Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by kazow
jakby ktos chcial to moge poszperac w moich archiwach i znalezc warunki jakie Subway oferowal na franczyze, a interesowalem sie tym z 3 lata przed ich oficjalnym wejsciem do polski

z tego co pamietam to wtedy sama licencja byla okolo $15k = 45kPLN, jak dolozysz lokal w dobrym miejscu czyli czynsz okolo 20kPLN miesiecznie, zatrudnisz ludzi i kupisz melexa (uzywaneg)...to juz Ci braknie na remont i wyposazenie ktore mysle ze tak z 200k lyknie (atesty, sanepidy)

tak wiec z tymi 100k to mozna sie porwac ale na szczeki na bazarze a nie Subwaya, o ile zatoarujesz chinina i oplacisz sie ochronie

swojego czasu tez sprawdzalem ze Starbucksem i uwazam ze jak zawsze polacy spierpzyli wejscie na rynek, zrobili z tego normalna kawiarnie jakich dziesiatki zamiast wyksponowac value Starbucksa = donuty, paczki, dobra kawa + zimne napoje kawowe (latte butelkowane)

Pewnie, jak byś miał te dane to z chęcią bym zobaczył jakie warunki przedstawiali.

Z tym 100k to polecałem znaleźć dwóch kompanów z podobnym kapitałem, nigdy nie pisałem że za to otworzysz lokal. smile

Co do Starbucksa to Amerykanie chcieli jak chcieli no to tak mają. Z tą "dobrą kawą" to bym nie przesadzał. wink Dla mnie Coffee Heaven jest o niebo lepszy, Starbucks się w ogóle chowa...

Coffee Heaven to ta siec, ktora jest w Polsce?

Co do takich tematow, to ostatnio w Costa coffee w Pardubicach na festiwalu pokerowym jadlem muffinka + ich limonade. Najlepszy muffinek ever tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Self-Confident
co do kaw to wczoraj pilem tę http://pl.wikipedia.org/wiki/Kopi_luwak i nic specjalnego, moze jedynie taka roznica ze nie jest gorzka.

to zalezy skad miales te kawe smile bo w Indonezji mozesz kupic w markecie za 2 zł Kopi Luwak i to najzwyklejsza kawa nic specjalnego,
natomiast piłem na Jawie, na plantacji kawy, czyli bezposrednio u źródła w cenie ok 50 zł (w przeliczeniu) za filizanke - cena jak na warunki w Indonezji zabójcza, i ta kawa smakowała wyśmienicie,
mozna było równiez kupic i przywiezc, tylko, ze cena niestety troche odstraszala

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Mitul
Originally Posted by Jimmy
simons1986 co prawda nadal nie dowiedziałeś się jak wprowadzić w obrót 100 tysięcy złotych, ale wiesz już za to dlaczego Polacy nie jadają w Subwayu i gdzie można dostać zajebiste muffinki.. czy to nie cudowne? grin
i gdzie najlepsza kawa w miescie ;P

Nie mam pojecia co do kawy,
ale jesli chodzi o, nie poruszany tutaj jeszcze, temat hamburgerów, to najlepsze w poznaniu sa tutaj: klik [lapupapu.pl]
A jak ktoś twierdzi inaczej to burek i basta laugh

Z serii -> Dobre rady na brak kaca.

Po piciu nie powinno się jeść, kładziesz się spać a Twój organizm zamiast wypoczywać, ciężko pracuje, żeby strawić to co wypiłeś i zjadłeś.
Jeść należy w trakcie picia, najlepiej tłuste, czyli rosół z kury, schabowy z te... tfu, od teściowej, ewentualnie połowę roztopionej kostki masła przed, należy chronić żołądek;-)

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
oo do north fisha jeszcze lubie chodzic laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
To ja polecam http://padbar.pl/ w Lublinie. Można przepić wygrane 100tys grająć jednocześnie w konsole grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ktoś tam wspomniał o kebabie,
to ja powiem że żaden subway, hamburgery czy inne kawy, nawet te robione z kupy, nie zastąpią kebaba jak się znajdzie dobrą budkę grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
a w wawie gdzie dobrego kebaba polecacie?

mi to nad morzem zawsze smakuja mega, duzo warzyw itp

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
nad morzem zawsze smakują bo zawsze jesteś na bani pewnie:)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Self-Confident
a w wawie gdzie dobrego kebaba polecacie?

mi to nad morzem zawsze smakuja mega, duzo warzyw itp


a to widzisz kolego zalezy od smaku jaki posiadasz, w srodmiesciu sa calkiem dobre, w miare spolszczone

na Woli masz bardziej na tureckie, twarda bula, tluste sosy i czerwona kapusta, ogolnie ociekaja tluszczem i mdli

tarchomin i bielany tez tak pomiedzy

najbardziej spolszczone to praga, targowek, marki

jak dla mnie to najlepsze na swietokrzyskiej (ale od polakow) i marki ...no ale ja gustuje w duzej ilosci warzyw i sosow


aa jak bedzie w krakowie to na florianskiej, tam znowu calkowicie inne niz w wawie, i duzo bardziej ostre

