|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
a dlaczego nie? bo nie krzyczy glosniej?  yyy, typów Darwina tutaj nie bardzo widziałem, Korver chyba teraz rzadziej ale coś tam daje, chyba, że Darwin gdzie indziej robi robotę, pewnie masz większe pojęcia nie znam się Korver jest troche zarozumialy, ale jego typy i wiedza wydaje mi sie, ze sa o wiele wieksze niz Darwina, a co do typow Darwina to tez w ogole ich nie widzialem  https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3486608&page=1A tak na poważnie już dzisiaj pisząc to siedzimy z Korverem w Gdyni na meczach juniorów. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
A tak na poważnie już dzisiaj pisząc to siedzimy z Korverem w Gdyni na meczach juniorów. Macie na podstawie wcześniejszych meczów jakieś przemyślenia na temat dzisiejszych meczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
A tak na poważnie już dzisiaj pisząc to siedzimy z Korverem w Gdyni na meczach juniorów. Macie na podstawie wcześniejszych meczów jakieś przemyślenia na temat dzisiejszych meczy? Gdyby nie fakt, że Belgowie skończyli wczoraj tak późno mecz to byliby zdecydowanie do mocniejszego grania na dzisiaj. Mają bardzo dobre warunki fizyczne, są dobrze poukładani taktycznie. Widać duże zaangażowanie. Trener ma 26 lat taka ciekawostka  Rosjanie są z kolei strasznie ubodzy technicznie, przy trudniejszych piłkach często oddają łatwe piłki na drugą stronę. W obronie też nie błyszczą. Belgowie bardzo szybko rozgrywają więc kolejny problem dla wolnych ROsjan, żeby nadążyć w bloku. Mam dwa scenariusze na ten mecz. Belgia mimo wszystko się zregeneruje i wygra mecz lub drugi, że w miarę upływu czasu Belgowie będą słabnąć fizycznie i przegrają ostatecznie. Chyba Włosi i chyba Serbia poza tym. Dzisiaj wszystko na "chyba" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ja to mam takie przemyslenia ze czuje sie szczerze wydymany po sobocie przez juniorki i juniorow ..zaczely Rosjanki ... jak nie skonczyc meczu z 23:20 ? i jeszcze potem w TB z 5 punktow z rzedu oddac? a ladnego dubla konczyly potem jak juz Turcy aldnie handi pokrylu z Denmark to bulgarzy postawnowili wygrac tylko 5 punktami ... bo u mnie bylo 5.5 pkt w handi  no to znowu bulwersacja a na koniec... chcialem byc skromny i zarabiac powoli i odpuscile Wlochow w spotkaniu z Rosja ...a co zrobili to bylo widac i czuc tak wiec po sobotnim szalenstwie dzisiaj nowy dzien ...wiec Serbia+Rosja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Wlosi tez mam na liscie ale to tylko opcja
a co do Belgow dolozylbym tutaj aspekt psychiczny, to juniorzy wiec: 1. zmeczenie 2. jednak beda grac z wielka Rosja, nazwa straszy w kazdej kategorii wiekowej 3. wstydu jak przegraja nie bedzie, a dwa mecze maja win wiec i plakac nie beda tak bardzo
wiec @2.0 -> Rosja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
jest gdzies obraz do Serbow ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
nie szukaj na razie postanowili nie zdobywac punktow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
SERBIA 16-13 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
o kurwa,zwroty akcji i serie lepsze niz u panienek..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Właściwie to nie było wielu zwrotów akcji, Serbowie zaspali na początku i cały czas systematycznie odrabiali a teraz już jadą żeby skonczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
20-15 -> 20-19 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
20-20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
hehe to teraz jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Teraz rzeczywiście pojechali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
tylko czy dojadą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
20-15 21-22 prze asy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
głąby niesamowite 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
uciułali ledwo co 26-24 ! dawać jeszcze dwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
eh,ogarneli...2 set Finowie probuje
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|