Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ja bym wtedy spytał, skąd gościu miałeś na grę sure beta u ziemniaka- zakładam że nie byłoby to 5 zł.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
karta mastera skrilla opłacasz za dupy za dirnki za zakupy za wycieczki na bahama itd. i w czym masz jeszcze problem ? ;P

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Chyba nie o to chodzi Haz smile
Gośiu ma "lewe" 100 patyka i chce je wprowadzić do obrotu jako "prawe" wink bez zwracania uwagi US

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
...i gram dalej.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
...i zeruje. grin

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
jak wygrasz 100k to zainwestuj w jakas firme, jakis biznes tongue bo jak zaczniesz grac i leb Ci jeszcze nie ostygnie to w miesiac przejebiesz wszystko wink jestem tego pewny na 100% tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
a co do wyplaty to pojedz za granice, zaloz konto i tam sobie wyplac tongue a kase przywiez w torbie i powiedz ze byles na malinach w niemczech tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by simons1986
Mi bardziej chodzi o wykorzystanie tych 100.000 zł tak aby one na siebie pracowaly i zeby nie budzilo to zadnych watpliwosci jesli chodzi o Urzad Celny czy Skarbowy. Wiadomo, mozna sobie kupic nowy telewizor czy nowy rower itp. smile

Np.

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
masz 100 000 to można powiedzieć, że zbudowałeś jako takiego bankrolla, bez szaleństwa

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Jak to co dalej? weź się ożeń. Wychowanie jednego dziecka w Polsce do 18lat kosztuje 191tys w przypadku dwójki dzieci zaspokojenie na taki okres wszystkich potrzeb na podstawowym poziomie kosztuje ok. 322 tys. zł, a jeśli ktoś ma troje dzieci, będzie musiał wydać na nie minimum 436 tys. zł. Czyli pomysł na zalegalizowanie 100tys ci dałem z tym że brakuje ci jeszcze 91tys żeby pchać się w ten interes. Satysfakcja z inwestycji gwarantowana jak w przedszkolu go nauczą pierwszych rodzinnych słów i ci "ty stary chuju" powie smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Nie oszukujmy się, ale co to jest 100 tys? Na procent z tego nie wyżyjesz, pomyśl, poszukaj ciekawego biznesu, bo 100k przewalić to kwestia 2-3 lat, jak nie szybciej (zakładając, że pracować nie będziesz). Z doświadczenia poradzę - zastanów się co lubisz robić, czego brakuje w Twoim mieście i startuj z tym. Lepiej w ten sposób zarazykować, nawet te kilkadziesiąt tysięcy, niż grać tym dalej.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
W odpowiedzi na pytanie z tematu. Nie chwalic sie przede wszystkim. Cnota to podstawa
ooo

Cnota typerska

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Cnota typerska = dziewictwo

dziewictwo = brak grubszych wygranych

brak grubszy wygranych = bycie szarakiem, jednym z wielu ze stada lemingów oddających stale swą wypłatę na poczet buka

w takim wypadku => podziękuję.

Tylko czysty zysk, czysty zysk ze sportu.

Ze sportowymi pozdrowieniami, Korver.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Co to jest 100 tys ?

Ale jak bym wygrał to na pewno spłacił bym krechę w banku ... stopniowo nie wszytsko od razu .... kupił bym jakieś fajne autko z rocznika 2008/2009 ... pewnie moja wymyśliła by zaraz remont w chałupie laugh .... i jak by coś zostało to bym sobie puszczał kolejne taśmy grin

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
wszyscy nonszalancko i pogardliwie wypowiadają się co to jest 100tys, a gdyby ugrali tyle u buka to posrali by się ze szczęścia

laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
o 100k nie myślałem ale gdybym wygrał jakiś konkret jak w lotto to plan taki:

Po pierwsze nie chwalić się tym (sprawdzone z doświadczenia).

Po drugie dać sobie czas na ochłonięcie, pewnie zabrałbym 5-10k (co by na kobiety i alkohol starczyło grin) i wyjechał gdzieś w Polskę na tydzień bez dowodu osobistego i karty żeby nie wypłacić kasy) i mieć czas pomyśleć.

Po trzecie dywersyfikacja lokowania kasa czyli: nieruchomości,lokaty, złoto (amber gold polecam) , na pewno nie wszystko do jednego wora.

ps.co do 100k to tak jak ktoś napisał z procentu nie wyżyjesz więc nakupiłbym supli i zrobił cykl życia laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Big Ben
wszyscy nonszalancko i pogardliwie wypowiadają się co to jest 100tys, a gdyby ugrali tyle u buka to posrali by się ze szczęścia

laugh

Bo wszyscy jesteśmy na lekkim plusie , sami bogacze tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ja jakbym tyle wygrał to tak : 50 klocków na bok, jakaś lokata( nie takie coś jak Amber Gold) a drugi 50 tys, to tak przede wszystkim zwalniam się z pracy w Polsce chyba że zarabiam 2,500 tysiąca złotych na rękę przy 8 godzinnej pracy, zapisuje się na kurs angielskiego, norweskiego, motywuje się do nauki, kupuje fajne auto za 10-15 tysięcy, jeżdżę na basen, saunę, siłownie, w weekendy fajne balety, aha 10 tysięcy na bok, kolejne 10 tys gram u buku ale się nie podpalam, umiarkowane stawki na live do 500 zł żeby nie przegrać wszystkiego, ubieram się fajnie w sklepie SSG lub na Urbanie no i coś tam mam jeszcze na wydatki plus 50 tysięcy na boku, po roku z kapitałem i podszkolonym językiem wyjeżdżam za granicę, tam gram u buka w funtach lub euro, mam prace dobrą i z1 2-3 lata kupuje w Polsce domek nad jeziorem lub w górach, pracuje dalej za granicą, domem się opiekują rodzice, ja po 5 latach wracam zarobiony, w tym czasie mam 32 lata szukam dziewczyny(żony) żnie się, robimy sobie dziecko, palimy w kominku, gram u buka, znajduję prace i prowadzę spokojny tryb życia, inaczej nie widzę bez kredytu w Polsce.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Big Ben
wszyscy nonszalancko i pogardliwie wypowiadają się co to jest 100tys, a gdyby ugrali tyle u buka to posrali by się ze szczęścia

laugh

Nie nonszalancko tylko taki jest fakt 100tys na dzien dzisiejszy to nie jest wcale duża kasa, np obecnie rozglądam się za kupnem mieszkania 3 pok ok 60m2 .... ceny od 180tys .... więc szału nie ma uwierz mi .


Fakt faktem wygrywając 100tys to tak jak by nam z nieba spadło ale życia za to sobie nie ułożysz .

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by raiders_
Fakt faktem wygrywając 100tys to tak jak by nam z nieba spadło ale życia za to sobie nie ułożysz .

nawet nie zamierzam polemizować

smile

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1