|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
jeszcze nikt nie  na Mishe? hehe nie gralem, ale po 2setach troche zalowalem  teraz widze gwiezdny cyrk z tym miszka, w 3secie mial chyba przewage brejka, mimo ze to szlem pachnie walem  przeciesz ma doktorat z psychiki hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2011
Posty: 123 |
Jest ktos z kim móglbym przeanalizowac wyzej podane typy... niebawem zaczynaja grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
bum bum bum Kukuszkin zniszczony  1,80 izzunia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Jest ktos z kim móglbym przeanalizowac wyzej podane typy... niebawem zaczynaja grac No to zaczynaj ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
dimitrov tez w torby juz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190 |
Malisse do publicznosci: shut tha fuck up hahahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
szkoda, że na teksty o Polakach tak się nie obruszasz  ja się na teksty o nikim nie obruszam, ale nazywanie nacji zarazą to już jest poniżej pewnych standardów... poza tym, zauważ, że to Polacy piszą o własnej nacji, więc to zupełnie co innego, nie uważasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
o Gulbis break, a już zaczynałem się zastanawiać czy Haas przy takiej drabince jakiego ćwierćfinału nie zrobi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Malisse do publicznosci: shut tha fuck up hahahahaha bo liniowi i główny tną w chuja, dosłownie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
narazie kubot jak przystalo na niego za 1bp dal sie zlamac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
a sprobuje za drobne juzny @9
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Malisse do publicznosci: shut tha fuck up hahahahaha Bo większość yankesów to bydło niestety ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Malisse do publicznosci: shut tha fuck up hahahahaha hahaha  kara bedzie ladna, bo google translator mi mowi ze to zadne pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190 |
Malisse do publicznosci: shut tha fuck up hahahahaha bo liniowi i główny tną w chuja, dosłownie  Co fakt to fakt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2011
Posty: 123 |
Zaczne od Sorany.... obserwowalem kurs cały dzien i z 1,66 spadł do 1,40 , wczoraj odprawiła Lisicki wiec mysle ze warto zagrac dzis ja z kursem 1,40 .... jesli chodzi o Johnsona to ostatnio dobrze mu idzie na twardej nawierzchni ale nie wiem czy poradzi sobie z Ramem i o ten typ bardziej sie martwie chociaz kurs obiecujacy 1,70. Co myslisz o tym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zydzi to narod brudasow i pojebow  w hotelu jak robilem i byl zjazd zydkow to co zostawili po sobie to zgliszcza smrodu syfu i balaganu itd ebac ich korzystajac z wolnosci slowa, ja zydow nie trawie zeby nie powiedziec nienawidze  Trzeba przyznać Ci rację. Chociaż miałem okazję z kilkoma pracować i byli spoko, to jednak po wycieczce do Oświęcimia, jak zobaczyłem stan autokaru, którym podróżowali żydzi to się za głowę złapałem. Brudne buty wystawiali na zagłówki etc. Naród wybranych brudasów. nom dokladnie, dlatego pasuje do nich stwierdzenie ''zyd to wstyd'' doslownie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
muller złapany lekko po @ 16,00 teraz dokładam mocniej po @ 8,00 Jużnyj po @ 7,00 teraz i mi to lotto. kubot jesteś zerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
HAas bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
szkoda, że na teksty o Polakach tak się nie obruszasz  ja się na teksty o nikim nie obruszam, ale nazywanie nacji zarazą to już jest poniżej pewnych standardów... poza tym, zauważ, że to Polacy piszą o własnej nacji, więc to zupełnie co innego, nie uważasz? nie uważam, bo mam już po dziurki w nosie słuchanie tekstów o beznadziejnych polskich genach, polskiej mentalności itd. a Żydzi przez lata własnego państwa nie mieli, wszędzie pasożytowali i jeszcze swoje pomysły chcieli wprowadzać. Gdzieniegdzie byli gromieni za chęć wprowadzenia komuny jak np. Hiszpania Franco. Zresztą teraz wiele się nie zmieniło. Od Nas chcą pieniędzy za Holokaust, tak jakbyśmy my byli winni, a nie jedną z ofiar. Nasze lektury chcą zmieniać, tam gdzie jest negatywny wydźwięk o Żydach. Nie lubię tej nacji i tak uważam, że jest jak zaraza, dość podobnie jak cyganie. Tylko że z cyganów można żartować, a jak o żydach to od razu antysemityzm.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|