Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by kazow
sorry pozno pisalem, krolewska/marszalkowska

kebaby sa na swietokrzyskiej:)


Są tam dwa kebaby obok siebie (prostopadle do McDonalda, za ulicą, ale teraz przejsćia tam nie ma bo buduje sie metro), jeden to syf a drugi był numerem 1 w Warszawie jakiś czas temu do momentu aż wyszło na jaw, że nie mają toalety i robią siusiu do wiader blush ! Poza tym w czasie przebudowy Dworca Centralnego w tych śmierdzących piwnicach znalezli jakieś miejsce gdzie przechowywane jest mięso do kebabów i dostarczane praktycznie na całe centrum Warszawy, też głośna afera.
Fakt, że jak się z klubu wychodzi to coś czasem się zje.
W Lemonie na dobre śniadanko można pójść.

Amrit na Pl.Wilsona bardzo dobry, na Bemowie kebab cały zapiekany u...murzyna - pychotka kopara.
Oczywiście w Warszawie numer jeden cenowo i smakowo to budka chińczyka Hami na dawnym Marymoncie, teraz to Słodowiec ooo .
pełno jest opinii o tym kebabie że to już nie to co kiedyś, nie jadłem u nich jak startowali z interesem i moze dlatego mi smakuje bo nie mam porównania grin ale żeby sikali do wiaderka? laugh

o tym na Pl. Wilsona już słyszałem i się niedługo wybiorę wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Najlepszy kebab w Wa-wie to Amrit.Polecam go wszystkim smile

http://amrit.pl/kontakt.php

Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Originally Posted by Aronek
Najlepszy kebab w Wa-wie to Amrit.Polecam go wszystkim smile

http://amrit.pl/kontakt.php
Potwierdzam! Uzależnia strasznie wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Aronek
Najlepszy kebab w Wa-wie to Amrit.Polecam go wszystkim smile

http://amrit.pl/kontakt.php

Jak ktoś lubi włochate to też polecam wink Przynajmniej na Grójeckiej często zdarzają się bonusy z arabskiego przedramienia wink

Ja polecam sieć Efes, odnowioną budkę przy rondzie Waszyngtona i ottoman cuisine w blue city smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Efes dobry, mają jeszcze punkt na Al. Niepodległości.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Najlepszy w Warszawie to "Mała Turcja", obowiązkowo cienki z baraniną smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
No i przez was złamasy teraz się głodny zrobiłem frown

Najgorsze, że mam kebab w bloku (ale chujowy w sumie) i jak wychodzę na balkon to mnie zapachy dochodzą...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
a jak z gazami Panowie? w zależności od sosu czy może jakieś inne czynniki?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
ja miałem tak, jak WNN i sam skleiłem sobie kebaba laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Tylko http://www.petra-gyros.pl/ @ Wro.

Nie ma lepszego gyrosa w Polsce ooo

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Llama
a jak z gazami Panowie? w zależności od sosu czy może jakieś inne czynniki?

Generalnie omijam sosy gdyż różne rzeczy mogą do niego dodać na zapleczu.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Blazzz1
ludzie nie lubią jeść zdrowo

Ten trend się szybko zmienia, nawet taki Sfinks, który kiedyś był hiciorem i ciężko było stolik znaleźć, ma dziś poważne problemy i spółka od początku roku jest już prawie 10 milionów Złotych w plecy...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Blazzz1
ludzie nie lubią jeść zdrowo

Ten trend się szybko zmienia, nawet taki Sfinks, który kiedyś był hiciorem i ciężko było stolik znaleźć, ma dziś poważne problemy i spółka od początku roku jest już prawie 10 milionów Złotych w plecy...


Conrad, bynajmniej nie dlatego ze ludzie chca jesc zdrowo, po prostu Sfinks zaczal lecieci w kulki:

1. zmniejszyli porcje
2. o sosy trzeba sie prosic, bo z default daja jeden zestaw na stolik, max 2
2. w polowie knajp jedzenie obnizylo standard, kiepska jakosc miesa

moze dlatego tak sie stal, ze mieli probomy finansowe, ale ja mysle ze raczej problemy finansowe byly wynikiem tych zmian, weszli na gielde, krecili wyniki no i sie przeliczyli, ludzie sie odwrocili a teraz ciezko ich sciagnac znowu

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by podstawek
ja miałem tak, jak WNN i sam skleiłem sobie kebaba laugh
masz jakiś swój ulubiony przepis? grin
czasem sobie robię z Fixa Kebab, ale mięsko nie jest już takie smaczne, a nawet tylko troszkę podobne frown
dodaję za to dużo curry do sosu, już jest inaczej niż wszędzie i całkiem smaczne laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Kebab w Wawie?
Były kiedyś spoko budy przy Królewskiej ale ogólnie ciągle się coś zmienia. Zresztą wiele zachwytów nad tymi kebabami pochodziło od osób, które ledwo żywe o 5-ej nad ranem z 2 promilami we krwi zajadały się byle czym smile
Tak więc większość kebabów jest podobna. Chociaż ostatnie u mnie na Marymoncie próbowałem i wg mnie nędza.
Armit przy Wilsona jest bardzo dobry wg mnie. XXL za 13pln i ledwo daję radę to zjeść. Samym mięsem można się zapchać ...
Minus to długie oczekiwanie wieczorami. Wczoraj coś pomieszali i na kebaba 30min czekałem!

Chinol w Wawie to rządzi Hami ze Słodowca smile
Mam tam 10min spacerem więc często jem i do tej pory lepszego Chińczyka nie znałem.

Co do Subwaya - kanapki są spoko. Ale na polskie warunki drogo.
Do tej pory jadłem jedynie na Świętokrzyskiej. Ten nocny przy imprezowni na Mazowieckiej. Wziąłem jakiegoś fulla to chyba wyszło z 27pln. Najadłem się ale prawdę mówiąc i kebab za połowę tego podobnie by nasycił.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
a jadl ktos w Warszawie kebaba z Balbinki (czy jakos tak grin ) przy Pl. Zawiszy?

Blisko mam i po drodze z pracy bym skoczył, ale się już oduczyłem takiego testowania na sobie i przeważnie żałuję że kupiłem laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by rivex
Co do Subwaya - kanapki są spoko. Ale na polskie warunki drogo.
Do tej pory jadłem jedynie na Świętokrzyskiej. Ten nocny przy imprezowni na Mazowieckiej. Wziąłem jakiegoś fulla to chyba wyszło z 27pln. Najadłem się ale prawdę mówiąc i kebab za połowę tego podobnie by nasycił.

Ja bym jeszcze doliczył tu komfort następnego dnia gdy wstajesz i wszystko masz już przetrawione. Diametralna różnica będzie pod względem wizyty w klopie. wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
dla warszawiaków

http://www.okazik.pl/deal/ju%C5%BC-od-6-z%C5%82-za-kebab-tradycyjny-%28z-kurczaka-lub-baraniny%29-w-leziz-kebab-w-samym-centrum?godealla_trans_id=1030bcde69d66025b2d979f51e2a3f&

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Blazzz1
ludzie nie lubią jeść zdrowo

Jak to nie lubią ? Skąd masz pewność że ten subway ma wszystko zawsze refresh ? w takich budkach chcą się tylko pozbyć szynki kilku dniowej itp.

Jedź na wieś wtedy dupa Ci odrzyje na nowo, jak zaczniesz jeść jaja, świniaka, warzywa itp.

To jest zdrowe jedzenie a nie jakięś kanapeczki, stejki trzeba wpierniczać schab ze świni domowej.

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1