Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by mirasPL
pozycze 10k jako staking na PS bo WCOOP sie zbliza,oddaje 75% wygranych. w razie wtopy zwracam 40%. zgadzasz sie ? nie? szkoda.

próbuj z Subwayem.

a tak swoją drogą..Darowizna od mamy+od taty+od babci+od dziadka+od siostry+od brata i już 60k wyprane bez straty 1ni grosza.

gorzej jak zglosza sie do babci czy dziadka z pytaniem skad Pan mial np. 20.000 zl z emerytury 1.500 wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Temat z dupy, rownie dobrze mozna zalozyc temat, jak tanio przerobic lamborgini na gaz i czy nie stracę przez to gwarancji. Jezeli chlopak wygral to gratuluje, jest duze prawdopodobienstwo ze juz ma 60-70% tego, a jezeli chce wygrać, no coż ... jakieś szanse są, ale tak chce pewnie z 90% tego forum i bliżej im (nam) jest aby dociagnac do tych stu tysiecy ale ... in minus.

Pozdro
P.S. Gdybym wygral taką kasę, to jak juz ktos napisał, płaciłbym za wszystko kartą netellera lub Skrilla i miał wszystko w dupie.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
inwestuje w peffki i wychodze na letki plus

to chyba oczywiste smirk

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Na dłuższą metę za tę kasę nie wyżyjesz. Biznesu raczej żadnego też nie zrobisz.

Mój pomysł jest taki:

kupujesz RTW ticket i zapier...lasz w podróż dookoła świata. Emocji i wspomnień z tym związanych nikt Ci nie odbierze. Nawet Kapica. A problem z wprowadzeniem kasy do obrotu rozwiązuje się sam smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
100k to dobry kapital aby grac pewki typu 1.01 all in, system taki ze wybierasz same 'pewne mecze' takie ktore musza wejsc smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
napisze tutaj bo tu wiekszy ruch

czy jesli braliscie zaswiadczenia o wygranej to dostawaliscie je od reki czy musieliscie zostawic kupon i babka na jutro miala Wam wypisac takie zaswiadczenie ? (mi kiedys tak proponowala , wydawalo mi sie to podejrzane a kobiety nie znalem bo stawialem tam dopiero kilka razy i ostatecznie nie bralem zaswiadczenia)

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by mez
napisze tutaj bo tu wiekszy ruch

czy jesli braliscie zaswiadczenia o wygranej to dostawaliscie je od reki czy musieliscie zostawic kupon i babka na jutro miala Wam wypisac takie zaswiadczenie ? (mi kiedys tak proponowala , wydawalo mi sie to podejrzane a kobiety nie znalem bo stawialem tam dopiero kilka razy i ostatecznie nie bralem zaswiadczenia)
wczoraj kolo wyboeram 8tysiecy z fortuny, to babka wypisywała mu na miejscu od ręki,

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
dziwne wydaje się zostawianie kuponu swojego , bo przecież to zajmuje 2 minuty, przynajmniej w fortunie tak było

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by wojbest1987
dziwne wydaje się zostawianie kuponu swojego , bo przecież to zajmuje 2 minuty, przynajmniej w fortunie tak było

pewnie w ch.ja chciala mnie zrobic i kase wziac dla siebie bo nie udowodnilbym jej ,ze to moj kupon

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Aha, czyli masz zostawić kupon bez pobrania wygranej a następnego dnia odebrać kasę i zaświadczenie? Lol...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Conrad
Aha, czyli masz zostawić kupon bez pobrania wygranej a następnego dnia odebrać kasę i zaświadczenie? Lol...

nowy bylem ,mlody , zawsze dzien dobry , do widzenia wiec uznala ,ze moze wydymac frajera ...zaluje ,ze inaczej tego nie zalatwilem bo takiej bezczelnosci nie lubie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Experto
100k to dobry kapital aby grac pewki typu 1.01 all in, system taki ze wybierasz same 'pewne mecze' takie ktore musza wejsc smile

preferuje inny system gry smile Mam pytanko, jesli zagram np. w fortunie przez neta to gdzie mam sie udac po zaswiadczenie?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Jakie zaświadczenie >?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by pawel Wafel
Jakie zaświadczenie >?
crazy

Originally Posted by simons1986
Originally Posted by Experto
100k to dobry kapital aby grac pewki typu 1.01 all in, system taki ze wybierasz same 'pewne mecze' takie ktore musza wejsc smile

preferuje inny system gry smile Mam pytanko, jesli zagram np. w fortunie przez neta to gdzie mam sie udac po zaswiadczenie?

nie trzeba się o wszystko pytac, można poszukać... grin

https://www.efortuna.pl/pl/pomoc/faq_test/index.html
Chciałbym otrzymać imienne zaświadczenie o wygranej uzyskanej w zakładach internetowych Fortuna.
Fakt ten należy zgłosić drogą mailową na adres [email protected] podając numer wygranego kuponu lub numery wygranych kuponów oraz miejsce odbioru zaświadczenia (czynny Punkt Fortuny), w terminie do 12 godzin od chwili uzyskania wygranej lub złożenia polecenia wypłaty wygranej.
Zaświadczenie może być wystawione najpóźniej w dniu następującym po dniu, w którym uzyskano wygraną lub po dniu, w którym złożono polecenie wypłaty wygranej i wyłącznie w tym terminie należy zgłosić się do wybranego punktu po odbiór zaświadczenia.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Experto
Ryzykowna opcja to zagranie dubla za te 100k na real i psg - teraz juz musza wygrac w lidze- nie ma bata

ok zagrales tego dubla i masz obecnie ponad 300k, co robisz teraz?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Proste , że gram na Bayern albo Milan (lub dubel!!!!) all in! idę pić w tym czasie, budze się i zarobiony po uszy albo dalej pod most ooo

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Jak przeanalyzujecie to uznacie że dobrze prawie cool

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
A może jakaś w miarę bezpieczna(tzn. kilkanaście poziomów) progresja na wyższe kursy typu ok. 3,00? Typy bierz od najlepszych typerów z for dyskusyjnych. Jest kilku takich co prawie w każdym miesiącu są w czołówce typów dnia. Biorąc ich typy to pewnie dłuuuugo zejdzie nim trafisz na jakąś mega długą czarną serię.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
A swoją drogą jeśli rzeczywiście wygrałeś, to wielkie gratulacje smile. Możesz powiedzieć jakie AKO ustrzeliłeś?

Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
Powiedzcie mi lepiej co zrobić z kwotą 30 927 429,60 zł.............

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1