Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
#552172 06/04/2006 15:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy przed pierwsza wyplata zadaja wyslania skanu dowodu?

w moim przypadku nic nie chcieli

Last edited by Conrad; 06/04/2006 20:47.
Bonus: Unibet
#552173 06/04/2006 15:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Ja wpłacałem kartą to chcieli skanu karty i dowodu

nie wiem jak jest przy depozytach innymi metodami

#552174 06/04/2006 15:24
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
Ja jak wypłacałem poprzez MoneyBookers to nic nie chcieli...po 2 godzinkach kasa była na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552175 06/04/2006 16:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Przed chwila zlecilem dokonanie wplaty depozytu z konta w mBanku. Kiedy moge spodziewac sie zaksiegowania? Pewnie najwczesniej w poniedzialek?

#552176 06/04/2006 16:14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Byc moze juz jutro bedziesz mial kase na koncie. Ja czekalem 24 godziny i za to respeckt dla GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
PS. Jak długo ida wypłaty na konto bankowe ?

#552177 06/04/2006 16:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
Przed chwila zlecilem dokonanie wplaty depozytu z konta w mBanku. Kiedy moge spodziewac sie zaksiegowania? Pewnie najwczesniej w poniedzialek?

Ja dziś też zleciłem wpłate tyle że ok.16.
Jak mi naliczą kase to poinformuje, jak tobie naliczą to też napisz zobaczymy jak szybko to pójdzie, powinno być szybko tylko pytanie jest takie czy księgują odrazu tą kwote co się wpłaci + 100, czy najpierw depozyt a dopiero potem 100 ?

#552178 06/04/2006 16:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Najpierw depozyt a potem o godz 00:10 bonus. Jak zaksieguja to dam znac

#552179 06/04/2006 16:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Panowie mam problem i proszę o szybką pomoc!

Czy Gamebookers ma polski support, czy mam pisać po angielsku to raz!

Dwa - wpłaciłem 100zł i w ramach bonusu powinienem dostać drugie tyle czyli razem 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tymczasem na moim koncie widnieje obecnie suma 40 euro, a nie 50 euro jak być powinno??

Jak to wyglądało u was??

#552180 06/04/2006 16:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Quote
Panowie mam problem i proszę o szybką pomoc!

Czy Gamebookers ma polski support, czy mam pisać po angielsku to raz!

Dwa - wpłaciłem 100zł i w ramach bonusu powinienem dostać drugie tyle czyli razem 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tymczasem na moim koncie widnieje obecnie suma 40 euro, a nie 50 euro jak być powinno??

Jak to wyglądało u was??

Jest jeszcze taka opcja! Tydzień temu dostałem maila w którym proponowali mi bonus chyba 15 euro za pierwszą wpłatę powyżej 15 euro.
Czy to możliwe, żebym się załapał na obydwa bonusy, skoro ten drugi ma być księgowany po północy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#552181 06/04/2006 16:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
wczoraj zlecilem wplate a dzis juz jest kasa czekam na bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#552182 06/04/2006 19:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Byc moze juz jutro bedziesz mial kase na koncie. Ja czekalem 24 godziny i za to respeckt dla GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
PS. Jak długo ida wypłaty na konto bankowe ?

przeciez konto bankowe w Polsce maja dopiero od dwoch dni, to skad ktos ma wiedziec ile ida wyplaty ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#552183 06/04/2006 19:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Quote
Panowie mam problem i proszę o szybką pomoc!

Czy Gamebookers ma polski support, czy mam pisać po angielsku to raz!

Dwa - wpłaciłem 100zł i w ramach bonusu powinienem dostać drugie tyle czyli razem 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tymczasem na moim koncie widnieje obecnie suma 40 euro, a nie 50 euro jak być powinno??

Jak to wyglądało u was??

Jest jeszcze taka opcja! Tydzień temu dostałem maila w którym proponowali mi bonus chyba 15 euro za pierwszą wpłatę powyżej 15 euro.
Czy to możliwe, żebym się załapał na obydwa bonusy, skoro ten drugi ma być księgowany po północy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

jasne tamten bonus jest od pierwszej wpłaty a ten drugi z okazji otwarcia polskiego konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> tez tak mam

#552184 06/04/2006 20:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Czy to możliwe, żebym się załapał na obydwa bonusy, skoro ten drugi ma być księgowany po północy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

No pewnie, że tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552185 06/04/2006 21:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Czyli rozumiem, ze zeby dostac bonusa musze wplacic przelewem na ich polskie konto.

Wplata ekarta odpada?

#552186 06/04/2006 22:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
tak karta odpada!

ja dzis zlecilem przelew o 15 z INTELIGO, jak bedzie kasa to poinformuje!

#552187 07/04/2006 07:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Promocja dotyczy tylko wpłat na nowe konto bankowe w BPH i obejmuje zarówno nowych jak i starych graczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#552188 07/04/2006 07:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
wplacilem 100 na konto dostalem 25,17 euro + taki sam bonus...

#552189 07/04/2006 08:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
wczoraj o 11.30 zleciłem przelew na poczcie kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na koncie? i czy ten bonus 100zł sami dopiszą czy muszę wysłać jakiegoś maila?

#552190 07/04/2006 08:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
wczoraj o 11.30 zleciłem przelew na poczcie kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na koncie? i czy ten bonus 100zł sami dopiszą czy muszę wysłać jakiegoś maila?

Poczta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> to 3 dni najmniej

spodziewaj sie kasy w GB poniedzialek-wtorek

#552191 07/04/2006 08:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Quote
wczoraj o 11.30 zleciłem przelew na poczcie kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na koncie? i czy ten bonus 100
zł sami dopiszą czy muszę wysłać jakiegoś maila?
NIC nie wysylasz najpierw dostaniesz depozyt a pozniej tzn. po 24 bonus. wysylales poczta mysle ze conajmniej 3 dni robocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1