|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy przed pierwsza wyplata zadaja wyslania skanu dowodu? w moim przypadku nic nie chcieli
Last edited by Conrad; 06/04/2006 20:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
Ja wpłacałem kartą to chcieli skanu karty i dowodu
nie wiem jak jest przy depozytach innymi metodami
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477 |
Ja jak wypłacałem poprzez MoneyBookers to nic nie chcieli...po 2 godzinkach kasa była na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Przed chwila zlecilem dokonanie wplaty depozytu z konta w mBanku. Kiedy moge spodziewac sie zaksiegowania? Pewnie najwczesniej w poniedzialek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Byc moze juz jutro bedziesz mial kase na koncie. Ja czekalem 24 godziny i za to respeckt dla GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> PS. Jak długo ida wypłaty na konto bankowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Przed chwila zlecilem dokonanie wplaty depozytu z konta w mBanku. Kiedy moge spodziewac sie zaksiegowania? Pewnie najwczesniej w poniedzialek? Ja dziś też zleciłem wpłate tyle że ok.16. Jak mi naliczą kase to poinformuje, jak tobie naliczą to też napisz zobaczymy jak szybko to pójdzie, powinno być szybko tylko pytanie jest takie czy księgują odrazu tą kwote co się wpłaci + 100, czy najpierw depozyt a dopiero potem 100 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Najpierw depozyt a potem o godz 00:10 bonus. Jak zaksieguja to dam znac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Panowie mam problem i proszę o szybką pomoc!
Czy Gamebookers ma polski support, czy mam pisać po angielsku to raz!
Dwa - wpłaciłem 100zł i w ramach bonusu powinienem dostać drugie tyle czyli razem 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tymczasem na moim koncie widnieje obecnie suma 40 euro, a nie 50 euro jak być powinno??
Jak to wyglądało u was??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Panowie mam problem i proszę o szybką pomoc!
Czy Gamebookers ma polski support, czy mam pisać po angielsku to raz!
Dwa - wpłaciłem 100zł i w ramach bonusu powinienem dostać drugie tyle czyli razem 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tymczasem na moim koncie widnieje obecnie suma 40 euro, a nie 50 euro jak być powinno??
Jak to wyglądało u was?? Jest jeszcze taka opcja! Tydzień temu dostałem maila w którym proponowali mi bonus chyba 15 euro za pierwszą wpłatę powyżej 15 euro. Czy to możliwe, żebym się załapał na obydwa bonusy, skoro ten drugi ma być księgowany po północy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
wczoraj zlecilem wplate a dzis juz jest kasa czekam na bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Byc moze juz jutro bedziesz mial kase na koncie. Ja czekalem 24 godziny i za to respeckt dla GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> PS. Jak długo ida wypłaty na konto bankowe ? przeciez konto bankowe w Polsce maja dopiero od dwoch dni, to skad ktos ma wiedziec ile ida wyplaty ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Panowie mam problem i proszę o szybką pomoc!
Czy Gamebookers ma polski support, czy mam pisać po angielsku to raz!
Dwa - wpłaciłem 100zł i w ramach bonusu powinienem dostać drugie tyle czyli razem 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tymczasem na moim koncie widnieje obecnie suma 40 euro, a nie 50 euro jak być powinno??
Jak to wyglądało u was?? Jest jeszcze taka opcja! Tydzień temu dostałem maila w którym proponowali mi bonus chyba 15 euro za pierwszą wpłatę powyżej 15 euro. Czy to możliwe, żebym się załapał na obydwa bonusy, skoro ten drugi ma być księgowany po północy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> jasne tamten bonus jest od pierwszej wpłaty a ten drugi z okazji otwarcia polskiego konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> tez tak mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy to możliwe, żebym się załapał na obydwa bonusy, skoro ten drugi ma być księgowany po północy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No pewnie, że tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Czyli rozumiem, ze zeby dostac bonusa musze wplacic przelewem na ich polskie konto.
Wplata ekarta odpada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
tak karta odpada!
ja dzis zlecilem przelew o 15 z INTELIGO, jak bedzie kasa to poinformuje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Promocja dotyczy tylko wpłat na nowe konto bankowe w BPH i obejmuje zarówno nowych jak i starych graczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
wplacilem 100 na konto dostalem 25,17 euro + taki sam bonus...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
wczoraj o 11.30 zleciłem przelew na poczcie kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na koncie? i czy ten bonus 100zł sami dopiszą czy muszę wysłać jakiegoś maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
wczoraj o 11.30 zleciłem przelew na poczcie kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na koncie? i czy ten bonus 100zł sami dopiszą czy muszę wysłać jakiegoś maila? Poczta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> to 3 dni najmniej spodziewaj sie kasy w GB poniedzialek-wtorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
wczoraj o 11.30 zleciłem przelew na poczcie kiedy mogę spodziewać się pieniędzy na koncie? i czy ten bonus 100 zł sami dopiszą czy muszę wysłać jakiegoś maila? NIC nie wysylasz najpierw dostaniesz depozyt a pozniej tzn. po 24 bonus. wysylales poczta mysle ze conajmniej 3 dni robocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|