|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
nie powiedział bym że dobrze wygląda Kim
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
a Novikov dalej ma dzień dziecka  4 meczowe zwalił Reynolds/Russell dziękuję na razie, to za mocne na moje nerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Patrzcie co Novikov w deblu wyprawia  obronili 3 meczowe i są w drugiej rundzie debla. Mr No where podbija US Open
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 971 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
No tak przy 7;6 jeszcze 4 piłka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Seppiego ostatnio z Potro na IO widziałem, to cos tam walczył, tylko przy siatce słabo sie prezentował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Seppiego ostatnio z Potro na IO widziałem, to cos tam walczył, tylko przy siatce słabo sie prezentował. Seppi to dobry gracz, tylko czasem mu odpierdoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Patrzcie co Novikov w deblu wyprawia  obronili 3 meczowe i są w drugiej rundzie debla. Mr No where podbija US Open benek jutro moze miec schody wieksze niz sie wydaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197 |
Kim rzeczywiscie to ogarnie, ale 1.54 teraz to bez sensu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 160
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2012
Posty: 160 |
18-latek to aktualnie student drugiego roku i zawodnik University of California Los Angeles (UCLA). Od kilku sezonów regularnie występuje w mistrzostwach juniorów, organizowanych przez amerykańską federację tenisową USTA, ale dopiero w tym błysnął formą. Mieszkający w kalifornijskim San Jose gracz wygrał zarówno rozgrywki singlowe do lat 18, jak i deblowe, będąc w parze z Michaelem Redlickim. Za pokonanie w finale imprezy w Kalamazoo Alexiosa Halabana, Novikov otrzymał „dziką kartę” na US Open singlistów, a za triumf w grze podwójnej wraz z Redlickim nad parą McDonadl/Strobel, obaj na Flushing Meadows zagrają w deblu.
Bez wątpienia obecny sezon jest dla urodzonego w Moskwie młokosa przełomowy. Bez względu na wynik spotkania drugiej rundy z Julienem Benneteau, on już jest wygranym. Dzięki awansowi do drugiej rundy w debiucie w Wielkim Szlemie zwrócił na siebie uwagę kibiców oraz sponsorów i dał wyraźny sygnał, że w przyszłości może być o nim naprawdę głośno.
Po US Open Novikov wróci do codziennych obowiązków na uczelni, gdzie nie kryją, że wiążą z jego osobą duże nadzieje. – Wygrana w singlu i deblu mistrzostw do lat 18 w Kalamazoo, to wielkie osiągnięcie. Jesteśmy bardzo dumni z postawy Dennisa – przyznał trener drużyny UCLA, Billy Martin, który w 1973 również triumfował w tych zawodach. – Dennis dołączył do Justina Gimelstoba i Kevina Kina – dwóch znakomitych zawodników, którzy reprezentowali kiedyś naszą uczelnię. Obecnie mamy świetną drużynę, z Denisem na czele. Myślę, że mamy szansę, by z powodzeniem walczyć o uczelniane mistrzostwo kraju – zapowiedział opiekun tenisistów z „Miasta Aniołów”.
Na nieszczęście polskich kibiców, okazało się, że mocno chwalony przez przedstawicieli University of California Los Angeles Novikov, faktycznie ma spory potencjał. Po wczorajszym debiucie w seniorskim US Open wydaje się, że jego najgroźniejszą bronią jest serwis. Mierzący 192 cm wzrostu zawodnik rozbił Jerzego Janowicza podaniem, aplikując w całym spotkaniu aż 25 asów. A przecież serwis miał być kluczem do sukcesu, dysponującego znacznie lepszymi warunkami fizycznymi „Jerzyka”…
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Patrzcie co Novikov w deblu wyprawia  obronili 3 meczowe i są w drugiej rundzie debla. Mr No where podbija US Open benek jutro moze miec schody wieksze niz sie wydaje  jak on jutro przejebie  to ja nie mam pytań, jaki na niego kurs 1.05?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
SnS, jakie jest twoje drugie konto ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
ło kurwa Tommy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
HAAS 30-0*
terazzzzzzzzzzzzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Robredo 2 asy z rzędu co on kurwa urósł ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Robredo 2 asy z rzędu co on kurwa urósł ?  ubrał buty na koturnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Patrzcie co Novikov w deblu wyprawia  obronili 3 meczowe i są w drugiej rundzie debla. Mr No where podbija US Open benek jutro moze miec schody wieksze niz sie wydaje  benek co straszyl feda na trawie, a jurus dwa swiaty. Julien 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Gulbis łajza, ładnie się wybronił
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|