|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
wszystkie kupony poszły w pizdę najpierw przez hradecką, teraz przez kubota. został jedynie muller @ 16,00 i muller @ 8,00 na nic nie można tu liczyć, pozostają cudawianki grandecka bylo wiadomo ze wtopi bo grala z amerykanka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Amerykanie czy AMerykanki jak najbardziej narod zwyciezcow, bylem np. na siatce na olimiadzie gdzie amerykanki z turczynkami graly, wystarczyly chyba dwa sety przegrac aby wyeliminowac brazylie(ktore je pozniej w finale pokonala) i co amerykanki zrobily? jechaly na maxa i pojechaly turczynki 3-0 i teraz niech mi ktos powie ze nie walcza zawsze o wygrana? my tam lubimy sie cieszyc z drugich miejsc a dla nich to pierwszy przegrany, ale coz moze kiedys to sie zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Youzhny kończ tam zabawę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Amerykanie czy AMerykanki jak najbardziej narod zwyciezcow, bylem np. na siatce na olimiadzie gdzie amerykanki z turczynkami graly, wystarczyly chyba dwa sety przegrac aby wyeliminowac brazylie(ktora ich pozniej w finale pokonala) i co amerykanki zrobily? jechaly na maxa i pojechaly turczynki 3-0 i teraz niech mi ktos powie ze nie walcza zawsze o wygrana? my tam lubimy sie cieszyc z drugich miejsc a dla nich to pierwszy przegrany, ale coz moze kiedys to sie zmieni zwycieski remis na Euro i zwycieska porazka Śląska z Hanoverem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
 KVIToVA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
jaki byl kurs na tipse przy 0-2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Amerykanie czy AMerykanki jak najbardziej narod zwyciezcow, bylem np. na siatce na olimiadzie gdzie amerykanki z turczynkami graly, wystarczyly chyba dwa sety przegrac aby wyeliminowac brazylie(ktora ich pozniej w finale pokonala) i co amerykanki zrobily? jechaly na maxa i pojechaly turczynki 3-0 i teraz niech mi ktos powie ze nie walcza zawsze o wygrana? my tam lubimy sie cieszyc z drugich miejsc a dla nich to pierwszy przegrany, ale coz moze kiedys to sie zmieni zwycieski remis na Euro i zwycieska porazka Śląska z Hanoverem  zwycieski remis z Rosja, kibice w euforii opuszczaja stadion, ja wkurwiony i jeszcze mi mowia ze dobrze jest  trzeba liczyc ze nasi quasowicze splodza prawdziwych zwyciezcow  chociaz mysle ze pojda w kierunku ustawek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jaki byl kurs na tipse przy 0-2? słaby, jakieś @2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
o kurwa co xman za wymiane wygral pod siata
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
klapek 4:1 na 4:5  to wina polskich genów tzw. syndrom patałacha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
cornet utrzymaj podanie i gramy petre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Wczoraj Amerykaniec przegrał z 6-4 6-3 4-0
ale pewnie miał dziadka Polaka i dlatego. Bo przecież Experto pisał, że Amerykanie to naród zwycięzców. Levine jest żydem. Ortodoksyjnym w dodatku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
cornet @4  ale czy ona utrzyma poziom to watpie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Młody Haas lay? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wczoraj Amerykaniec przegrał z 6-4 6-3 4-0
ale pewnie miał dziadka Polaka i dlatego. Bo przecież Experto pisał, że Amerykanie to naród zwycięzców. Levine jest żydem. Ortodoksyjnym w dodatku. Żydzi to prawdziwy Naród zwycięzców i inteligentów, honorowy i wspaniały. Kto twierdzi inaczej ten antysemita. A Polacy to patałachy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
KVITOVA ma szczęście że ta żałosna Cornet się sama połamała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Młody Haas lay?  czemu nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Wczoraj Amerykaniec przegrał z 6-4 6-3 4-0
ale pewnie miał dziadka Polaka i dlatego. Bo przecież Experto pisał, że Amerykanie to naród zwycięzców. Levine jest żydem. Ortodoksyjnym w dodatku. przegral bo nie ma napletka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
poda ktos linka do meczu kvitovej , bo streamy z lshunter.tv mi nie dzialaja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|