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Self-Confident
a w wawie gdzie dobrego kebaba polecacie?

mi to nad morzem zawsze smakuja mega, duzo warzyw itp


Kebab Diana przy Alei Jana Pawła II blisko skrzyżowania ze Świętokrzyską,
Shaam Kebab przy Rondzie ONZ,

mi najbardziej te dwa odpowiadają, może ktoś coś jeszcze konkretnego poleci grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Nie no temat rzeźnia się zrobił. Brakuje jeszcze tylko rozkminy typu, ktoś miał problem, że mu się kiełbachą odbija i jak pomóc smile Chyba to był Wafel co? laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Self-Confident
a w wawie gdzie dobrego kebaba polecacie?

mi to nad morzem zawsze smakuja mega, duzo warzyw itp


Kebab Diana przy Alei Jana Pawła II blisko skrzyżowania ze Świętokrzyską,
Shaam Kebab przy Rondzie ONZ,

mi najbardziej te dwa odpowiadają, może ktoś coś jeszcze konkretnego poleci grin


a co powiesz o barze DUDU na rogu swietokrzyska/krolewska? kojarzysz?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by lupus
U mnie kebabow od groma, wlasciwie to juz je tylko zamykaja.
tylko, że co jeden to gorszy

poziom trzyma tylko Krashkebab na Jeżycach

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by kazow
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Self-Confident
a w wawie gdzie dobrego kebaba polecacie?

mi to nad morzem zawsze smakuja mega, duzo warzyw itp


Kebab Diana przy Alei Jana Pawła II blisko skrzyżowania ze Świętokrzyską,
Shaam Kebab przy Rondzie ONZ,

mi najbardziej te dwa odpowiadają, może ktoś coś jeszcze konkretnego poleci grin


a co powiesz o barze DUDU na rogu swietokrzyska/krolewska? kojarzysz?
nie ma takiego skrzyzowania w warszawie smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
sorry pozno pisalem, krolewska/marszalkowska

kebaby sa na swietokrzyskiej:)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by lupus
U mnie kebabow od groma, wlasciwie to juz je tylko zamykaja.
tylko, że co jeden to gorszy

poziom trzyma tylko Krashkebab na Jeżycach

W ktorym to jest miejscu? Mieszkalem na Jezycach i kojarze Marhabe i jeden przy petli na ogrodach. IMO spoko jest Kebab City przy Akumulatorach wink


Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by kazow
sorry pozno pisalem, krolewska/marszalkowska

kebaby sa na swietokrzyskiej:)
ja się domyśliłem o który chodzi ;p

przechodziłem/przejeżdzałem obok często, ale bliżej niż z chodnika/ulicy się nie zapędzałem.

a co, warto? grin



proponuję przemianować temat na:
'Rozmowy i rozmowki o dupce kruffki [26]' hmm

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak już o jedzniu mowa, to mi najbardziej smakuja zapiekane kanapki [na cieście razowym ;)], gdzie sam decyduje jakie chce bazy [mieso, tunczyk, jajko czy sery] oraz jakie dodatki [do wyboru mnostwo warzyw].

Pewnie w kazdym wiekszym miescie sa takie knajpy. Polecam.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
na Kraszewskiego, z 200 metrów od rynku jeżyckiego,

lokal ma może z rok, ale kebaba w Poznaniu lepszego nie jadłem smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by kazow
sorry pozno pisalem, krolewska/marszalkowska

kebaby sa na swietokrzyskiej:)


Są tam dwa kebaby obok siebie (prostopadle do McDonalda, za ulicą, ale teraz przejsćia tam nie ma bo buduje sie metro), jeden to syf a drugi był numerem 1 w Warszawie jakiś czas temu do momentu aż wyszło na jaw, że nie mają toalety i robią siusiu do wiader blush ! Poza tym w czasie przebudowy Dworca Centralnego w tych śmierdzących piwnicach znalezli jakieś miejsce gdzie przechowywane jest mięso do kebabów i dostarczane praktycznie na całe centrum Warszawy, też głośna afera.
Fakt, że jak się z klubu wychodzi to coś czasem się zje.
W Lemonie na dobre śniadanko można pójść.

Amrit na Pl.Wilsona bardzo dobry, na Bemowie kebab cały zapiekany u...murzyna - pychotka kopara.
Oczywiście w Warszawie numer jeden cenowo i smakowo to budka chińczyka Hami na dawnym Marymoncie, teraz to Słodowiec ooo .

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1