|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Wchodze z dwóch różnych przeglądarek i nie chce się odpalić, nosz kur...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
ja wczoraj od 13 nie mogłem wejść, dziś jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ja wczoraj od 13 nie mogłem wejść, dziś jest ok. Więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Chodzi, podziękował ślicznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
nasza t-m w poniedziałki powinna byc transmitowana przez eurosport 2, czyz nie ?
czemy nie ma meczu dzisiejszego w tv ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
nasza t-m w poniedziałki powinna byc transmitowana przez eurosport 2, czyz nie ?
czemy nie ma meczu dzisiejszego w tv ? tydzien temu byla transmisja to i pewnie dzis jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
nasza t-m w poniedziałki powinna byc transmitowana przez eurosport 2, czyz nie ?
czemy nie ma meczu dzisiejszego w tv ? tydzien temu byla transmisja to i pewnie dzis jest  w przewodniku tv w UPC jest od 19:00 tenis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
 Pogon Sz.-Lechia G. live Canal+Sport, Eurosport2,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
 Pogon Sz.-Lechia G. live Canal+Sport, Eurosport2, oby under1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
"Kto pierwszy zdobędzie X rzutów rożnych - na żywo Rozliczone dla drużyny, która pierwsza otrzyma podaną ilość rzutów rożnych, w przypadku odwołania przed rozegraniem 90 minut, wszystkie zakłady zostaną anulowane, chba że rozliczenie zakładów zostało już określone. Przyznane rzuty rożne, ale które nie zostały wykorzystane nie liczą się. "
czy to oznacza, że jeżeli rzuty rożne zostały zdjęte z live ok 60 min to zakład jest anulowany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
"Kto pierwszy zdobędzie X rzutów rożnych - na żywo Rozliczone dla drużyny, która pierwsza otrzyma podaną ilość rzutów rożnych, w przypadku odwołania przed rozegraniem 90 minut, wszystkie zakłady zostaną anulowane, chba że rozliczenie zakładów zostało już określone. Przyznane rzuty rożne, ale które nie zostały wykorzystane nie liczą się. "
czy to oznacza, że jeżeli rzuty rożne zostały zdjęte z live ok 60 min to zakład jest anulowany ? juz nieaktualne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
Sporting Atletico - Athletic BTS @2.41 ,średnia stawka ma ktoś jakieś obiekcje  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Norwegia U20 - Argentyna U20 teraz live U4,5 bet365 @1.61, betsson @2.30 zatem boksujemy under 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
W ogole to straszne roznice, bet365 ma teraz linie 3,5 i under po 1.90, a betsson 3.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Panowie, co myślicie o Pogoni Szczecin? Wygrana z Zagłębiem to chyba nie przypadek, z kolei Lechia gra jak zwykle, czyli tylko chwilami. Na wyjeździe w zeszłym sezonie lal ich kto chciał. Wydaje się, że teraz może być podobnie, a kurs 2,45 na gospodarzy wydaje się bardzo dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Panowie, co myślicie o Pogoni Szczecin? Wygrana z Zagłębiem to chyba nie przypadek, z kolei Lechia gra jak zwykle, czyli tylko chwilami. Na wyjeździe w zeszłym sezonie lal ich kto chciał. Wydaje się, że teraz może być podobnie, a kurs 2,45 na gospodarzy wydaje się bardzo dobry. 1X2 no bet  raczej under 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Panowie, co myślicie o Pogoni Szczecin? Wygrana z Zagłębiem to chyba nie przypadek, z kolei Lechia gra jak zwykle, czyli tylko chwilami. Na wyjeździe w zeszłym sezonie lal ich kto chciał. Wydaje się, że teraz może być podobnie, a kurs 2,45 na gospodarzy wydaje się bardzo dobry. 1X2 no bet  raczej under  He, średnia z 2 pierwszych meczów to over 3,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
Panowie, co myślicie o Pogoni Szczecin? Wygrana z Zagłębiem to chyba nie przypadek, z kolei Lechia gra jak zwykle, czyli tylko chwilami. Na wyjeździe w zeszłym sezonie lal ich kto chciał. Wydaje się, że teraz może być podobnie, a kurs 2,45 na gospodarzy wydaje się bardzo dobry. 1X2 no bet  raczej under  He, średnia z 2 pierwszych meczów to over 3,5  Wg mnie to nie ma zadnego znaczenia  bedzie albo under albo over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zwycięstwa Lechii na wyjeździe z Pogonią. Inna sprawa, że wczoraj nie widziałem możliwości porażki sRealu... Doszedłem do wniosku, że Gdańszczanie przypominają bardzo naszą drużynę narodową. Niby są piłkarze, niby sa umiejętności, a wyników nie ma.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|