Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
1. zaloz firme - np analizy sportowe
2. zidentyfikuj 20 zaufanych uzytkownikow mecz.pl (sic!)
3. rozdaj im po 5tys, nikt sie ich nie bbdzie czepial skad taka kasa, w sumie zyjemy na zielonej wyspie
4. kazdy z nich kupuje u Ciebie uslugi w firmie za 5tys (no minus prowizja)

no i wyprane:)..tylko teraz trzymac kciuki zeby ktorys z nich nie pochwalil sie w skarbowce

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Wracając do tematu - zainwestuj te 100k u bukmachera.

Dodatkowo mam pytanie, lcd czy plazma ?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Big_star
Wracając do tematu - zainwestuj te 100k u bukmachera.

Dodatkowo mam pytanie, lcd czy plazma ?

grajac np. w milenium przez internet dostane jakies zaswiadczenie o wygranej?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Jak chcesz wpłacić 100k do millenium bez zwracania uwagi?
Ja to jestem małe miki laugh ale może ktoś wie jak wygląda takie "poważne" zaświadczenie od bukmachera o wygranej?
Stwierdza, że XY wygrał np 100 000 pln, czy np XY zagrał za kwotę 99 900 i wygrał 100 000 ... ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by [T
-error]Jak chcesz wpłacić 100k do millenium bez zwracania uwagi?
Ja to jestem małe miki laugh ale może ktoś wie jak wygląda takie "poważne" zaświadczenie od bukmachera o wygranej?
Stwierdza, że XY wygrał np 100 000 pln, czy np XY zagrał za kwotę 99 900 i wygrał 100 000 ... ?
jest to druk scislego zarachowania plus kserokopia dowodu wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ale co na nim jest ?!
Że wygrałeś 100k, czy że za 99,9k wygrałeś 100k ? Bo to zasadnicza różnica ...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by [T
-error]Ale co na nim jest ?!
Że wygrałeś 100k, czy że za 99,9k wygrałeś 100k ? Bo to zasadnicza różnica ...

w STS zawsze była tylko wygrana, coś w stylu zaświadcza się że X wygrał taką a taką kwotę.
Co wg mnie nie zmienia faktu, że jak US będzie chciał się dowiedzieć więcej to zapyta u źródła i sprawdzi kupony o konkretnych numerach na któe padła wygrana,
jutro wkleję takie zaświadczenie, stare bo stare ale w ciągu 2 lat raczej nic się nie zmieniło.

Inna kwestia, teraz tak zupełnie poważniej,
za 5% tej kwoty dostarcze zaświadczenia na odpowiednią kwotę:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
U mnie kebabow od groma, wlasciwie to juz je tylko zamykaja.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by Big_star
Wracając do tematu - zainwestuj te 100k u bukmachera.

Dodatkowo mam pytanie, lcd czy plazma ?

grajac np. w milenium przez internet dostane jakies zaswiadczenie o wygranej?

Upierdliwy jesteś...

I tak przepier^dolisz te pieniadze predzej czy pozniej u buka, takze po co Ci jakies zaswiadczenia? wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Ehem.. A może zrobimy coś razem?


Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
kebaba czy subwaya? ... wwwujek tylko bez zboczenstw pliz

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by kazow
kebaba czy subwaya? ... wwwujek tylko bez zboczenstw pliz

Oj, ciepły nie jestem.. Sorki wink

Już jakiś czas temu o tym myślałem. Jest tu kilka osób, z którymi mógłbym robić coś wspólnie. Można zrobić jakąś burze mózgów, każdy coś tam dorzuci, może coś wyjdzie..? Co myślicie?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by kazow
kebaba czy subwaya? ... wwwujek tylko bez zboczenstw pliz

Oj, ciepły nie jestem.. Sorki wink

Już jakiś czas temu o tym myślałem. Jest tu kilka osób, z którymi mógłbym robić coś wspólnie. Można zrobić jakąś burze mózgów, każdy coś tam dorzuci, może coś wyjdzie..? Co myślicie?


kiedys juz probalem, checi mam nadal ..zreszta juz chyba dawniej pisalismy na temat kilku pomyslow

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by kazow
kiedys juz probalem, checi mam nadal ..zreszta juz chyba dawniej pisalismy na temat kilku pomyslow

Coś pamiętam..

Sporo osób tutaj prowadzi DG. Sporo osób meszka poza PL.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda się wypracować jakiś wspólny temat..

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Dupcze azjatki i murzynki i popijam drinki.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850





































do simons1986
większość radzi abyś już nie grał tylko wyprał siano w jakiejś formie działalności ale ja zapytam, czy Twoja dotychczasowa gra była skuteczna a taśma to był dodatkowy fart, czy też raczej dokładałeś do biznesu a mega fart z taśmą zapewnił jednorazowy zastrzyk gotówki?
jeśli dawałeś rady wcześniej generować zyski bez tego kuponu wariata, to może warto to ciągnąć dalej. Masz teraz niezłego bankrolla, który może Ci w tym pomóc.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by awax76
do simons1986
większość radzi abyś już nie grał tylko wyprał siano w jakiejś formie działalności ale ja zapytam, czy Twoja dotychczasowa gra była skuteczna a taśma to był dodatkowy fart, czy też raczej dokładałeś do biznesu a mega fart z taśmą zapewnił jednorazowy zastrzyk gotówki?
jeśli dawałeś rady wcześniej generować zyski bez tego kuponu wariata, to może warto to ciągnąć dalej. Masz teraz niezłego bankrolla, który może Ci w tym pomóc.

tu nikt nie radzi jak wyprac siano tylko gdzie najlepiej zjesc kebsa w wawie

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
pozycze 10k jako staking na PS bo WCOOP sie zbliza,oddaje 75% wygranych. w razie wtopy zwracam 40%. zgadzasz sie ? nie? szkoda.

próbuj z Subwayem.

a tak swoją drogą..Darowizna od mamy+od taty+od babci+od dziadka+od siostry+od brata i już 60k wyprane bez straty 1ni grosza.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by kazow
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by kazow
kebaba czy subwaya? ... wwwujek tylko bez zboczenstw pliz

Oj, ciepły nie jestem.. Sorki wink

Już jakiś czas temu o tym myślałem. Jest tu kilka osób, z którymi mógłbym robić coś wspólnie. Można zrobić jakąś burze mózgów, każdy coś tam dorzuci, może coś wyjdzie..? Co myślicie?


kiedys juz probalem, checi mam nadal ..zreszta juz chyba dawniej pisalismy na temat kilku pomyslow
no to co robimy razem inwestorki? smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by awax76
do simons1986
większość radzi abyś już nie grał tylko wyprał siano w jakiejś formie działalności ale ja zapytam, czy Twoja dotychczasowa gra była skuteczna a taśma to był dodatkowy fart, czy też raczej dokładałeś do biznesu a mega fart z taśmą zapewnił jednorazowy zastrzyk gotówki?
jeśli dawałeś rady wcześniej generować zyski bez tego kuponu wariata, to może warto to ciągnąć dalej. Masz teraz niezłego bankrolla, który może Ci w tym pomóc.


ten tasiemiec to byl tylko przyklad a co do systemu gry no coz top secret smile teraz czas na porzadne wakacje i moze cos wpadnie do glowy smile

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1