wyplac  a kase przywiez w torbie i powiedz ze byles na malinach w niemczech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Mi bardziej chodzi o wykorzystanie tych 100.000 zł tak aby one na siebie pracowaly i zeby nie budzilo to zadnych watpliwosci jesli chodzi o Urzad Celny czy Skarbowy. Wiadomo, mozna sobie kupic nowy telewizor czy nowy rower itp.  Np. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
masz 100 000 to można powiedzieć, że zbudowałeś jako takiego bankrolla, bez szaleństwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Jak to co dalej? weź się ożeń. Wychowanie jednego dziecka w Polsce do 18lat kosztuje 191tys w przypadku dwójki dzieci zaspokojenie na taki okres wszystkich potrzeb na podstawowym poziomie kosztuje ok. 322 tys. zł, a jeśli ktoś ma troje dzieci, będzie musiał wydać na nie minimum 436 tys. zł. Czyli pomysł na zalegalizowanie 100tys ci dałem z tym że brakuje ci jeszcze 91tys żeby pchać się w ten interes. Satysfakcja z inwestycji gwarantowana jak w przedszkolu go nauczą pierwszych rodzinnych słów i ci "ty stary chuju" powie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie oszukujmy się, ale co to jest 100 tys? Na procent z tego nie wyżyjesz, pomyśl, poszukaj ciekawego biznesu, bo 100k przewalić to kwestia 2-3 lat, jak nie szybciej (zakładając, że pracować nie będziesz). Z doświadczenia poradzę - zastanów się co lubisz robić, czego brakuje w Twoim mieście i startuj z tym. Lepiej w ten sposób zarazykować, nawet te kilkadziesiąt tysięcy, niż grać tym dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
W odpowiedzi na pytanie z tematu. Nie chwalic sie przede wszystkim. Cnota to podstawa  Cnota typerska
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Cnota typerska = dziewictwo
dziewictwo = brak grubszych wygranych
brak grubszy wygranych = bycie szarakiem, jednym z wielu ze stada lemingów oddających stale swą wypłatę na poczet buka
w takim wypadku => podziękuję.
Tylko czysty zysk, czysty zysk ze sportu.
Ze sportowymi pozdrowieniami, Korver.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Co to jest 100 tys ? Ale jak bym wygrał to na pewno spłacił bym krechę w banku ... stopniowo nie wszytsko od razu .... kupił bym jakieś fajne autko z rocznika 2008/2009 ... pewnie moja wymyśliła by zaraz remont w chałupie  .... i jak by coś zostało to bym sobie puszczał kolejne taśmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
wszyscy nonszalancko i pogardliwie wypowiadają się co to jest 100tys, a gdyby ugrali tyle u buka to posrali by się ze szczęścia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
o 100k nie myślałem ale gdybym wygrał jakiś konkret jak w lotto to plan taki: Po pierwsze nie chwalić się tym (sprawdzone z doświadczenia). Po drugie dać sobie czas na ochłonięcie, pewnie zabrałbym 5-10k (co by na kobiety i alkohol starczyło  ) i wyjechał gdzieś w Polskę na tydzień bez dowodu osobistego i karty żeby nie wypłacić kasy) i mieć czas pomyśleć. Po trzecie dywersyfikacja lokowania kasa czyli: nieruchomości,lokaty, złoto (amber gold polecam) , na pewno nie wszystko do jednego wora. ps.co do 100k to tak jak ktoś napisał z procentu nie wyżyjesz więc nakupiłbym supli i zrobił cykl życia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
w szyscy nonszalancko i pogardliwie wypowiadają się co to jest 100tys, a gdyby ugrali tyle u buka to posrali by się ze szczęścia  Bo wszyscy jesteśmy na lekkim plusie , sami bogacze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ja jakbym tyle wygrał to tak : 50 klocków na bok, jakaś lokata( nie takie coś jak Amber Gold) a drugi 50 tys, to tak przede wszystkim zwalniam się z pracy w Polsce chyba że zarabiam 2,500 tysiąca złotych na rękę przy 8 godzinnej pracy, zapisuje się na kurs angielskiego, norweskiego, motywuje się do nauki, kupuje fajne auto za 10-15 tysięcy, jeżdżę na basen, saunę, siłownie, w weekendy fajne balety, aha 10 tysięcy na bok, kolejne 10 tys gram u buku ale się nie podpalam, umiarkowane stawki na live do 500 zł żeby nie przegrać wszystkiego, ubieram się fajnie w sklepie SSG lub na Urbanie no i coś tam mam jeszcze na wydatki plus 50 tysięcy na boku, po roku z kapitałem i podszkolonym językiem wyjeżdżam za granicę, tam gram u buka w funtach lub euro, mam prace dobrą i z1 2-3 lata kupuje w Polsce domek nad jeziorem lub w górach, pracuje dalej za granicą, domem się opiekują rodzice, ja po 5 latach wracam zarobiony, w tym czasie mam 32 lata szukam dziewczyny(żony) żnie się, robimy sobie dziecko, palimy w kominku, gram u buka, znajduję prace i prowadzę spokojny tryb życia, inaczej nie widzę bez kredytu w Polsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
wszyscy nonszalancko i pogardliwie wypowiadają się co to jest 100tys, a gdyby ugrali tyle u buka to posrali by się ze szczęścia  Nie nonszalancko tylko taki jest fakt 100tys na dzien dzisiejszy to nie jest wcale duża kasa, np obecnie rozglądam się za kupnem mieszkania 3 pok ok 60m2 .... ceny od 180tys .... więc szału nie ma uwierz mi . Fakt faktem wygrywając 100tys to tak jak by nam z nieba spadło ale życia za to sobie nie ułożysz .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Fakt faktem wygrywając 100tys to tak jak by nam z nieba spadło ale życia za to sobie nie ułożysz . nawet nie zamierzam polemizować 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|